Dvosoban stan na prodaju, Mladenovac (mesto), 60.170€, 37m²

60.170 €
1.626 € / m2
- Stan u zgradi
- Podno grejanje
- Novo
- Prostorije: terasa
- Opremljenost: Prazno - internet, kanalizacija
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1152
- 1 lift
- Kanalizacija
- Zgrada poseduje: video nadzor
Opis oglasa
NA PRODAJU: Premium stan u novogradnji – Savršen spoj prirode i urbanog života blizu centra.
Tražite dom koji spaja mir, prirodu i maksimalnu funkcionalnost? Na prodaju je stan u izgradnji, u modernom stambenom objektu koji postavlja nove standarde u pogledu estetike i dugovečnosti. Zgrada se gradi od najkvalitetnijih materijala na tržištu i odlikovaće se savremenim arhitektonskim izgledom i vrhunskom energetskom efikasnošću.
Lokacija iz snova – Sve na dlanu
Zgrada se nalazi u izuzetno mirnom i humanom delu grada, okružena zelenilom, a na svega nekoliko minuta hoda od samog centra. Savršena pozicija omogućava da vam sve bude na dohvat ruke. U neposrednoj blizini nalaze se:
-Marketi i lokalna pijaca za svakodnevnu nabavku
-Apoteka i Dom zdravlja za maksimalnu sigurnost vaše porodice
-Banke i autobuske stanice koje vas odlično povezuju sa svim delovima grada.
Struktura i raspored stana:
Stan je projektovan tako da pruži maksimalnu iskorišćenost prostora i obilje prirodne svetlosti.
Sastoji se od:
Funkcionalnog predsoblja
Prostrane i svetle dnevne sobe koja je povezana sa modernom kuhinjom i trpezarijom
Udobne spavaće sobe
Terase idealne za opuštanje i uživanje na svežem vazduhu
Pametno i ekonomično grejanje.
U stanu je projektovano podno etažno grejanje sa kalometrom. Ovaj sistem vam omogućava maksimalnu udobnost, estetsku slobodu (nema radijatora koji zauzimaju prostor) i ono najvažnije – potpunu kontrolu troškova, jer grejanje plaćate isključivo po potrošnji tokom grejne sezone.