Dvosoban stan na prodaju, Medijana, 123.200€, 56m²

123.200 €
2.200 € / m2
Za ovaj oglas se neko interesovao. Pozovi ranije kako ne bi propustio priliku.
- Stan u zgradi
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 2126
Opis oglasa
PRODAJA
Iz ponude stanova u stambeno -poslovnom kompleksu , na Bulevaru Nemanjića, izdvajamo odlično organizovan dvoiposoban stan 56 m2, na 3.spratu.
Stanov imamo u ponudi sa različitim spratnostima .
Stanovi su neuseljavani.
Izuzetna prilika da postanete vlasnik nekretnine na jednoj od najtraženijih lokacija u Nišu.
Stanovi imaju i pripadajuću ostavu.
Parking mesto je moguće kupiti na otvorenom ili u podzemnoj garaži.
Povrat PDV-a nije moguć-
U okviru stambeno-poslovnog kompleksa imamo stanove različite kvadrature i orjentacije,kao i cena po m2 u zavisnosti od strukture.
Za dodatne informacije i prodaju:
063... (prikaži broj telefona)
NAPOMENA: Pre razgledanja nepokretnosti, identifikacija klijenta je obavezna. U skladu sa Zakonom o sprečavanju pranja novca i finansiranja terorizma (član 7. i član 17, stav 6), neophodno je omogućiti nam potvrdu identiteta-fotokopija lične karte pre organizovanja obilaska, ili ista na uvid.
Bez izvršene identifikacije nismo u mogućnosti da omogućimo razgledanje nepokretnosti.!Neispunjavanje ove obaveze povlači odgovornost agencije pred nadležnim organima i može rezultirati merama od strane tržišne inspekcije.
Takođe, u skladu sa Zakonom o posredovanju, zaključivanje Ugovora o posredovanju sa klijentom je obavezno.
Agencija EDIT 018 doo upisana je u Registar posrednika pod brojem 2126