Dvosoban stan na prodaju, Novoseljanski put, 129.800€, 59m²

129.800 €
2.200 € / m2
- Etažno grejanje
- Prostorije: kupatilo
- Opremljenost: klima
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1219
- 1 garažno mesto
- Godina izgradnje: 2025.
- Kablovska
Opis oglasa
U jednom od najtraženijih kompleksa u Pančevu, u okviru renomiranog stambeno-poslovnog kompleksa Kutko, nalazi se elegantan dvosoban stan površine 59 m², projektovan za kupce koji prepoznaju kvalitet, dugoročnu vrednost i visok standard savremenog stanovanja.
Stan je smešten na drugom spratu, orijentisan ka unutrašnjem dvorištu kompleksa, pružajući izolacju od buke Novoseljanskog puta... enterijer odlikuje pažljivo birana završna obrada i vrhunski kvalitet ugrađenih materijala:
— aluminijumska stolarija sa troslojnim niskoemisionim staklom i termo prekidom, komarnicima i roletnama;
— hrastov parket prve klase;
— premium keramika i sanitarije;
— medijapan unutrašnja stolarija;
— LED rasveta;
— sigurnosna vrata;
— video nadzor i interfon sa displejom...
Stan je funkcionalno organizovan i sastoji se od dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom otvorenog tipa, komforne spavaće sobe, kupatila, ostave i prostrane terase. Poseban akcenat stavljen je na energetsku efikasnost i komfor stanovanja — etažno grejanje na gas omogućava potpunu kontrolu potrošnje i racionalne troškove tokom cele godine. Uz stan dolazi pripadajući podrum, dok postoji mogućnost kupovine garažnog mesta u okviru kompleksa (po ceni od 16.000€). Dodatnu ekskluzivnost ovoj nekretnini daje činjenica da je kompletan kompleks gotovo u potpunosti rasprodat, zbog čega njeno pojavljivanje u ponudi predstavlja izuzetno retku priliku za kupovinu na ovoj adresi. Stambeno-poslovni kompleks objedinjuje sve prednosti savremenog života (mini tržni centar sa dosta uslužnih sadržaja i blizinu glavnih saobraćajnica) uz kvalitet gradnje i standard stanovanja koji ovaj Kutko projekat izdvajaju među najcenjenijim u Pančevu.