Jednoiposoban stan na prodaju, Grge Andrijanovića, 84.000€, 33m²

84.000 €
2.545 € / m2
- Stan u zgradi
- Grejanje na struju
- Prostorije: kuhinja, terasa
- Opremljenost: Namešteno - internet, TV, klima, frižider, rerna, ležaj, plakar
- Oglas oglašava agencija
- 1 parking mesto
- Godina izgradnje: 2012.
- Kablovska
- 1 telefonska linija
Opis oglasa
U ponudi je prelep, svetao i funkcionalan stan površine 33m², smešten u mirnom i prijatnom delu naselja Krnjača — idealan kako za život, tako i kao odlična investicija za izdavanje.
Stan odiše toplinom i prijatnom atmosferom, veoma je lepo osvetljen prirodnom svetlošću tokom dana i poseduje terasu koja pruža dodatni komfor i prostor za uživanje. Uz stan dolazi i parking mesto ispred zgrade, što predstavlja veliku prednost i dodatnu pogodnost za buduće vlasnike.
Lokacija stana omogućava miran i udoban život, daleko od gradske gužve, a opet dovoljno blizu svih neophodnih sadržaja za svakodnevno funkcionisanje. Stan je uredan, lepo održavan i ne zahteva velika ulaganja, što ga čini savršenom prilikom za kupce koji traže kvalitetnu nekretninu po odličnoj ceni.
Nekretnina koja pruža savršen spoj komfora, funkcionalnosti i mirnog okruženja — prilika koju ne treba propustiti!
U kupovinu dolaze u obzir isključivo keš kupci.
Agencijska provizija iznosi 2%.
A beautiful, bright, and functional 33m² apartment is available in a peaceful and pleasant part of Krnjača — perfect both for comfortable living and as an excellent investment opportunity for rental income.
The apartment has a warm and cozy atmosphere, filled with natural light throughout the day, and features a lovely terrace that provides extra comfort and space for relaxation. The price also includes a private parking space in front of the building, which is a major advantage and added convenience for future owners.