Dvosoban stan na prodaju, Vladimira Pogačića, 145.000€, 51m²

145.000 €
2.843 € / m2
- Stan u zgradi
- Etažno grejanje
- Novo
- Opremljenost: internet
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1299
- Parking u dvorištu zgrade
- Kablovska
- 1 telefonska linija
Opis oglasa
U ponudi je funkcionalan dvosoban stan smešten u prizemlju uredno održavane četvorospratne zgrade u mirnom delu Ledina.
Stan je uknjižen na 47 m² i postoji mogućnost kupovine putem stambenog kredita, dok realna korisna površina iznosi oko 51 m².
Odličnog je rasporeda i sastoji se od ulaznog hodnika, kupatila, komforne spavaće sobe, kao i prostranog dnevnog boravka povezanog sa kuhinjom i trpezarijom u modernom open space konceptu, što prostoru daje dodatnu funkcionalnost i osećaj komfora.
Grejanje je etažno, što omogućava potpunu kontrolu troškova i temperature tokom cele godine, dok je na svim površinama pod pločicama ugrađeno i podno grejanje, koje dodatno doprinosi udobnosti stanovanja.
Nekretnina se nalazi u mirnom i prijatnom okruženju, izdvojena od gradske buke, a istovremeno u neposrednoj blizini autobuskih stajališta, glavnih saobraćajnica i svih sadržaja neophodnih za svakodnevni život.
Zahvaljujući dobroj lokaciji i funkcionalnoj strukturi, stan predstavlja odličan izbor kako za život, tako i kao investiciju za izdavanje.
Posrednička naknada obračunava se u skladu sa Opštim uslovima poslovanja kompanije http://ETAGI.COM
http://ETAGI.COM
http://ETAGI.COM
http://ETAGI.COM
http://ETAGI.COM
http://ETAGI.COM
Квартира зарегистрирована на 47 м², возможна покупка в ипотеку, при этом фактическая полезная площадь составляет около 51 м².