Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
logo
|
Jednoiposoban stan na prodaju, Medijana, 84.500€, 41m²
▾Reklama▾
  1. Naslovna
  2. prodaja stanova
  3. Niš
  4. Medijana
  5. Jednoiposoban stan

Jednoiposoban stan na prodaju, Medijana, 84.500€, 41m²

Medijana, Gradske lokacije, Niš
Prikaži mapu
Šifra oglasa: 4zida-400Oglas ažuriran: 10.05.2026.
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
OTP banka logo
Rata kreditaod 343 €

84.500 €

2.061 € / m2

Prosek cene m2 u ovom kraju iznosi 2.133 €
41 m²
1,5 sobe
8/8 spratova
Prodaja modernog stana u centru 41m2
O stanu
  • Stan u zgradi
  • Grejanje na norveške radijatore
  • Opremljenost: Prazno - klima
  • Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 2068
Izračunaj koliko ti treba od ovog stana do tebi bitnih lokacija
Parking/Garaža
  • 1 parking mesto
O zgradi
  • 1 lift
  • Zgrada poseduje: video nadzor

Opis oglasa

Prodaje se izuzetno funkcionalan i svetao stan površine 41m² (29m² osnova + 12m² galerija), smešten na odličnoj lokaciji u neposrednoj blizini Ekonomskog fakulteta.
Idealna investicija kako za život, tako i za izdavanje.
Struktura i prostor:

  • Donji nivo (29m²): Open-space koncept koji obuhvata dnevnu sobu, trpezariju i kuhinju, maksimalno iskorišćen za prijatan boravak.
  • Galerija (12m²): Komforna spavaća soba koja nudi privatnost i mir.
    Kvalitet i oprema:
  • Izolacija: Stan se nalazi na poslednjem spratu, ali bez briga o prokišnjavanju ili toploti – urađena je vrhunska izolacija, a zgrada poseduje i ploču i krov.
  • Grejanje i hlađenje: Maksimalna energetska efikasnost uz norveške radijatore i inverter klimu (niski režijski troškovi).
  • Bezbednost: Zgrada je pokrivena video nadzorom.
  • Parking: Privatni parking u dvorištu zgrade
  • Lokacija: Na par minuta hoda od fakulteta, centra grada i svih ključnih sadržaja.

Stan je uknjižen i spreman za novog vlasnika.

Više informacija o ovoj ponudi možete dobiti pozivom na broj 061... (prikaži broj telefona) i 018... (prikaži broj telefona) .
Agencija ETAGI NEKRETNINE DOO je upisana u registar posrednika pod rednim brojem 2068.

Prikaz stana na mapi

Parkovi u blizini

  • Park Čair
    8 min
  • Park heroja NOB-a
    11 min
  • Park složnih komšija
    12 min
pozadinska slika

Obeležja kulture u blizini

  • Zgrada Oficirskog doma
    4 min
  • Spomenik Stevanu Sremcu i Kalči
    11 min
  • Spomenik oslobodiocima Niša
    11 min
pozadinska slika

Škole/Fakulteti/Vrtići u blizini

  • Osnovna škola (Osnovna škola Vožd Karađorđe)
    4 min
  • Srednja škola (Gimnazija Stevan Sremac)
    5 min
  • Vrtić (Dečiji vrtic Dečija zemlja)
    8 min
  • Fakultet (Fakultet za pravne i poslovne studije Dr Lazar Vrkatić)
    6 min
pozadinska slika
Zdravlje
  • Bolnica (Urgentni centar Niš)
    11 min
  • Klinika (Poliklinika Life Impuls)
    manje od 1 min
  • Teretana (Gym Town 2)
    8 min
Hrana i piće
  • Prodavnica (Metla diskont)
    2 min
  • Restoran (Etno kafana Porta)
    4 min
  • Kafana (Ministarstvo beer bar)
    5 min
Prevoz
  • Taksi stajalište (Cool taksi)
    14 min
  • Autobuska stanica (Crveni pevac)
    4 min
Ostale ustanove
  • Banka (AIK Banka)
    5 min
  • Pošta (Pošta Niš 7)
    6 min

Kontakt oglašivača

Svi oglasi - Etagi NekretnineEtagi-Niš
Etagi-Niš avatar
7 meseci na 4zida

Štampaj

▾Reklama▾

Krediti OTP banke

OTP bank logo

Bez troškova obrade kredita
NKS 4.50% - EKS 5.74%
Period otplate 96 -360 meseca

Saznaj više

Osiguranje domaćinstva online

Osiguraj svoje domaćinstvo u slučaju požara...
osiguranik logo
500,65 mesečno (ukupno 6.007,86)
Osiguraj svoje domaćinstvo u slučaju požara, udara groma, grada, tuče, eksplozije, izliva vode iz instalacije, provalnih krađa, loma stakla, odgovornosti prema trećim licima i zemljotresa.Kupi osiguranje online

Kontakt oglašivača

Svi oglasi - Etagi NekretnineEtagi-Niš
Etagi-Niš avatar
7 meseci na 4zida
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

Jednoiposoban stan u zgradi za prodaju, Medijana, 41 m2, na 8. spratu, ima lift. Norveški radijatori. Ima parking mesto.

Cena kvadrata posmatrane nekretnine u odnosu na prosek za kraj Medijana

2.061 € / m2
Medijana, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs | 4zida.rs
1.692 € / m2
2.133 € / m2
2.575 € / m2

Oglasi ove agencije

Palilula, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs
86.617 €
1.883 €/m²

Palilula

Palilula, Gradske lokacije, Niš

jednoiposoban stan • 46 m²

Agencija

Palilula, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs
86.900 €
1.889 €/m²

Palilula

Palilula, Gradske lokacije, Niš

jednoiposoban stan • 46 m²

Agencija

Palilula, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs
87.500 €
1.862 €/m²

Palilula

Palilula, Gradske lokacije, Niš

jednoiposoban stan • 47 m²

Agencija

Palilula, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs
85.900 €
1.867 €/m²

Palilula

Palilula, Gradske lokacije, Niš

jednoiposoban stan • 46 m²

Agencija

Palilula, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs
86.860 €
1.888 €/m²

Palilula

Palilula, Gradske lokacije, Niš

jednoiposoban stan • 46 m²

Agencija

Crveni Krst, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs
83.430 €
1.986 €/m²

Crveni Krst

Crveni Krst, Gradske lokacije, Niš

jednoiposoban stan • 42 m²

Agencija

Mokranjčev, Palilula, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs
87.000 €
1.526 €/m²

Mokranjčev

Mokranjčev, Palilula, Gradske lokacije, Niš

dvosoban stan • 57 m² • uknjiženo

Agencija

Palilula, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs
85.475 €
2.442 €/m²

Palilula

Palilula, Gradske lokacije, Niš

jednosoban stan • 35 m² • u procesu uknjižavanja

Agencija

Palilula, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs
84.698 €
2.420 €/m²

Palilula

Palilula, Gradske lokacije, Niš

jednosoban stan • 35 m² • u procesu uknjižavanja

Agencija

Čalije, Pantelej, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs
82.480 €
2.062 €/m²

Čalije

Čalije, Pantelej, Gradske lokacije, Niš

jednoiposoban stan • 40 m² • u procesu uknjižavanja

Agencija

Palilula, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs
84.680 €
1.728 €/m²

Palilula

Palilula, Gradske lokacije, Niš

dvoiposoban stan • 49 m²

Agencija

Medijana, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs
84.460 €
2.346 €/m²

Medijana

Medijana, Gradske lokacije, Niš

jednosoban stan • 36 m²

Agencija

Pantelej, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs
82.600 €
1.796 €/m²

Pantelej

Pantelej, Gradske lokacije, Niš

dvosoban stan • 46 m²

Agencija

Medijana, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs
82.800 €
1.882 €/m²

Medijana

Medijana, Gradske lokacije, Niš

jednoiposoban stan • 44 m²

Agencija

Pantelej, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs
82.990 €
1.804 €/m²

Pantelej

Pantelej, Gradske lokacije, Niš

dvosoban stan • 46 m²

Agencija

Palilula, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs
86.304 €
1.876 €/m²

Palilula

Palilula, Gradske lokacije, Niš

jednoiposoban stan • 46 m² • u procesu uknjižavanja

Agencija

Palilula, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs
86.304 €
1.876 €/m²

Palilula

Palilula, Gradske lokacije, Niš

jednoiposoban stan • 46 m² • u procesu uknjižavanja

Agencija

Medijana, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs
87.704 €
1.907 €/m²

Medijana

Medijana, Gradske lokacije, Niš

trosoban stan • 46 m² • u procesu uknjižavanja

Agencija

Medijana, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs
84.854 €
1.929 €/m²

Medijana

Medijana, Gradske lokacije, Niš

trosoban stan • 44 m² • u procesu uknjižavanja

Agencija

Gradske lokacije, Dimitrovgrad | 4zida.rs
82.000 €
357 €/m²

Gradske lokacije

Gradske lokacije, Dimitrovgrad

kuća • 230 m²

Agencija

Kompletna ponuda