Jednoiposoban stan na prodaju, Stevana Opačića 40, 175.000€, 61m²
Beograd, Rakovica opština, Miljakovac
Prikaži mapuOglas ažuriran: 12.05.2026.

175.000 €
2.869 € / m2
61 m²
1,5 sobe
Visoko prizemlje/5 spratova
- Stan u zgradi
- Centralno grejanje
- Renovirano
- Prostorije: kupatilo, ostava, terasa
- Opremljenost: Polunamešteno - kuhinjski elementi
- Uknjiženo
- Hitna prodaja
- Kupovina direktno od vlasnika
- Javni parking u zoni
- 1 lift
- Zgrada poseduje: podrum, lođa
- Kablovska
- Autobuske linije: Dobro pokriveno javnim gradskim prevozom
Prikaz stana na mapi
Parkovi u blizini
- Miljakovačka šuma10 min
- Košutnjak42 min
- Banjička šuma49 min

Obeležja kulture u blizini
- Mesto pogibije kneza Mihaila Obrenovića8 min
- Hajdučka česma8 min
- Spomenik partizanskim borcima Žarkova10 min

Škole/Fakulteti/Vrtići u blizini
- Osnovna škola (Osnovna škola Ivo Andrić)7 min
- Srednja škola (Mašinska škola Radoje Dakić)5 min
- Vrtić (Dečiji vrtić Izvorčić 2)8 min
- Fakultet (Visoka medicinska škola strukovnih studija Milutin Milanković)8 min

Zdravlje
- Bolnica (Specijalna bolnica za internu medicinu Nova Vita)8 min
- Klinika (Poliklinika Nera)8 min
- Teretana (Top Heel - ženski fitness i spa klub)1 min
Hrana i piće
- Prodavnica (Soulfood market)1 min
- Restoran (Restoran Dolcino Sweets & Coffee)8 min
- Kafana (Kafana)9 min
Prevoz
- Taksi stajalište (Taxi stanica)6 min
- Autobuska stanica (Slavoljuba Vuksanovića)4 min
- Trolejbuska stanica (Kragujevačkih đaka)33 min
Ostale ustanove
- Banka (AIK Banka)5 min
- Pošta (Pošta Beograd 61)4 min
Kontakt oglašivača