Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
logo
|
Troiposoban stan na prodaju, Kamenogorska, 170.000€, 47m²
▾Reklama▾
  1. Naslovna
  2. prodaja stanova
  3. Beograd
  4. Zvezdara opština
  5. Lion
  6. Troiposoban stan

Troiposoban stan na prodaju, Kamenogorska, 170.000€, 47m²

Beograd, Zvezdara opština, Lion
Prikaži mapu
Šifra oglasa: 4zida-15116Oglas ažuriran: 16.05.2026.
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
OTP banka logo
Rata kreditaod 689 €

170.000 €

3.617 € / m2

47 m²
3,5 sobe
Visoko prizemlje/2 sprata
O stanu
  • Etažno grejanje
  • Uobičajeno stanje
  • Prostorije: kupatilo
  • Opremljenost: Prazno - klima
  • Uknjiženo
  • Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 339
Izračunaj koliko ti treba od ovog stana do tebi bitnih lokacija
O zgradi
  • Zgrada poseduje: lođa
Telekomunikacije
  • 1 telefonska linija

Opis oglasa

Na prodaju funkcionalan troiposoban stan na visokom prizemlju uredne starije zgrade u blizini sportskog centra Olimp.

Stan se sastoji od tri odvojene spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje sa izlazom na lođu i prostranog kupatila. Zahvaljujući dobroj organizaciji prostora, pogodan je za porodicu, ali i kao investicija za izdavanje.

U dvorištu zgrade obezbeđeno je parking mesto, kao i zajednički prostor namenjen odmoru i dečijoj igri.

Stan je uknjižen na 47m2, a adaptacijom je dobijeno dodatnih 16m2 korisnog prostora. Kupovina je moguća isključivo za keš kupce.

Agencijska provizija 2%

Agent: Katarina Raković, br. licence: 6279

"Art nekretnine" d.o.o. Beograd

Reg. br. 339

011... (prikaži broj telefona)

KR02

.

Prikaz stana na mapi

Parkovi u blizini

  • Zvezdarska šuma
    19 min
  • Park Slavujev potok
    19 min
  • Park Urbani džep
    27 min
pozadinska slika

Obeležja kulture u blizini

  • Trećepozivačka česma
    6 min
  • Osnovna škola Kralj Petar II Karađorđević
    7 min
  • Pašina česma
    9 min
pozadinska slika

Škole/Fakulteti/Vrtići u blizini

  • Osnovna škola (Osnovna škola Despot Stefan Lazarević)
    19 min
  • Srednja škola (Farmaceutsko-fizioterapeutska škola)
    12 min
  • Vrtić (Dečiji vrtić Lane)
    1 min
  • Fakultet (Visoka građevinsko-geodetska škola Beograd)
    10 min
pozadinska slika
Zdravlje
  • Bolnica (MedicOne - specijalna bolnica za plastičnu, estetsku i rekonstruktivnu hirurgiju)
    5 min
  • Klinika (Poliklinika i laboratorija LaboMedica)
    4 min
  • Teretana (Fitness & Fight Centar Kluz)
    3 min
Hrana i piće
  • Prodavnica (Market Bovel plus)
    2 min
  • Restoran (Restoran Žar Mance)
    5 min
  • Kafana (Papa Bear Pub)
    4 min
Prevoz
  • Taksi stajalište (Taxi stanica)
    9 min
  • Autobuska stanica (Mite Ružića)
    2 min
  • Tramvajska stanica (Mite Ružića)
    4 min
  • Trolejbuska stanica (Marčanska)
    12 min
Ostale ustanove
  • Banka (AIK Banka)
    11 min
  • Pošta (Pošta Beograd 74)
    19 min

Kontakt oglašivača

Svi oglasi - Art nekretnineUroš Jovanović
Uroš Jovanović avatar
11 godina na 4zida

Štampaj

▾Reklama▾

Krediti OTP banke

OTP bank logo

Bez troškova obrade kredita
NKS 4.50% - EKS 5.74%
Period otplate 96 -360 meseca

Saznaj više

Osiguranje domaćinstva online

Osiguraj svoje domaćinstvo u slučaju požara...
osiguranik logo
573,92 mesečno (ukupno 6.887,05)
Osiguraj svoje domaćinstvo u slučaju požara, udara groma, grada, tuče, eksplozije, izliva vode iz instalacije, provalnih krađa, loma stakla, odgovornosti prema trećim licima i zemljotresa.Kupi osiguranje online

Kontakt oglašivača

Svi oglasi - Art nekretnineUroš Jovanović
Uroš Jovanović avatar
11 godina na 4zida
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

Troiposoban stan za prodaju, uknjižen, Lion, 47 m2, na visokom prizemlju. Stanje - Uobičajeno, Etažno, ima lođu, ima kupatilo.

Cena kvadrata posmatrane nekretnine u odnosu na prosek za kraj Lion

3.617 € / m2
Beograd, Zvezdara opština, Lion | 4zida.rs | 4zida.rs
3.193 € / m2
3.707 € / m2
4.221 € / m2

Oglasi ove agencije

Centar, Gradske lokacije, Zlatibor | 4zida.rs
170.000 €
3.269 €/m²

Jovanke Jeftanović

Centar, Gradske lokacije, Zlatibor

dvosoban stan • 52 m² • uknjiženo

Agencija

Guncati, Barajevo opština, Beograd | 4zida.rs
169.000 €
1.056 €/m²

Vuka Karadžića

Guncati, Barajevo opština, Beograd

2-etažna kuća • 160 m² • uknjiženo

Agencija

Ripanj, Voždovac opština, Beograd | 4zida.rs
170.000 €

Put za Šuplju Stenu

Ripanj, Voždovac opština, Beograd

građevinsko zemljište • 87 a • uknjiženo

Agencija

Karaburma, Palilula opština, Beograd | 4zida.rs
169.000 €
3.521 €/m²

Danteova

Karaburma, Palilula opština, Beograd

dvoiposoban stan • 48 m² • uknjiženo

Agencija

Gradske lokacije, Stara Pazova | 4zida.rs
170.500 €
2.706 €/m²

Svetosavska

Gradske lokacije, Stara Pazova

poslovni prostor • 63 m²

Agencija

Gradske lokacije, Stara Pazova | 4zida.rs
170.720 €
1.760 €/m²

Svetosavska

Gradske lokacije, Stara Pazova

četvorosoban stan • 97 m²

Agencija

Centar, Zemun opština, Beograd | 4zida.rs
170.000 €
5.000 €/m²

Magistratski trg

Centar, Zemun opština, Beograd

dvosoban stan • 34 m² • uknjiženo

Agencija

Jakovo, Surčin opština, Beograd | 4zida.rs
169.000 €
1.352 €/m²

Prote Stamatovića

Jakovo, Surčin opština, Beograd

kuća • 125 m² • uknjiženo

Agencija

Jakovo, Surčin opština, Beograd | 4zida.rs
169.000 €

Prote Stamatovića

Jakovo, Surčin opština, Beograd

građevinsko zemljište • 11.53 a • uknjiženo

Agencija

Dorćol, Stari Grad opština, Beograd | 4zida.rs
170.000 €
6.296 €/m²

Cara Dušana

Dorćol, Stari Grad opština, Beograd

jednosoban stan • 27 m² • uknjiženo

Agencija

Gaj, Barajevo opština, Beograd | 4zida.rs
170.000 €
1.133 €/m²

Cara Lazara

Gaj, Barajevo opština, Beograd

petosoban stan • 150 m² • uknjiženo

Agencija

Skupština, Stari Grad opština, Beograd | 4zida.rs
167.000 €
3.711 €/m²

Kosovska

Skupština, Stari Grad opština, Beograd

dvoiposoban stan • 45 m² • uknjiženo

Agencija

Resnik, Rakovica opština, Beograd | 4zida.rs
169.900 €
1.017 €/m²

Vladike Danila

Resnik, Rakovica opština, Beograd

4-etažna kuća • 167 m² • uknjiženo

Agencija

Gajevi, Okolne lokacije, Zlatibor | 4zida.rs
168.000 €

Gajevi

Gajevi, Okolne lokacije, Zlatibor

građevinsko zemljište • 28.88 a • uknjiženo

Agencija

Gajevi, Okolne lokacije, Zlatibor | 4zida.rs
170.000 €

Gajevi

Gajevi, Okolne lokacije, Zlatibor

građevinsko zemljište • 53 a • uknjiženo

Agencija

Koraćica, Mladenovac opština, Beograd | 4zida.rs
170.000 €
1.789 €/m²

Kosmajski put

Koraćica, Mladenovac opština, Beograd

2-etažna kuća • 95 m² • uknjiženo

Agencija

Mali Mokri Lug, Zvezdara opština, Beograd | 4zida.rs
170.750 €

Mali Mokri Lug

Mali Mokri Lug, Zvezdara opština, Beograd

građevinsko zemljište • 6.83 a • uknjiženo

Agencija

Crveni Krst Vračar, Vračar, Beograd | 4zida.rs
168.000 €
4.098 €/m²

Grčića Milenka

Crveni Krst Vračar, Vračar, Beograd

jednosoban stan • 41 m²

Agencija

Braće Jerković, Voždovac opština, Beograd | 4zida.rs
170.000 €
1.308 €/m²

Zaplanjska

Braće Jerković, Voždovac opština, Beograd

2-etažna kuća • 130 m² • uknjiženo

Agencija

Centar, Savski Venac, Beograd | 4zida.rs
172.400 €
5.388 €/m²

Gavrila Principa

Centar, Savski Venac, Beograd

jednosoban stan • 32 m² • uknjiženo

Agencija

Kompletna ponuda