Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova

Prodaja stanova | više lokacija

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

871 oglas

Episkopa Save | 4zida.rs
Episkopa Save | 4zida.rs
Episkopa Save | 4zida.rs
Episkopa Save | 4zida.rs
Episkopa Save | 4zida.rs
12

Episkopa Save

Bubanj, Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

88.000 €

1.956 €/m²

45m² | 2 sobe | 1/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 01.05.2026.
4. Juli | 4zida.rs
4. Juli | 4zida.rs
4. Juli | 4zida.rs
4. Juli | 4zida.rs
4. Juli | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
11

4. Juli

Gradske lokacije, Zrenjanin

169.950 €

1.650 €/m²

103m² | 4 sobe | 1/2 sprata
Agencija • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 05.05.2026.
▾Reklama▾
Brigadira Ristića | 4zida.rs
Brigadira Ristića | 4zida.rs
Brigadira Ristića | 4zida.rs
Brigadira Ristića | 4zida.rs
Brigadira Ristića | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
12

Brigadira Ristića

Gradske lokacije, Zrenjanin

76.000 €

1.382 €/m²

55m² | 2 sobe | 1/9 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 24.04.2026.
Aerodrom | 4zida.rs
Aerodrom | 4zida.rs
Aerodrom | 4zida.rs
Aerodrom | 4zida.rs
Aerodrom | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
12
Logo agencije

Aerodrom

Gradske lokacije, Kragujevac

94.000 €

1.774 €/m²

53m² | 2 sobe | 1. sprat
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 15.05.2026.
Aerodrom | 4zida.rs
Aerodrom | 4zida.rs
Aerodrom | 4zida.rs
Aerodrom | 4zida.rs
Aerodrom | 4zida.rs
12

Aerodrom

Gradske lokacije, Kragujevac

123.000 €

1.640 €/m²

75m² | 3 sobe | 7/9 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 11.05.2026.
Vojislava Kalanovića | 4zida.rs
Vojislava Kalanovića | 4zida.rs
Vojislava Kalanovića | 4zida.rs
Vojislava Kalanovića | 4zida.rs
Vojislava Kalanovića | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
18

Vojislava Kalanovića

Centar preko Lepenice, Pivara, Gradske lokacije, Kragujevac

85.000 €

1.574 €/m²

54m² | 2.5 sobe | 5/5 spratova
Firma • Uknjižen • Namešteno • 3D tura
Ažurirano 23.04.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
17

Centar

Gradske lokacije, Zrenjanin

175.000 €

1.699 €/m²

103m² | 4 sobe | 2/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Tavan • Parking
Ažurirano 23.04.2026.
Erdoglija | 4zida.rs
Erdoglija | 4zida.rs
Erdoglija | 4zida.rs
Erdoglija | 4zida.rs
Erdoglija | 4zida.rs
19

Erdoglija

Gradske lokacije, Kragujevac

75.000 €

1.596 €/m²

47m² | 2.5 sobe | 16/17 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 23.04.2026.

Ponuda agencija u Kragujevcu

Savremen Dom | 4zida.rs
Savremen Dom
9 godina na 4zida
100 oglasa u ponudi
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
28

Centar

Gradske lokacije, Zrenjanin

175.000 €

1.699 €/m²

103m² | 4 sobe | 2/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 23.04.2026.
Lesnina | 4zida.rs
Lesnina | 4zida.rs
Lesnina | 4zida.rs
Lesnina | 4zida.rs
Lesnina | 4zida.rs
7

Lesnina

Gradske lokacije, Zrenjanin

119.000 €

1.676 €/m²

71m² | 3 sobe | 1/5 spratova
Vlasnik • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 23.04.2026.
Bagljaš | 4zida.rs
Bagljaš | 4zida.rs
Bagljaš | 4zida.rs
Bagljaš | 4zida.rs
Bagljaš | 4zida.rs
8

Bagljaš

Gradske lokacije, Zrenjanin

67.000 €

1.218 €/m²

55m² | 2 sobe | 5. sprat
Agencija
Ažurirano 23.04.2026.
Žitni Trg | 4zida.rs
Žitni Trg | 4zida.rs
Žitni Trg | 4zida.rs
Žitni Trg | 4zida.rs
Žitni Trg | 4zida.rs
16

Žitni Trg

Gradske lokacije, Zrenjanin

175.000 €

1.699 €/m²

103m² | 4 sobe | 2. sprat
Agencija
Ažurirano 23.04.2026.
▾Reklama▾
Stanovo | 4zida.rs
Stanovo | 4zida.rs
Stanovo | 4zida.rs
Stanovo | 4zida.rs
Stanovo | 4zida.rs
5

Stanovo

Gradske lokacije, Kragujevac

70.000 €

1.842 €/m²

38m² | 1 soba | 3/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 23.04.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
10

Centar

Gradske lokacije, Kragujevac

85.000 €

2.656 €/m²

32m² | 1.5 soba
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 13.05.2026.
Miodraga Vlajića Šuke 14R | 4zida.rs
Miodraga Vlajića Šuke 14R | 4zida.rs
Miodraga Vlajića Šuke 14R | 4zida.rs
Miodraga Vlajića Šuke 14R | 4zida.rs
Miodraga Vlajića Šuke 14R | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
11

Miodraga Vlajića Šuke 14R

Bubanj, Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

88.060 €

2.001 €/m²

44m² | 1 soba | 5/6 spratova
Vlasnik • U procesu uknjižavanja • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 23.04.2026.
Centar | 4zida.rs

Centar

Gradske lokacije, Kragujevac

185.000 €

2.256 €/m²

82m² | 2.5 sobe | 5/6 spratova
Agencija • Prazno • Garaža
Ažurirano 23.04.2026.
Centar | 4zida.rs

Centar

Gradske lokacije, Kragujevac

185.000 €

2.256 €/m²

82m² | 2.5 sobe | 5/6 spratova
Agencija • Prazno • Garaža
Ažurirano 23.04.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
9

Centar

Gradske lokacije, Kragujevac

87.000 €

2.023 €/m²

43m² | 1 soba | 3/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 06.05.2026.
Atinska | 4zida.rs
Atinska | 4zida.rs
Atinska | 4zida.rs
Atinska | 4zida.rs
Atinska | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
9

Atinska

Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

90.000 €

1.765 €/m²

51m² | 2 sobe | 2/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Podrum
Ažurirano 10.05.2026.
Erdoglija | 4zida.rs
Erdoglija | 4zida.rs
Erdoglija | 4zida.rs
Erdoglija | 4zida.rs
Erdoglija | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
10

Erdoglija

Gradske lokacije, Kragujevac

144.200 €

2.060 €/m²

70m² | 3 sobe
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 15.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
6789

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

prodaja stanova Kragujevac

39 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju stanova, Kragujevac

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju stanova Kragujevac

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena stanova — Kragujevac

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Kragujevac. Prosečna cena kvadrata stanova u starogradnji: 1887 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Kragujevac

  • Gradske lokacije, Kragujevac
  • Okolne lokacije, Kragujevac

Po tipu nekretnine — Kragujevac

Zanima te samo određeni tip stanova, npr. garsonjere ili dvosobni stanovi?

  • prodaja Četvorosoban
  • prodaja 4.5 i više soba
Kragujevac
Zrenjanin