Dvosoban stan na prodaju, Nova Detelinara, 190.000€, 67m²
OBIĐI 3D TURU

190.000 €
2.836 € / m2
- Stan u zgradi
- Prostorije: terasa
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 200
- 1 lift
Opis oglasa
Dva stana u jednom.Nova Detelinara, useljivo, uknjižen. Agencijska oznaka 1064626. CENI JE 190000E+3% AGENCIJSKA PROVIZIJA.
U prodaji dvosoban stan na Grbavici od 51m2 . Stan se sastoji od ulaza, kupatila, kuhinje, sobe , prostranog dnevnog boravka i prelepe terasa sa koje se pruža pogled na Frušku goru . U stanu nema ulaganja , brzo je useljiv i uknjižen. U ceni stana ostaje kompletan nameštaj.
Za više informacija pozvati na 064... (prikaži broj telefona) , 021... (prikaži broj telefona) ,Kompletna ponuda stanova na www.house-nekretnine.com (House nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 200 .
. Prodaje se kvalitetan trosoban stan , koji je pregrađen u dve stambene jedinice i to u jednosobni stan 40 m2 (hodnik, kupatilo, dnevni boravak sa balkonom, i kuhinja) i garsonjera 28 m2 (hodnik, kupatilo, dnevni boravak sa kuhinjom. Nalazi se na prvom spratu u zgradi sa liftom staroj 15godina .U zgradi je gradsko grejanje i topla voda. Neam ulaganja u nekretnini. Uknjižena je i bez tereta .Stoji dogovor oko cene.Pogodan za rentiranje i druge vrste zasebnog stanovanja.
Za više informacija i gledanje pozvati na 064... (prikaži broj telefona) 021... (prikaži broj telefona) ,Kompletna ponuda stanova na www.house-nekretnine.com (House nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 200
Kontakt oglašivača