Dvosoban stan na prodaju, Nova Detelinara, 188.000€, 57m²

188.000 €
3.298 € / m2
- Stan u zgradi
- Centralno grejanje
- Uobičajeno stanje
- Prostorije: terasa
- Opremljenost: internet, interfon
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1949
- 1 lift
- Godina izgradnje: 2006.
- Kablovska
Opis oglasa
NEKRETNINE NOVI SAD - ID OGLASA 1003458
NOVA DETELINARA, DVOSOBAN STAN, 57m2
LEVEL PROPERTY agencija za nekretnine predstavlja izuzetno komforan dvosoban stan na Novoj Detelinari u ulici Veselina Masleše.
Stan je bez ulaganja i prodaje se opremljen sa svim nameštajem i tehnikom sa fotografija. Sastoji se od ulaznog hodnika sa više ugradnih komoda i cipelarnika, spavaće sobe, kupatila i velikog dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinje sa prirodnom ventilacijom. Poseduje terasu i ulične je orijentacije. U dvorištu zgrade se nalazi parking za stanare.
Za više informacija i obilazak nekretnine pozovite nas.
Za više informacija ili zakazivanje gledanja ove nekretnine, kontaktirajte nas.
Poštovani klijenti, u skladu sa Zakonom o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti i Opštim uslovima poslovanja posrednika, prezentacija i razgledanje predmetne nepokretnosti kao i svih nekretnina iz agencijske ponude, moguće je samo uz potpisan Ugovor o posredovanju.
Kupac je u obavezi da, u slučaju zaključenja kupoprodaje, isplati posredniku ugovorenu posredničku naknadu- agencijsku proviziju u ugovorenom iznosu, a u skladu sa Ugovorom o posredovanju.
AGENTSKI TIM za nekretnine LEVEL PROPERTY, mob: 066... (prikaži broj telefona) .
Vaša agencija za nekretnine LEVEL PROPERTY, registar posrednika broj 1949, Novi Sad, Dimitrija Tucovića 1, lokal broj 3, tel: 021... (prikaži broj telefona) .