Jednoiposoban stan na prodaju, Bogdana Žerajića, 164.000€, 35m²

164.000 €
4.686 € / m2
- Etažno grejanje
- Uobičajeno stanje
- Prostorije: terasa
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 759
Opis oglasa
Prodaje se odličan jednoiposoban stan, uknjižen na 35 kvm korisne površine plus terasa od 35 kvm. Stan u odličnom stanju, kompletno renoviran, nameštaj po meri urađen, bez dodatnoh ulaganja. Ima prelepu terasu na kojoj se nalazi drvena kućica od 8 kvm sa strujom i vodom, može se koristiti kao letnja kuhinja. Adaptibilan zatvaranjem terase. Prodaje se kompletno namešten. Nalazi se na odličnoj lokaciji, blizina prevoza, marketa, škole, vrtića...Odmah useljiv. Prostorije: hodnik kuhinja, dnevna soba sa trpezarijom, spavaća soba, kupatilo, terasa. Agencijska provizija 2%.
Prikaz stana na mapi
Parkovi u blizini
- Miljakovačka šuma10 min
- Košutnjak39 min
- Park Bele vode49 min

Obeležja kulture u blizini
- Mesto pogibije kneza Mihaila Obrenovića7 min
- Hajdučka česma8 min
- Spomenik partizanskim borcima Žarkova8 min

Škole/Fakulteti/Vrtići u blizini
- Osnovna škola (Osnovna škola France Prešern)5 min
- Srednja škola (Mašinska škola Radoje Dakić)8 min
- Vrtić (Dečiji vrtić Čarobna šuma)8 min
- Fakultet (Visoka medicinska škola strukovnih studija Milutin Milanković)8 min

- Bolnica (Specijalna bolnica za internu medicinu Nova Vita)6 min
- Klinika (Poliklinika Nera)8 min
- Teretana (Fitness klub Bojana)6 min
- Prodavnica (Maxi Supermarket)2 min
- Restoran (Kafana Mašta)5 min