Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova
  3. Mirijevo

Prodaja stanova Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd, Četvorosoban i veći stan

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

36 oglasa

Saznaj više o kraju Mirijevo
Milivoja Perovića | 4zida.rs
Milivoja Perovića | 4zida.rs
Milivoja Perovića | 4zida.rs
Milivoja Perovića | 4zida.rs
Milivoja Perovića | 4zida.rs
Premijum
20
Logo agencije

Milivoja Perovića

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

360.000 €

2.769 €/m²

130m² | 4.5 sobe | 5/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum • 3D tura • Video
Ažurirano 14.05.2026.
Radmile Savićević | 4zida.rs
Radmile Savićević | 4zida.rs
Radmile Savićević | 4zida.rs
Radmile Savićević | 4zida.rs
Radmile Savićević | 4zida.rs
Premijum
20
Logo agencije

Radmile Savićević

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

183.000 €

1.830 €/m²

100m² | 5 soba | 4/4 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 11.05.2026.
▾Reklama▾
VJEKOSLAVA AFRICA | 4zida.rs
VJEKOSLAVA AFRICA | 4zida.rs
VJEKOSLAVA AFRICA | 4zida.rs
VJEKOSLAVA AFRICA | 4zida.rs
VJEKOSLAVA AFRICA | 4zida.rs
16

VJEKOSLAVA AFRICA

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

215.000 €

2.108 €/m²

102m² | 5 soba | 5. sprat
Agencija
Ažurirano 15.05.2026.
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
6
Logo agencije

Mirijevo

Zvezdara opština, Beograd

142.646 €

2.301 €/m²

62m² | 4 sobe | 4/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Garaža
Ažurirano 15.05.2026.
Miroslava Jovanovića | 4zida.rs
Miroslava Jovanovića | 4zida.rs
Miroslava Jovanovića | 4zida.rs
Miroslava Jovanovića | 4zida.rs
Miroslava Jovanovića | 4zida.rs
15
Logo agencije

Miroslava Jovanovića

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

185.000 €

1.581 €/m²

117m² | 4 sobe | 2/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 15.05.2026.
Kapetana Miloša Žunjića | 4zida.rs
1
Logo agencije

Kapetana Miloša Žunjića

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

205.180 €

2.012 €/m²

102m² | 5 soba
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 14.05.2026.
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
19
Logo agencije

Mirijevo

Zvezdara opština, Beograd

235.000 €

2.282 €/m²

103m² | 4 sobe | prizemlje/2 sprata
Agencija • Uknjižen • 3D tura
Ažurirano 12.05.2026.
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
20
Logo agencije

Mirijevo

Zvezdara opština, Beograd

379.900 €

1.508 €/m²

252m² | 5 soba | 1/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum • Garaža • 3D tura
Ažurirano 12.05.2026.
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
8
Logo agencije

Mirijevo

Zvezdara opština, Beograd

147.400 €

2.200 €/m²

67m² | 4 sobe | 2/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Garaža
Ažurirano 12.05.2026.
VOJINA ĐURAŠINOVIĆA KOSTJE | 4zida.rs
VOJINA ĐURAŠINOVIĆA KOSTJE | 4zida.rs
VOJINA ĐURAŠINOVIĆA KOSTJE | 4zida.rs
VOJINA ĐURAŠINOVIĆA KOSTJE | 4zida.rs
VOJINA ĐURAŠINOVIĆA KOSTJE | 4zida.rs
12

VOJINA ĐURAŠINOVIĆA KOSTJE

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

230.000 €

2.706 €/m²

85m² | 4 sobe
Agencija • Podrum
Ažurirano 11.05.2026.
Zorana Radmilovića 7 | 4zida.rs
Zorana Radmilovića 7 | 4zida.rs
Zorana Radmilovića 7 | 4zida.rs
Zorana Radmilovića 7 | 4zida.rs
Zorana Radmilovića 7 | 4zida.rs
12

Zorana Radmilovića 7

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

179.000 €

3.034 €/m²

59m² | 4 sobe | 5/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 08.05.2026.
Radmile Savićević | 4zida.rs
Radmile Savićević | 4zida.rs
Radmile Savićević | 4zida.rs
Radmile Savićević | 4zida.rs
Radmile Savićević | 4zida.rs
14

Radmile Savićević

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

183.000 €

1.830 €/m²

100m² | 5 soba | 4/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 07.05.2026.
▾Reklama▾
Radeta Markovića | 4zida.rs
Radeta Markovića | 4zida.rs
Radeta Markovića | 4zida.rs
Radeta Markovića | 4zida.rs
Radeta Markovića | 4zida.rs
10
Logo agencije

Radeta Markovića

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

121.000 €

2.420 €/m²

50m² | 4 sobe | prizemlje/7 spratova
Agencija • Prazno • Video
Ažurirano 07.05.2026.
Šejkina | 4zida.rs
Šejkina | 4zida.rs
Šejkina | 4zida.rs
Šejkina | 4zida.rs
Šejkina | 4zida.rs
7

Šejkina

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

207.450 €

3.007 €/m²

69m² | 4 sobe | 2/4 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 05.05.2026.
Šejkina | 4zida.rs
Šejkina | 4zida.rs
Šejkina | 4zida.rs
Šejkina | 4zida.rs
Šejkina | 4zida.rs
6

Šejkina

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

210.360 €

3.005 €/m²

70m² | 4 sobe | prizemlje/4 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 05.05.2026.
Milivoja Perovića - Mirijevo | 4zida.rs
Milivoja Perovića - Mirijevo | 4zida.rs
Milivoja Perovića - Mirijevo | 4zida.rs
Milivoja Perovića - Mirijevo | 4zida.rs
Milivoja Perovića - Mirijevo | 4zida.rs
19

Milivoja Perovića - Mirijevo

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

360.000 €

2.769 €/m²

130m² | 5 soba | 5/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Podrum
Ažurirano 01.05.2026.
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
17

Mirijevo

Zvezdara opština, Beograd

245.000 €

2.402 €/m²

102m² | 4 sobe | 5/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 29.04.2026.
Radivoja Markovića | 4zida.rs
Radivoja Markovića | 4zida.rs
Radivoja Markovića | 4zida.rs
Radivoja Markovića | 4zida.rs
Radivoja Markovića | 4zida.rs
14

Radivoja Markovića

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

190.000 €

2.000 €/m²

95m² | 4 sobe | 4/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Podrum
Ažurirano 29.04.2026.
Radmile Savićević | 4zida.rs
Radmile Savićević | 4zida.rs
Radmile Savićević | 4zida.rs
Radmile Savićević | 4zida.rs
Radmile Savićević | 4zida.rs
15

Radmile Savićević

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

183.000 €

1.830 €/m²

100m² | 5 soba | 4/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 29.04.2026.
Ljubiše Miodragovića | 4zida.rs
Ljubiše Miodragovića | 4zida.rs
Ljubiše Miodragovića | 4zida.rs
Ljubiše Miodragovića | 4zida.rs
Ljubiše Miodragovića | 4zida.rs
20
Logo agencije

Ljubiše Miodragovića

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

245.000 €

2.402 €/m²

102m² | 4 sobe | 5/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Podrum • Tavan • 3D tura
Ažurirano 29.04.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
12

Stanovi Mirijevo — nekretnine Zvezdara opština | 4zida.rs

Kupovina i iznajmljivanje stanova u Mirijevo, opština Zvezdara opština. Pronađi pravu nekretninu na 4zida.rs.

Saznaj više o kraju

prodaja stanova Mirijevo - Beograd

37 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju stanova, Mirijevo - Beograd

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju stanova Mirijevo

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena stanova — Mirijevo - Beograd

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Mirijevo. Prosečna cena kvadrata stanova u starogradnji: 2378 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Po tipu nekretnine — Mirijevo - Beograd

Zanima te samo određeni tip stanova, npr. garsonjere ili dvosobni stanovi?

  • prodaja Četvorosoban
  • prodaja 4.5 i više soba
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾
Mirijevo
4.5 i više soba