Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
logo
|
Dvosoban stan na prodaju, Novi Banovci, 75.400€, 58m²
▾Reklama▾
  1. Naslovna
  2. prodaja stanova
  3. Stara Pazova
  4. Novi Banovci
  5. Dvosoban stan

Dvosoban stan na prodaju, Novi Banovci, 75.400€, 58m²

Novi Banovci, Okolne lokacije, Stara Pazova
Prikaži mapu
Šifra oglasa: 4zida-17/26-2Oglas ažuriran: 11.05.2026.
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
OTP banka logo
Rata kreditaod 306 €

75.400 €

1.300 € / m2

Prosek cene m2 u ovom kraju iznosi 1.592 €
58 m²
2 sobe
Suteren/4 sprata

Za ovaj oglas se neko interesovao. Pozovi ranije kako ne bi propustio priliku.

O stanu
  • Novo
  • Prostorije: kupatilo
  • Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1712
Izračunaj koliko ti treba od ovog stana do tebi bitnih lokacija

Opis oglasa

U ponudi su funkcionalne stambene jedinice (garsonjere do dvoiposobnih stanova) u okviru projekta prenamene postojećeg prostora u savremen stambeni koncept.

Objekat se nalazi u prizemlju i delimično u suterenskoj zoni, što omogućava značajno povoljniju cenu u odnosu na standardnu novogradnju, uz odličan odnos kvadrature i cene. Useljenje je maj 2027-e.
✔ Grejanje na struju, a obezbeđeni su individualni priključci za struju i vodu.
✔ Parking mesto opcionalno

Cena je fiksna za kupca, uz dodatnih 2,5% poreza na prenos apsolutnih prava. Projekat je idealan za kupce koji traže povoljnu kupovinu i razumeju potencijal ulaganja u ranoj fazi.

Prikaži broj telefona

Prikaz stana na mapi

Obeležja kulture u blizini

  • Spomenik Nikoli Tesli
    18 min
  • Ičkova kuća
    29 min
  • Kuća sa sunčanim satom
    29 min
pozadinska slika

Škole/Fakulteti/Vrtići u blizini

  • Osnovna škola (Osnovna škola Nikola Tesla)
    5 min
  • Srednja škola (Gimnazija Branko Radičević)
    16 min
  • Vrtić (Dečiji vrtić Dobrica)
    4 min
  • Fakultet (SMATSA školski centar)
    18 min
pozadinska slika
Zdravlje
  • Bolnica (Klinika za lečenje bolesti zavisnosti MedTim)
    4 min
  • Klinika (Poliklinika Holimed)
    14 min
  • Teretana (Fitness centar Beogym)
    7 min
Hrana i piće
  • Prodavnica (Supermarket Plitvice)
    9 min
Prevoz
  • Autobuska stanica (Kineska stanica)
    8 min
Ostale ustanove
  • Banka (Poštanska štedionica)
    9 min
  • Pošta (Pošta Novi Banovci)
    5 min

Kontakt oglašivača

Svi oglasi - Bedem nekretnineCall Centar
Call Centar avatar
2 godine na 4zida

Štampaj

▾Reklama▾

Krediti OTP banke

OTP bank logo

Bez troškova obrade kredita
NKS 4.50% - EKS 5.74%
Period otplate 96 -360 meseca

Saznaj više

Osiguranje domaćinstva online

Osiguraj svoje domaćinstvo u slučaju požara...
osiguranik logo
708,24 mesečno (ukupno 8.498,92)
Osiguraj svoje domaćinstvo u slučaju požara, udara groma, grada, tuče, eksplozije, izliva vode iz instalacije, provalnih krađa, loma stakla, odgovornosti prema trećim licima i zemljotresa.Kupi osiguranje online

Kontakt oglašivača

Svi oglasi - Bedem nekretnineCall Centar
Call Centar avatar
2 godine na 4zida

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

Dvosoban stan za prodaju, Novi Banovci, 58 m2, u suterenu. Stanje - Novo, ima kupatilo.

Cena kvadrata posmatrane nekretnine u odnosu na prosek za kraj Novi Banovci

1.300 € / m2
Novi Banovci, Okolne lokacije, Stara Pazova | 4zida.rs | 4zida.rs
1.344 € / m2
1.592 € / m2
1.840 € / m2

Oglasi ove agencije

Centar, Gradske lokacije, Kopaonik | 4zida.rs
85.000 €
2.125 €/m²

Centar

Centar, Gradske lokacije, Kopaonik

dvoiposoban stan • 40 m²

Agencija

Nova Pazova, Okolne lokacije, Stara Pazova | 4zida.rs
95.000 €

Nova Pazova

Nova Pazova, Okolne lokacije, Stara Pazova

građevinsko zemljište • 9.08 a • uknjiženo

Agencija

Novi Banovci, Okolne lokacije, Stara Pazova | 4zida.rs
98.805 €
1.520 €/m²

Novi Banovci

Novi Banovci, Okolne lokacije, Stara Pazova

dvoiposoban stan • 65 m²

Agencija

Stara Pazova, Okolne lokacije, Stara Pazova | 4zida.rs
94.793 €
1.394 €/m²

Stara Pazova

Stara Pazova, Okolne lokacije, Stara Pazova

trosoban stan • 68 m²

Agencija

Stara Pazova, Okolne lokacije, Stara Pazova | 4zida.rs
94.779 €
1.394 €/m²

Stara Pazova

Stara Pazova, Okolne lokacije, Stara Pazova

trosoban stan • 68 m²

Agencija

Stara Pazova, Okolne lokacije, Stara Pazova | 4zida.rs
65.728 €
1.461 €/m²

Stara Pazova

Stara Pazova, Okolne lokacije, Stara Pazova

jednosoban stan • 45 m²

Agencija

Stara Pazova, Okolne lokacije, Stara Pazova | 4zida.rs
43.703 €
1.457 €/m²

Stara Pazova

Stara Pazova, Okolne lokacije, Stara Pazova

garsonjera • 30 m²

Agencija

Stara Pazova, Okolne lokacije, Stara Pazova | 4zida.rs
60.740 €
1.481 €/m²

Stara Pazova

Stara Pazova, Okolne lokacije, Stara Pazova

jednoiposoban stan • 41 m²

Agencija

Stara Pazova, Okolne lokacije, Stara Pazova | 4zida.rs
76.618 €
1.473 €/m²

Stara Pazova

Stara Pazova, Okolne lokacije, Stara Pazova

dvosoban stan • 52 m²

Agencija

Centar, Gradske lokacije, Kopaonik | 4zida.rs
61.540 €
2.051 €/m²

Centar

Centar, Gradske lokacije, Kopaonik

turistički objekat • 30 m²

Agencija

Stara Pazova, Okolne lokacije, Stara Pazova | 4zida.rs
58.665 €
1.504 €/m²

Stara Pazova

Stara Pazova, Okolne lokacije, Stara Pazova

ugostiteljski objekat • 39 m²

Agencija

Stara Pazova, Okolne lokacije, Stara Pazova | 4zida.rs
86.040 €
1.509 €/m²

Stara Pazova

Stara Pazova, Okolne lokacije, Stara Pazova

dvosoban stan • 57 m²

Agencija

Stara Pazova, Okolne lokacije, Stara Pazova | 4zida.rs
81.405 €
1.508 €/m²

Stara Pazova

Stara Pazova, Okolne lokacije, Stara Pazova

dvosoban stan • 54 m²

Agencija

Stara Pazova, Okolne lokacije, Stara Pazova | 4zida.rs
95.730 €
1.520 €/m²

Stara Pazova

Stara Pazova, Okolne lokacije, Stara Pazova

dvoiposoban stan • 63 m²

Agencija

Stara Pazova, Okolne lokacije, Stara Pazova | 4zida.rs
74.130 €
1.513 €/m²

Stara Pazova

Stara Pazova, Okolne lokacije, Stara Pazova

jednosoban stan • 49 m²

Agencija

Novi Banovci, Okolne lokacije, Stara Pazova | 4zida.rs
100.692 €
1.831 €/m²

Novi Banovci

Novi Banovci, Okolne lokacije, Stara Pazova

jednosoban stan • 55 m²

Agencija

Novi Banovci, Okolne lokacije, Stara Pazova | 4zida.rs
95.058 €
1.828 €/m²

Novi Banovci

Novi Banovci, Okolne lokacije, Stara Pazova

jednosoban stan • 52 m²

Agencija

Novi Banovci, Okolne lokacije, Stara Pazova | 4zida.rs
86.562 €
1.803 €/m²

Novi Banovci

Novi Banovci, Okolne lokacije, Stara Pazova

jednosoban stan • 48 m²

Agencija

Novi Banovci, Okolne lokacije, Stara Pazova | 4zida.rs
72.594 €
1.815 €/m²

Novi Banovci

Novi Banovci, Okolne lokacije, Stara Pazova

jednosoban stan • 40 m²

Agencija

Novi Banovci, Okolne lokacije, Stara Pazova | 4zida.rs
47.850 €
1.450 €/m²

Novi Banovci

Novi Banovci, Okolne lokacije, Stara Pazova

jednosoban stan • 33 m²

Agencija

Kompletna ponuda