Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova

Prodaja stanova | više lokacija

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

871 oglas

Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
dobra lokacija
17
Logo agencije

Centar

Gradske lokacije, Zrenjanin

175.000 €

1.699 €/m²

103m² | 4 sobe | 2/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno • Tavan • Parking
Ažurirano 11.05.2026.
Ljubiše Bogdanovića | 4zida.rs
Ljubiše Bogdanovića | 4zida.rs
Ljubiše Bogdanovića | 4zida.rs
Ljubiše Bogdanovića | 4zida.rs
Ljubiše Bogdanovića | 4zida.rs
Top
17
Logo agencije

Ljubiše Bogdanovića

Stanovo, Gradske lokacije, Kragujevac

69.500 €

1.829 €/m²

38m² | 1 soba | 3/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 12.05.2026.
▾Reklama▾
Kneza Miloša | 4zida.rs
Kneza Miloša | 4zida.rs
Kneza Miloša | 4zida.rs
Kneza Miloša | 4zida.rs
Kneza Miloša | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
15
Logo agencije

Kneza Miloša

Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

102.900 €

1.660 €/m²

62m² | 2.5 sobe | 2/14 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 12.05.2026.
Aerodrom | 4zida.rs
Aerodrom | 4zida.rs
Aerodrom | 4zida.rs
Aerodrom | 4zida.rs
Aerodrom | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
20

Aerodrom

Gradske lokacije, Kragujevac

94.500 €

1.500 €/m²

63m² | 2.5 sobe | 5/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Podrum
Ažurirano 13.05.2026.
Karađorđeva | 4zida.rs
Karađorđeva | 4zida.rs
Karađorđeva | 4zida.rs
Karađorđeva | 4zida.rs
Karađorđeva | 4zida.rs
24
Logo agencije

Karađorđeva

Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

310.000 €

2.672 €/m²

116m² | 4.5 sobe | 1/5 spratova
Agencija • U procesu uknjižavanja • Prazno • Parking
Ažurirano 13.05.2026.
Mite Đorđevića 20 | 4zida.rs
7
Logo agencije

Mite Đorđevića 20

Bagljaš, Gradske lokacije, Zrenjanin

58.451 €

1.683 €/m²

34m² | 1 soba | 2/4 sprata
Investitor
Ažurirano 21.04.2026.
Daničićeva | 4zida.rs
Daničićeva | 4zida.rs
Daničićeva | 4zida.rs
Daničićeva | 4zida.rs
Daničićeva | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
13

Daničićeva

Erdoglija, Gradske lokacije, Kragujevac

76.000 €

2.000 €/m²

38m² | 1.5 soba | 4/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 07.05.2026.
Stanovo | 4zida.rs
Stanovo | 4zida.rs
Stanovo | 4zida.rs
Stanovo | 4zida.rs
Stanovo | 4zida.rs
12

Stanovo

Gradske lokacije, Kragujevac

68.000 €

1.789 €/m²

38m² | 1 soba | 3/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 21.04.2026.

Ponuda agencija u Kragujevcu

Savremen Dom | 4zida.rs
Savremen Dom
9 godina na 4zida
100 oglasa u ponudi
Vojvođanska 2 | 4zida.rs
Vojvođanska 2 | 4zida.rs
Vojvođanska 2 | 4zida.rs
Vojvođanska 2 | 4zida.rs
Vojvođanska 2 | 4zida.rs
5
Logo agencije

Vojvođanska 2

Aerodrom, Gradske lokacije, Kragujevac

62.000 €

2.000 €/m²

31m² | 1.5 soba
Agencija • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 15.05.2026.
Lesnina | 4zida.rs
Lesnina | 4zida.rs
Lesnina | 4zida.rs
Lesnina | 4zida.rs
Lesnina | 4zida.rs
15

Lesnina

Gradske lokacije, Zrenjanin

110.700 €

1.350 €/m²

82m² | 4 sobe | 5/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 21.04.2026.
Vojvođanska 2 | 4zida.rs
Vojvođanska 2 | 4zida.rs
Vojvođanska 2 | 4zida.rs
Vojvođanska 2 | 4zida.rs
4
Logo agencije

Vojvođanska 2

Aerodrom, Gradske lokacije, Kragujevac

68.000 €

2.000 €/m²

34m² | 1.5 soba
Agencija • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 15.05.2026.
Bagljaš | 4zida.rs
Bagljaš | 4zida.rs
Bagljaš | 4zida.rs
Bagljaš | 4zida.rs
Bagljaš | 4zida.rs
novogradnja
11
Logo agencije

Bagljaš

Gradske lokacije, Zrenjanin

96.000 €

1.778 €/m²

54m² | 2 sobe | 4/5 spratova
Agencija • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 11.05.2026.
▾Reklama▾
Slobode 1 | 4zida.rs
Slobode 1 | 4zida.rs
Slobode 1 | 4zida.rs
Slobode 1 | 4zida.rs
Slobode 1 | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
14
Logo agencije

Slobode 1

Bubanj, Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

209.000 €

1.900 €/m²

110m² | 3.5 sobe | 8/8 spratova
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno • 3D tura
Ažurirano 15.05.2026.
Zrenjanin, Širi centar | 4zida.rs
Zrenjanin, Širi centar | 4zida.rs
Zrenjanin, Širi centar | 4zida.rs
Zrenjanin, Širi centar | 4zida.rs
Zrenjanin, Širi centar | 4zida.rs
7
Logo agencije

Zrenjanin, Širi centar

Centar, Gradske lokacije, Zrenjanin

88.500 €

1.770 €/m²

50m² | 2 sobe | 5. sprat
Agencija • Uknjižen • Parking
Ažurirano 05.05.2026.
Brigadira Ristića | 4zida.rs
Brigadira Ristića | 4zida.rs
Brigadira Ristića | 4zida.rs
Brigadira Ristića | 4zida.rs
Brigadira Ristića | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
14
Logo agencije

Brigadira Ristića

Gradske lokacije, Zrenjanin

77.000 €

963 €/m²

80m² | 4 sobe | 5/5 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 07.05.2026.
Ljubiše Bogdanovića | 4zida.rs
Ljubiše Bogdanovića | 4zida.rs
Ljubiše Bogdanovića | 4zida.rs
Ljubiše Bogdanovića | 4zida.rs
Ljubiše Bogdanovića | 4zida.rs
Premijum
9
Logo agencije

Ljubiše Bogdanovića

Stanovo, Gradske lokacije, Kragujevac

70.000 €

1.842 €/m²

38m² | 1 soba | 3. sprat
Agencija • Uknjižen • Parking
Ažurirano 14.05.2026.
Erdoglija | 4zida.rs
Erdoglija | 4zida.rs
Erdoglija | 4zida.rs
Erdoglija | 4zida.rs
Erdoglija | 4zida.rs
Top
23
Logo agencije

Erdoglija

Gradske lokacije, Kragujevac

144.200 €

2.060 €/m²

70m² | 2.5 sobe
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 02.05.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Top
22

Centar

Gradske lokacije, Kragujevac

175.000 €

2.652 €/m²

66m² | 3 sobe | 5/7 spratova
Vlasnik • U procesu uknjižavanja • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 20.04.2026.
Bagljaš | 4zida.rs
Bagljaš | 4zida.rs
Bagljaš | 4zida.rs
Bagljaš | 4zida.rs
Bagljaš | 4zida.rs
9

Bagljaš

Gradske lokacije, Zrenjanin

77.000 €

987 €/m²

78m² | 3 sobe | 5/5 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 07.05.2026.
Lole Ribara | 4zida.rs
Lole Ribara | 4zida.rs
Lole Ribara | 4zida.rs
Lole Ribara | 4zida.rs
Lole Ribara | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
26

Lole Ribara

Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

135.000 €

2.045 €/m²

66m² | 3 sobe | 2/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 11.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
78910

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

prodaja stanova Kragujevac

39 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju stanova, Kragujevac

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju stanova Kragujevac

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena stanova — Kragujevac

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Kragujevac. Prosečna cena kvadrata stanova u starogradnji: 1887 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Kragujevac

  • Gradske lokacije, Kragujevac
  • Okolne lokacije, Kragujevac

Po tipu nekretnine — Kragujevac

Zanima te samo određeni tip stanova, npr. garsonjere ili dvosobni stanovi?

  • prodaja Četvorosoban
  • prodaja 4.5 i više soba
Kragujevac
Zrenjanin