Dvosoban stan na prodaju, Mišeluk, 98.400€, 39m²

98.400 €
2.523 € / m2
- Stan u zgradi
- Uobičajeno stanje
- Prostorije: terasa
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1415
- 1 lift
Opis oglasa
Iskoristite priliku da postanete vlasnik stana na najperspektivnijoj lokaciji u Novom Sadu! Na prodaju je dvosoban stan vrhunskog kvaliteta na Mišeluku, idealan za miran porodični život ili sigurnu investiciju.
Ključne karakteristike:
Struktura: Dvosoban stan (odličan raspored prostorija)
Spratnost: 1. sprat
Lokacija: Mišeluk – naselje koje nudi mir, čistiji vazduh i brzu povezanost sa centrom grada.
Prednosti kupovine:
Kvalitetna gradnja: Objekat se gradi po najvišim standardima, uz upotrebu premium materijala, vrhunske izolacije i moderne stolarije.
Povraćaj PDV-a: Direktna prodaja od investitora. Kupci prvog stana ostvaruju pravo na povrat PDV-a od 10%.
Plaćanje na rate: Pružamo vam maksimalnu fleksibilnost – mogućnost plaćanja u skladu sa fazama završetka radova.
Zašto Mišeluk?
Zaboravite na gradsku gužvu, a ostanite blizu svega. Mišeluk postaje novi simbol urbanog, a humanog stanovanja u Novom Sadu, sa planiranim bogatim sadržajima i zelenim površinama.
Posebne pogodnosti za ranu rezervaciju.
Za više informacija, uvid u dokumentaciju i prezentaciju projekta, pozovite: 066... (prikaži broj telefona)
Prikaz stana na mapi
Parkovi u blizini
- Kamenički park27 min
- Park prirode Instituta u Sremskoj Kamenici27 min
- Limanski park43 min

Obeležja kulture u blizini