Trosoban stan na prodaju, Novi Banovci, 105.600€, 66m²

105.600 €
1.600 € / m2
- Stan u zgradi
- Podno grejanje
- Novo
- Prostorije: kupatilo, terasa
- Nije uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 2014
Opis oglasa
Na prodaju moderan trosoban stan ukupne površine 66m².
Useljenje za 15 dana!
Stan se nalazi na prvom spratu stambene zgrade i pozicioniran je na jednoj od najatraktivnijih lokacija unutar samog objekta, orijentisan ka ulici. Prilikom gradnje korišćeni su visokokvalitetni materijali i savremena završna obrada, sa posebnim akcentom na kvalitet i funkcionalnost prostora.
Strukturu stana čine ulazni hodnik, kuhinja, prostran dnevni boravak sa izlazom na terasu, dve komforne spavaće sobe i kupatilo. Odličan raspored prostorija omogućava maksimalnu iskorišćenost kvadrature, bez nepotrebnog gubitka prostora, što ovu nekretninu čini idealnim izborom kako za porodično stanovanje, tako i za investiciju.
Nekretnina je smeštena na odličnoj lokaciji u Novim Banovcima, u neposrednoj blizini autoputa, što omogućava brzu i jednostavnu povezanost sa Beogradom i Novim Sadom, kao i lak pristup svim važnijim saobraćajnicama.
Postoji mogućnost kupovine garažnog mesta po ceni od 10.000 € (PDV uključen u cenu).
Cena stana iskazana je bez PDV-a. Na navedenu cenu obračunava se dodatnih 10% PDV-a, uz mogućnost povraćaja PDV-a za kupce prve nekretnine.
VIDEO: https://youtube.com/shorts/YNeDprw83Jo
Agencijska provizija 2%.
Prikaz stana na mapi
Obeležja kulture u blizini