Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
logo
|
Dvoiposoban stan na prodaju, Nova Detelinara, 160.000€, 50m²
▾Reklama▾
  1. Naslovna
  2. prodaja stanova
  3. Novi Sad
  4. Nova Detelinara
  5. Dvoiposoban stan

Nova Detelinara, Detelinara, Gradske lokacije, Novi Sad
Prikaži mapu
Šifra oglasa: 4zida-1003337Oglas ažuriran: 13.05.2026.
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
OTP banka logo
Rata kreditaod 649 €

160.000 €

3.200 € / m2

50 m²
2,5 sobe
Visoko prizemlje/3 sprata
Stan,NOVI SAD,NOVA DETELINARA,kv: 50.00, € 160000, ID: 1003337
O stanu
  • Stan u zgradi
  • Centralno grejanje
  • Uobičajeno stanje
  • Prostorije: terasa
  • Opremljenost: interfon
  • Uknjiženo
  • Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1949
Izračunaj koliko ti treba od ovog stana do tebi bitnih lokacija
O zgradi
  • 1 lift
  • Godina izgradnje: 2019.

Opis oglasa

NEKRETNINE NOVI SAD - ID OGLASA 1003337

NOVA DETELINARA, DVOIPOSOBAN, 50m2

LEVEL PROPERTY, agencija za nekretnine Vam predstavlja

Odličan dvoiposoban stan u novogradnji iz 2019te godine, nalazi se u visokom prizemlju i dvorišne je orijentacije. Stan je kompletno opremljen i kao takav se i prodaje, sve što je na fotografijama ostaje u stanu. Zgrada se nalazi u mirnijem delu Nove Detelinare, uvučeno od buke i tranzita. U blizini svi potrebni sadržaji neophodni za neometano kretanje i nabavku.

U slučaju da Vas interesuje da pogledate stan ili želite dodatno da se informišete, tu smo za Vas. Pozovite!

Poštovani klijenti, u skladu sa Zakonom o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti i Opštim uslovima poslovanja posrednika, prezentacija i razgledanje predmetne nepokretnosti kao i svih nekretnina iz agencijske ponude, moguće je samo uz potpisan Ugovor o posredovanju.

Kupac je u obavezi da, u slučaju zaključenja kupoprodaje, isplati posredniku ugovorenu posredničku naknadu- agencijsku proviziju u ugovorenom iznosu, a u skladu sa Ugovorom o posredovanju.

AGENTSKI TIM za nekretnine LEVEL PROPERTY, mob: 066... (prikaži broj telefona) .
Vaša agencija za nekretnine LEVEL PROPERTY, registar posrednika broj 1949, Novi Sad, Dimitrija Tucovića 1, lokal broj 3, tel: 021... (prikaži broj telefona) .

Prikaz stana na mapi

Kontakt oglašivača

Svi oglasi - Level PropertyLevel Property Agencija za nekretnine
Level Property Agencija za nekretnine avatar
1 godina na 4zida

Štampaj

▾Reklama▾

Krediti OTP banke

OTP bank logo

Bez troškova obrade kredita
NKS 4.50% - EKS 5.74%
Period otplate 96 -360 meseca

Saznaj više

Osiguranje domaćinstva online

Osiguraj svoje domaćinstvo u slučaju požara...
osiguranik logo
610,55 mesečno (ukupno 7.326,65)
Osiguraj svoje domaćinstvo u slučaju požara, udara groma, grada, tuče, eksplozije, izliva vode iz instalacije, provalnih krađa, loma stakla, odgovornosti prema trećim licima i zemljotresa.Kupi osiguranje online

Kontakt oglašivača

Level Property Agencija za nekretnine avatar
1 godina na 4zida
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

Dvoiposoban stan u zgradi za prodaju, uknjižen, Nova Detelinara, 50 m2, na visokom prizemlju, ima lift. Stanje - Uobičajeno, Centralno, ima terasu.

Cena kvadrata posmatrane nekretnine u odnosu na prosek za kraj Nova Detelinara

3.200 € / m2
Nova Detelinara, Detelinara, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs | 4zida.rs
2.286 € / m2
2.820 € / m2
3.354 € / m2

Oglasi ove agencije

Salajka, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
160.000 €
2.254 €/m²

Salajka

Salajka, Gradske lokacije, Novi Sad

trosoban stan • 71 m² • uknjiženo

Agencija

Mišeluk, Petrovaradin, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
161.950 €
2.050 €/m²

Mišeluk

Mišeluk, Petrovaradin, Gradske lokacije, Novi Sad

troiposoban stan • 79 m² • uknjiženo

Agencija

Paragovo, Sremska Kamenica, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
161.500 €
2.991 €/m²

Paragovo

Paragovo, Sremska Kamenica, Gradske lokacije, Novi Sad

kuća • 54 m² • uknjiženo

Agencija

Sremska Kamenica, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
159.665 €
2.753 €/m²

Sremska Kamenica

Sremska Kamenica, Gradske lokacije, Novi Sad

trosoban stan • 58 m²

Agencija

Betanija, Sajmište, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
160.000 €
3.265 €/m²

Betanija

Betanija, Sajmište, Gradske lokacije, Novi Sad

dvosoban stan • 49 m² • uknjiženo

Agencija

Telep, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
160.270 €
2.544 €/m²

Telep

Telep, Gradske lokacije, Novi Sad

dvoiposoban stan • 63 m²

Agencija

Novo Naselje, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
160.000 €
2.462 €/m²

Novo Naselje

Novo Naselje, Gradske lokacije, Novi Sad

dvoiposoban stan • 65 m² • uknjiženo

Agencija

Telep, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
160.030 €
2.581 €/m²

Telep

Telep, Gradske lokacije, Novi Sad

trosoban stan • 62 m²

Agencija

Grbavica, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
159.000 €
2.741 €/m²

Grbavica

Grbavica, Gradske lokacije, Novi Sad

dvosoban stan • 58 m² • uknjiženo

Agencija

Bulevar Oslobođenja, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
159.000 €
3.000 €/m²

Bulevar Oslobođenja

Bulevar Oslobođenja, Gradske lokacije, Novi Sad

dvosoban stan • 53 m² • uknjiženo

Agencija

Telep, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
160.000 €
2.540 €/m²

Telep

Telep, Gradske lokacije, Novi Sad

dvoiposoban stan • 63 m² • uknjiženo

Agencija

Novi Sad - Centar, Stari Grad, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
160.000 €
3.478 €/m²

Novi Sad - Centar

Novi Sad - Centar, Stari Grad, Gradske lokacije, Novi Sad

dvosoban stan • 46 m² • uknjiženo

Agencija

Bulevar Evrope, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
161.000 €
1.988 €/m²

Bulevar Evrope

Bulevar Evrope, Gradske lokacije, Novi Sad

četvorosoban stan • 81 m² • uknjiženo

Agencija

Novo Naselje, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
160.000 €
2.500 €/m²

Novo Naselje

Novo Naselje, Gradske lokacije, Novi Sad

dvosoban stan • 64 m² • uknjiženo

Agencija

Grbavica, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
160.000 €
2.963 €/m²

Grbavica

Grbavica, Gradske lokacije, Novi Sad

dvoiposoban stan • 54 m² • uknjiženo

Agencija

Gradske lokacije, Temerin | 4zida.rs
160.000 €
1.481 €/m²

Gradske lokacije

Gradske lokacije, Temerin

kuća • 108 m² • uknjiženo

Agencija

Adice, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
158.400 €
2.200 €/m²

Adice

Adice, Gradske lokacije, Novi Sad

troiposoban stan • 72 m²

Agencija

Čardak, Sremska Kamenica, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
160.000 €
3.478 €/m²

Čardak

Čardak, Sremska Kamenica, Gradske lokacije, Novi Sad

kuća • 46 m² • uknjiženo

Agencija

Grbavica, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
159.500 €
2.900 €/m²

Grbavica

Grbavica, Gradske lokacije, Novi Sad

trosoban stan • 55 m² • uknjiženo

Agencija

Liman 4, Liman, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
159.000 €
2.944 €/m²

Liman 4

Liman 4, Liman, Gradske lokacije, Novi Sad

dvosoban stan • 54 m² • uknjiženo

Agencija

Kompletna ponuda