Dvosoban stan na prodaju, Nova Pazova, 73.239€, 50m²

73.239 €
1.465 € / m2
Za ovaj oglas se neko interesovao. Pozovi ranije kako ne bi propustio priliku.
- Stan u zgradi
- Grejanje na gas
- U izgradnji
- Prostorije: kupatilo, kuhinja, terasa
- Orijentacija ka: severoistok
- Pogled na: dvorište
- Nije uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 2102
- 1 garažno mesto, garaža u sklopu zgrade
- 44 parking mesta, parking u dvorištu zgrade
- 1 lift
- Godina izgradnje: 2026.
Opis oglasa
U ponudi funkcionalan dvosoban stan od 50,51m2 koji je smešten na prvom spratu i potkrovlju, u modernom stambenom objektu koji se nalazi u mirnom delu Nove Pazove, na svega 5 minuta hoda do železničke stanice, centra , škole, vrtića i svih sadržaja neophodnih za udoban život.
Dodatnu udobnost i sigurnost pružaju: savremeni interfon povezan sa mobilnim telefonom, koji omogućava vlasniku da vidi ko je ispred ulaza, javi se i otključa vrata čak i kada nije u stanu; električni podizači roletni; komarnici na svim prozorima u stanu.
Objekat poseduje 44 stambene jedinice u 2 lamele, podno grejanje na gas, PVC stolariju sa troslojnim staklom, kvalitetnu termo i zvučnu izolaciju, kao i spoljna i garažna parking mesta (ukupno 44) koja su takođe dostupna u prodaji.
- Kupac je oslobođen od agencijske provizije
- Moguća kupovina putem stambenog kredita
- Pravo na povraćaj PDV-a imaju kupci prve nekretnine
- Navedena cena je bez uračunatog PDV-a.
U ponudi imamo stanove sličnih kvadratura na različitim spratovim.
Za više informacija i razgledanje nekretnine budite slobodni da nas kontaktirate: [ 060... (prikaži broj telefona) ](tel: +38... (prikaži broj telefona) )