Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
logo
|
Trosoban stan na prodaju, Krunska, 385.000€, 74m²
▾Reklama▾
  1. Naslovna
  2. prodaja stanova
  3. Beograd
  4. Vračar
  5. Krunski Venac
  6. Trosoban stan

Trosoban stan na prodaju, Krunska, 385.000€, 74m²

Beograd, Vračar, Krunski Venac
Prikaži mapu
Šifra oglasa: 4zida-3350Oglas ažuriran: 23.04.2026.
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
OTP banka logo
Rata kreditaod 1.561 €

385.000 €

5.203 € / m2

Prosek cene m2 u ovom kraju iznosi 4.534 €
74 m²
3 sobe
4. sprat

Za ovaj oglas se neko interesovao. Pozovi ranije kako ne bi propustio priliku.

Centar Vračara, Krunska
O stanu
  • Centralno grejanje
  • Uobičajeno stanje
  • Uknjiženo
  • Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 591
Izračunaj koliko ti treba od ovog stana do tebi bitnih lokacija
O zgradi
  • 1 lift

Opis oglasa

Prelep salonski stan u jednoj od najlepših ulica u Beogradu. Stan je u izvornom stanju, ali dobro održavan. Zgrada ima lift.

Stan se sastoji od dve spavaće sobe, dnevne sobe, kuhinje, ostave, wc i kupatila.

Stan ima pripadajući podrum, kao i terasu na krovu zgrade.

Uknjižen.

Agencijska provizija je 2%

Šta podrazumeva agencijska provizija od 2%:

Agencija, zajedno sa agentom, je tu za Vas vezano za:

- razgledanje nepokretnosti na terenu,

- vođenje celokupnog kupoprodajnog procesa,

- prikupljanje i proveru dokumentacije,

- izradu Predugovora ili Ugovora o kupoprodaji,

- pružanje pomoći u pregovorima,

- zakazivanje overe ugovora i odlazak u pratnji agenta kod notara,

- asistiranje za porez na apsolutna prava i eventualno oslobađanje od istog,

- organizovanje primopredaje i svega ostalog što podrazumeva Zakon o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti.

Agencija i agent koji Vam je dodeljen su od prvog dana saradnje, do konačno završenog posla, Vaša pomoć i podrška.

Prikaži broj telefona

Prikaz stana na mapi

Parkovi u blizini

  • Park Mitićeva rupa
    5 min
  • Park Mike Oklopa
    5 min
  • Park Mali Tašmajdan
    6 min
pozadinska slika

Obeležja kulture u blizini

  • Genčićeva kuća
    1 min
  • Kuća pukovnika Elezovića
    3 min
  • Spomenik Mihajlu Pupinu
    4 min
pozadinska slika

Škole/Fakulteti/Vrtići u blizini

  • Osnovna škola (Osnovna škola Sveti Sava)
    5 min
  • Srednja škola (Četrnaesta beogradska gimnazija)
    5 min
  • Vrtić (Dečiji vrtić Nada Purić)
    3 min
  • Fakultet (Centar Osteopatija)
    5 min
pozadinska slika
Zdravlje
  • Bolnica (Neurološka bolnica Affidea)
    8 min
  • Klinika (Diva estetic dr Bogdanović - dermatološka ordinacija)
    3 min
  • Teretana (Fitness centar Tonus Fit)
    2 min
Hrana i piće
  • Prodavnica (Aroma market)
    1 min
  • Restoran (Restoran Na ćošku)
    1 min
  • Kafana (Kafana Melem za dušu)
    1 min
Prevoz
  • Taksi stajalište (Taxi stanica)
    4 min
  • Autobuska stanica (Pravni fakultet)
    4 min
  • Tramvajska stanica (Pravni fakultet)
    4 min
  • Trolejbuska stanica (Trg Slavija)
    6 min
Ostale ustanove
  • Banka (OTP banka)
    4 min
  • Pošta (Pošta Beograd 17)
    6 min

Kontakt oglašivača

Svi oglasi - Zidart nekretnineCall centar
Call centar avatar
14 godina na 4zida

Štampaj

▾Reklama▾

Krediti OTP banke

OTP bank logo

Bez troškova obrade kredita
NKS 4.50% - EKS 5.74%
Period otplate 96 -360 meseca

Saznaj više

Osiguranje domaćinstva online

Osiguraj svoje domaćinstvo u slučaju požara...
osiguranik logo
903,62 mesečno (ukupno 10.843,45)
Osiguraj svoje domaćinstvo u slučaju požara, udara groma, grada, tuče, eksplozije, izliva vode iz instalacije, provalnih krađa, loma stakla, odgovornosti prema trećim licima i zemljotresa.Kupi osiguranje online

Kontakt oglašivača

Svi oglasi - Zidart nekretnineCall centar
Call centar avatar
14 godina na 4zida

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

Trosoban stan za prodaju, uknjižen, Krunski Venac, 74 m2, na 4. spratu, ima lift. Stanje - Uobičajeno, Centralno.

Cena kvadrata posmatrane nekretnine u odnosu na prosek za kraj Vračar

5.203 € / m2
Beograd, Vračar, Krunski Venac | 4zida.rs | 4zida.rs
3.326 € / m2
4.198 € / m2
5.070 € / m2

Oglasi ove agencije

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd | 4zida.rs
380.000 €
1.508 €/m²

Ulofa Palmea

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

šestosoban stan • 252 m² • uknjiženo

Agencija

Stari Banovci, Okolne lokacije, Stara Pazova | 4zida.rs
379.500 €
542 €/m²

Zdravka Jekića

Stari Banovci, Okolne lokacije, Stara Pazova

1-etažna kuća • 700 m² • uknjiženo

Agencija

Stari Banovci, Okolne lokacije, Stara Pazova | 4zida.rs
391.968 €

Stari Banovci

Stari Banovci, Okolne lokacije, Stara Pazova

građevinsko zemljište • 81.66 a

Agencija

Gradske lokacije, Vrnjačka Banja | 4zida.rs
330.000 €

Bore Vasiljevića

Gradske lokacije, Vrnjačka Banja

građevinsko zemljište • 8.91 a • uknjiženo

Agencija

Rogača, Sopot opština, Beograd | 4zida.rs
390.000 €

Kosmajska

Rogača, Sopot opština, Beograd

građevinsko zemljište • 180 a • uknjiženo

Agencija

Karaburma, Palilula opština, Beograd | 4zida.rs
359.900 €
1.343 €/m²

Velje Miljkovića

Karaburma, Palilula opština, Beograd

1-etažna kuća • 268 m² • uknjiženo

Agencija

Centar, Palilula opština, Beograd | 4zida.rs
335.000 €
2.792 €/m²

Dalmatinska

Centar, Palilula opština, Beograd

četvorosoban stan • 120 m²

Agencija

Atelje 212, Stari Grad opština, Beograd | 4zida.rs
380.000 €
3.654 €/m²

Svetogorska

Atelje 212, Stari Grad opština, Beograd

petosoban stan • 104 m² • uknjiženo

Agencija

Ledine, Novi Beograd, Beograd | 4zida.rs
340.000 €
1.717 €/m²

Tomasa Mana

Ledine, Novi Beograd, Beograd

1-etažna kuća • 198 m² • uknjiženo

Agencija

Karađorđev Trg, Zemun opština, Beograd | 4zida.rs
349.000 €
3.713 €/m²

Karađorđeva

Karađorđev Trg, Zemun opština, Beograd

troiposoban stan • 94 m²

Agencija

Blok 62, Novi Beograd, Beograd | 4zida.rs
340.000 €
2.720 €/m²

Nehruova

Blok 62, Novi Beograd, Beograd

četvoroiposoban stan • 125 m² • uknjiženo

Agencija

Terazije, Stari Grad opština, Beograd | 4zida.rs
423.200 €
4.600 €/m²

Nušićeva

Terazije, Stari Grad opština, Beograd

četvorosoban stan • 92 m² • uknjiženo

Agencija

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd | 4zida.rs
340.300 €
4.150 €/m²

Bulevar Vudroa Vilsona

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd

trosoban stan • 82 m² • uknjiženo

Agencija

Botanička Bašta, Palilula opština, Beograd | 4zida.rs
341.500 €
2.996 €/m²

Cvijićeva

Botanička Bašta, Palilula opština, Beograd

četvoroiposoban stan • 114 m² • uknjiženo

Agencija

Gradske lokacije, Zlatibor | 4zida.rs
384.000 €

Vranjevina

Gradske lokacije, Zlatibor

građevinsko zemljište • 24 a

Agencija

Batajnica, Zemun opština, Beograd | 4zida.rs
410.000 €
2.000 €/m²

Milice Rakić

Batajnica, Zemun opština, Beograd

poslovni prostor • 205 m² • uknjiženo

Agencija

Draževac, Obrenovac opština, Beograd | 4zida.rs
330.000 €
2.463 €/m²

Petrovića-mijailovića Kraj

Draževac, Obrenovac opština, Beograd

1-etažna kuća • 134 m² • uknjiženo

Agencija

Tašmajdan, Palilula opština, Beograd | 4zida.rs
380.000 €
4.222 €/m²

Dalmatinska

Tašmajdan, Palilula opština, Beograd

trosoban stan • 90 m² • uknjiženo

Agencija

Golubinci, Okolne lokacije, Stara Pazova | 4zida.rs
349.000 €
379 €/m²

Zore Avakumović

Golubinci, Okolne lokacije, Stara Pazova

poslovna zgrada • 922 m² • uknjiženo

Agencija

Plavi Horizonti, Zemun opština, Beograd | 4zida.rs
395.000 €
2.101 €/m²

Nikolaja Saltikova

Plavi Horizonti, Zemun opština, Beograd

1-etažna kuća • 188 m² • uknjiženo

Agencija

Kompletna ponuda