Trosoban stan na prodaju, Tikveska, 263.880€, 66m²

263.880 €
3.998 € / m2
- Stan u zgradi
- Podno grejanje
- Novo
- Prostorije: terasa
- Nije uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 305
- 1 garažno mesto
- 1 lift
- Godina izgradnje: 2026.
- 1 telefonska linija
Opis oglasa
SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! BEZ PROVIZIJE KUPCA! Lekino brdo, Tikveska, 3.0, 65.97 m2 sa terasom od 9.14 m2, III od IV sprata, podno grejanje, tel, lift, interfon, klima, ktv, internet, useljiv od 01.06.2027. godine, gradjevinska dozvola, mogucnost kupovine parking mesta u garazi, novogradnja iz 2026. godine.
Luksuzna novogradnja u najlepsem delu Tikveske ulice.
Dvostrano orijentisan stan - na ulicu i bocno.
Prostorije: hodnik, dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, 2 spavace sobe, kupatilo i terasa.
Mogucnost kupovine parking mesta u garazi (klackalica) po ceni od 20 000 evra + PDV.
Useljiv do 01.06.2027. godine.
Cena 263 880 evra sa PDV-om.
Kupite ovu nekretninu preko agencije Raicevic nekretnine i POKLANJAMO VAM idejno resenje dizajna enterijera! Pozovite nas za vise informacija.
Specijalna ponuda - BEZ PROVIZIJE KUPCA! Raicevic nekretnine 065... (prikaži broj telefona)
Prikaz stana na mapi
Parkovi u blizini
- Park Šumice11 min
- Park mira Jelena Šantić12 min
- Čuburski park13 min

Obeležja kulture u blizini
- Kuća Flašar4 min
- Spomenik Petru Kočiću5 min
- Osnovna škola Kralj Petar II Karađorđević9 min

Škole/Fakulteti/Vrtići u blizini
- Osnovna škola (Osnovna škola Dositej Obradović)5 min