Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
logo
|
Trosoban stan na prodaju, Milorada Ruvidića, 153.400€, 59m²
▾Reklama▾
  1. Naslovna
  2. prodaja stanova
  3. Beograd
  4. Voždovac opština
  5. Medaković 3
  6. Trosoban stan

Trosoban stan na prodaju, Milorada Ruvidića, 153.400€, 59m²

Beograd, Voždovac opština, Medaković 3
Prikaži mapu
Šifra oglasa: 4zida-15091Oglas ažuriran: 13.05.2026.
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
OTP banka logo
Rata kreditaod 622 €

153.400 €

2.600 € / m2

59 m²
3 sobe
1/1 sprat
O stanu
  • Podno grejanje
  • Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 339
Izračunaj koliko ti treba od ovog stana do tebi bitnih lokacija
Telekomunikacije
  • 1 telefonska linija

Opis oglasa

Prostran dvostrano orijentisan trosoban stan na prvom spratu u novoj stambenoj zgradi sa samo 12 stanova.

Moguća kupovina putem stambenih kredita.

Useljenje planirano za jul 2026.

Zgrada je projektovana na moderan način za kupce koji traže mirno, porodično okruženje na samo 500m od okretnice autobusa 26. Odlična povezanost i brz izlaz na autoput.

Zgrada je građena od vrhunskih materijala, sa fokusom na energetsku efikasnost i moderan dizajn:

• Smart grejanje: Savremeno podno grejanje sa kontrolom putem WiFi aplikacije.

• Stolarija: Kvalitetna antracit PVC (6 komora) + roletne na elektro pogon.

• Podovi: Prvoklasni hrastov parket.

• Kuhinja/Kupatilo: Vrhunska španska keramika.

• Vrata: Sobna vrata od farbanog medijapana i masivna sigurnosna ulazna vrata.Ugrađen video interfon.

• Parking u okviru placa: cena parking mesta 8.000 EUR.

• Dodatna opcija: Garažna mesta na samo 50m od zgrade.

Agencijska provizija 2%

Agent: Milena Kalezić br. licence 1993

Art nekretnine d.o.o. Beograd

Reg. br. 339

011... (prikaži broj telefona)

.

Prikaz stana na mapi

Parkovi u blizini

  • Park Jove Ilića
    36 min
  • Banjička šuma
    39 min
  • Park Šumice
    43 min
pozadinska slika

Obeležja kulture u blizini

  • Osnovna škola Kralj Petar II Karađorđević
    9 min
  • Kuća Flašar
    11 min
  • Pašina česma
    12 min
pozadinska slika

Škole/Fakulteti/Vrtići u blizini

  • Osnovna škola (Osnovna škola Milan Đ. Milićević)
    5 min
  • Srednja škola (Škola za negu lepote)
    7 min
  • Vrtić (Dečiji vrtić M&M Elefantino)
    9 min
  • Fakultet (Visoka građevinsko-geodetska škola Beograd)
    8 min
pozadinska slika
Zdravlje
  • Bolnica (Opšta bolnica Medicinski sistem Beograd MSB)
    7 min
  • Klinika (Poliklinika Voždmedik)
    7 min
  • Teretana (Joga studio Antara)
    4 min
Hrana i piće
  • Prodavnica (Šumadija Market)
    6 min
  • Restoran (Restoran Sibirska noć)
    7 min
  • Kafana (Etno kafanica Bioskop)
    7 min
Prevoz
  • Taksi stajalište (Taxi stanica)
    7 min
  • Autobuska stanica (Naselje Braće Jerković)
    6 min
  • Tramvajska stanica (Saobraćajni Fakultet)
    30 min
  • Trolejbuska stanica (Vojislava Ilića)
    13 min
Ostale ustanove
  • Banka (Banca Intesa)
    5 min
  • Pošta (Pošta Beograd 156)
    8 min

Kontakt oglašivača

Svi oglasi - Art nekretnineUroš Jovanović
Uroš Jovanović avatar
11 godina na 4zida

Štampaj

▾Reklama▾

Krediti OTP banke

OTP bank logo

Bez troškova obrade kredita
NKS 4.50% - EKS 5.74%
Period otplate 96 -360 meseca

Saznaj više

Osiguranje domaćinstva online

Osiguraj svoje domaćinstvo u slučaju požara...
osiguranik logo
720,45 mesečno (ukupno 8.645,45)
Osiguraj svoje domaćinstvo u slučaju požara, udara groma, grada, tuče, eksplozije, izliva vode iz instalacije, provalnih krađa, loma stakla, odgovornosti prema trećim licima i zemljotresa.Kupi osiguranje online

Kontakt oglašivača

Svi oglasi - Art nekretnineUroš Jovanović
Uroš Jovanović avatar
11 godina na 4zida
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

Trosoban stan za prodaju, Medaković 3, 59 m2, na 1. spratu. Podno.

Cena kvadrata posmatrane nekretnine u odnosu na prosek za kraj Voždovac opština

2.600 € / m2
Beograd, Voždovac opština, Medaković 3 | 4zida.rs | 4zida.rs
2.410 € / m2
3.161 € / m2
3.912 € / m2

Oglasi ove agencije

Blok 45, Novi Beograd, Beograd | 4zida.rs
155.000 €
1.076 €/m²

Savski Nasip

Blok 45, Novi Beograd, Beograd

ugostiteljski objekat • 144 m²

Agencija

Cerak, Čukarica opština, Beograd | 4zida.rs
150.000 €
1.974 €/m²

Prištinska

Cerak, Čukarica opština, Beograd

trosoban stan • 76 m² • uknjiženo

Agencija

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd | 4zida.rs
155.000 €
2.818 €/m²

Jovanke Radaković

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

trosoban stan • 55 m² • uknjiženo

Agencija

Karaburma, Palilula opština, Beograd | 4zida.rs
151.500 €
3.030 €/m²

Pjera Križanića

Karaburma, Palilula opština, Beograd

troiposoban stan • 50 m² • uknjiženo

Agencija

Popović, Sopot opština, Beograd | 4zida.rs
150.000 €

Dese Marković

Popović, Sopot opština, Beograd

građevinsko zemljište • 100 a • uknjiženo

Agencija

Rogača, Sopot opština, Beograd | 4zida.rs
150.000 €
833 €/m²

Kosmajski venac

Rogača, Sopot opština, Beograd

2-etažna kuća • 180 m² • uknjiženo

Agencija

Vojvode Vlahovića Voždovac, Voždovac opština, Beograd | 4zida.rs
153.859 €
2.653 €/m²

Generala Đoke Popovića

Vojvode Vlahovića Voždovac, Voždovac opština, Beograd

trosoban stan • 58 m²

Agencija

Kumodraž, Voždovac opština, Beograd | 4zida.rs
150.000 €

Vojvode Stepe

Kumodraž, Voždovac opština, Beograd

građevinsko zemljište • 10 a • uknjiženo

Agencija

Vrdnik, Okolne lokacije, Irig | 4zida.rs
150.000 €
1.948 €/m²

Vrdnik

Vrdnik, Okolne lokacije, Irig

kuća • 77 m² • uknjiženo

Agencija

Kneževac, Rakovica opština, Beograd | 4zida.rs
150.700 €
2.355 €/m²

Miloša Bogićevića

Kneževac, Rakovica opština, Beograd

dvoiposoban stan • 64 m² • uknjiženo

Agencija

Vojvode Vlahovića Zvezdara, Zvezdara opština, Beograd | 4zida.rs
155.000 €
4.429 €/m²

Miljana Miljanića

Vojvode Vlahovića Zvezdara, Zvezdara opština, Beograd

jednoiposoban stan • 35 m² • uknjiženo

Agencija

Lekino Brdo, Voždovac opština, Beograd | 4zida.rs
150.000 €
4.412 €/m²

Pirotska

Lekino Brdo, Voždovac opština, Beograd

jednoiposoban stan • 34 m² • uknjiženo

Agencija

Altina, Zemun opština, Beograd | 4zida.rs
150.000 €
2.542 €/m²

Ugrinovački put 32. deo

Altina, Zemun opština, Beograd

trosoban stan • 59 m² • uknjiženo

Agencija

Miljakovac, Rakovica opština, Beograd | 4zida.rs
154.000 €
2.567 €/m²

Stanka Paunovića Veljka

Miljakovac, Rakovica opština, Beograd

dvoiposoban stan • 60 m² • uknjiženo

Agencija

Šumice, Voždovac opština, Beograd | 4zida.rs
152.000 €
4.000 €/m²

Mažuranićeva

Šumice, Voždovac opština, Beograd

jednoiposoban stan • 38 m² • uknjiženo

Agencija

Kumodraž, Voždovac opština, Beograd | 4zida.rs
150.000 €

Vojvode Stepe

Kumodraž, Voždovac opština, Beograd

građevinsko zemljište • 17 a • uknjiženo

Agencija

Surčin (mesto), Surčin opština, Beograd | 4zida.rs
155.000 €
2.583 €/m²

Srpskih Vladara

Surčin (mesto), Surčin opština, Beograd

trosoban stan • 60 m² • uknjiženo

Agencija

Konjarnik (Voždovački deo), Voždovac opština, Beograd | 4zida.rs
152.600 €
3.391 €/m²

Glasinačka

Konjarnik (Voždovački deo), Voždovac opština, Beograd

dvosoban stan • 45 m² • uknjiženo

Agencija

Autokomanda, Voždovac opština, Beograd | 4zida.rs
153.600 €
3.938 €/m²

Ranka Tajsića

Autokomanda, Voždovac opština, Beograd

jednosoban stan • 39 m² • uknjiženo

Agencija

Bežanijska kosa 2, Novi Beograd, Beograd | 4zida.rs
152.209 €
4.349 €/m²

Bežanijskih Ilegalaca

Bežanijska kosa 2, Novi Beograd, Beograd

dvosoban stan • 35 m²

Agencija

Kompletna ponuda