Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova

Prodaja stanova | više lokacija

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

871 oglas

Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
14

Centar

Gradske lokacije, Kragujevac

119.000 €

1.545 €/m²

77m² | 3 sobe | 4/12 spratova
Agencija • Prazno
Ažurirano 29.04.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
20
Logo agencije

Centar

Gradske lokacije, Kragujevac

100.000 €

2.041 €/m²

49m² | 1.5 soba | 1/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Garaža • Video
Ažurirano 29.04.2026.
▾Reklama▾
Bulevar Veljka Vlahovića 17/18 | 4zida.rs
Bulevar Veljka Vlahovića 17/18 | 4zida.rs
Bulevar Veljka Vlahovića 17/18 | 4zida.rs
Bulevar Veljka Vlahovića 17/18 | 4zida.rs
Bulevar Veljka Vlahovića 17/18 | 4zida.rs
15

Bulevar Veljka Vlahovića 17/18

Veljko Vlahović, Gradske lokacije, Zrenjanin

68.000 €

1.259 €/m²

54m² | 2 sobe | 4/4 sprata
Vlasnik • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 28.04.2026.
Gavrila Principa 2 | 4zida.rs
Gavrila Principa 2 | 4zida.rs
Gavrila Principa 2 | 4zida.rs
Gavrila Principa 2 | 4zida.rs
Gavrila Principa 2 | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
14

Gavrila Principa 2

Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

116.000 €

2.468 €/m²

47m² | 2 sobe | 1/4 sprata
Vlasnik • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 28.04.2026.
Aerodrom | 4zida.rs
Aerodrom | 4zida.rs
Aerodrom | 4zida.rs
Aerodrom | 4zida.rs
Aerodrom | 4zida.rs
Top
13
Logo agencije

Aerodrom

Gradske lokacije, Kragujevac

85.000 €

1.349 €/m²

63m² | 2 sobe | 4/10 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 13.05.2026.
Lesnina | 4zida.rs
Lesnina | 4zida.rs
Lesnina | 4zida.rs
Lesnina | 4zida.rs
Lesnina | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
17
Logo agencije

Lesnina

Gradske lokacije, Zrenjanin

110.700 €

1.350 €/m²

82m² | 4 sobe | 5/5 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 28.04.2026.
Erdoglija | 4zida.rs
Erdoglija | 4zida.rs
Erdoglija | 4zida.rs
Erdoglija | 4zida.rs
Erdoglija | 4zida.rs
17

Erdoglija

Gradske lokacije, Kragujevac

159.000 €

1.939 €/m²

82m² | 3 sobe | prizemlje
Agencija • Namešteno
Ažurirano 06.05.2026.
Bubanj | 4zida.rs
1

Bubanj

Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

119.200 €

1.753 €/m²

68m² | 3 sobe | 2/6 spratova
Agencija • U procesu uknjižavanja • Prazno
Ažurirano 07.05.2026.

Ponuda agencija u Kragujevcu

Savremen Dom | 4zida.rs
Savremen Dom
9 godina na 4zida
100 oglasa u ponudi
Đorđa Stratimirovića 21/12 | 4zida.rs
Đorđa Stratimirovića 21/12 | 4zida.rs
Đorđa Stratimirovića 21/12 | 4zida.rs
Đorđa Stratimirovića 21/12 | 4zida.rs
Đorđa Stratimirovića 21/12 | 4zida.rs
18

Đorđa Stratimirovića 21/12

Gradske lokacije, Zrenjanin

135.000 €

1.239 €/m²

109m² | 4 sobe | 2/4 sprata
Vlasnik • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 28.04.2026.
Bubanj | 4zida.rs
1
Logo agencije

Bubanj

Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

127.500 €

1.875 €/m²

68m² | 2.5 sobe | 2/5 spratova
Agencija • Prazno
Ažurirano 27.04.2026.
Svetogorska | 4zida.rs
Svetogorska | 4zida.rs
Svetogorska | 4zida.rs
Svetogorska | 4zida.rs
Svetogorska | 4zida.rs
16

Svetogorska

Aerodrom, Gradske lokacije, Kragujevac

99.500 €

1.686 €/m²

59m² | 3 sobe | 9/12 spratova
Agencija • Polunamešteno
Ažurirano 27.04.2026.
Žitni Trg | 4zida.rs
Žitni Trg | 4zida.rs
Žitni Trg | 4zida.rs
Žitni Trg | 4zida.rs
Žitni Trg | 4zida.rs
18
Logo agencije

Žitni Trg

Gradske lokacije, Zrenjanin

99.000 €

1.207 €/m²

82m² | 2.5 sobe | 3/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 11.05.2026.
▾Reklama▾
Erdoglija | 4zida.rs
Erdoglija | 4zida.rs
Erdoglija | 4zida.rs
Erdoglija | 4zida.rs
Erdoglija | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
14

Erdoglija

Gradske lokacije, Kragujevac

159.000 €

1.939 €/m²

82m² | 3 sobe | prizemlje/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Podrum
Ažurirano 07.05.2026.
Aerodrom | 4zida.rs
Aerodrom | 4zida.rs
Aerodrom | 4zida.rs
Aerodrom | 4zida.rs
Aerodrom | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
19

Aerodrom

Gradske lokacije, Kragujevac

93.000 €

1.755 €/m²

53m² | 2 sobe | 1/10 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 06.05.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
15

Centar

Gradske lokacije, Kragujevac

110.000 €

2.558 €/m²

43m² | 1.5 soba | 2/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Garaža
Ažurirano 27.04.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
4
Logo agencije

Centar

Gradske lokacije, Zrenjanin

35.000 €

1.207 €/m²

29m² | 1 soba
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 27.04.2026.
Kopaonička | 4zida.rs
Kopaonička | 4zida.rs
Kopaonička | 4zida.rs
Kopaonička | 4zida.rs
Kopaonička | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
18

Kopaonička

Erdoglija, Gradske lokacije, Kragujevac

159.000 €

1.939 €/m²

82m² | 3 sobe
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Podrum
Ažurirano 12.05.2026.
Orlova | 4zida.rs
Orlova | 4zida.rs
Orlova | 4zida.rs
Orlova | 4zida.rs
Orlova | 4zida.rs
5
Logo agencije

Orlova

Gradske lokacije, Zrenjanin

49.000 €

778 €/m²

63m² | 2 sobe | prizemlje/1 sprat
Agencija • Uknjižen • Garaža
Ažurirano 25.04.2026.
Žitni Trg | 4zida.rs
Žitni Trg | 4zida.rs
Žitni Trg | 4zida.rs
Žitni Trg | 4zida.rs
Žitni Trg | 4zida.rs
6

Žitni Trg

Gradske lokacije, Zrenjanin

34.000 €

1.172 €/m²

29m² | 1 soba
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 11.05.2026.
Zrenjanin, Lesnina | 4zida.rs
Zrenjanin, Lesnina | 4zida.rs
Zrenjanin, Lesnina | 4zida.rs
Zrenjanin, Lesnina | 4zida.rs
Zrenjanin, Lesnina | 4zida.rs
Top
8
Logo agencije

Zrenjanin, Lesnina

Lesnina, Gradske lokacije, Zrenjanin

75.000 €

1.316 €/m²

57m² | 1 soba | 2. sprat
Agencija • Uknjižen • Parking
Ažurirano 05.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
5678

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾
Kragujevac
Zrenjanin

prodaja stanova Kragujevac

39 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju stanova, Kragujevac

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju stanova Kragujevac

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena stanova — Kragujevac

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Kragujevac. Prosečna cena kvadrata stanova u starogradnji: 1887 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Kragujevac

  • Gradske lokacije, Kragujevac
  • Okolne lokacije, Kragujevac

Po tipu nekretnine — Kragujevac

Zanima te samo određeni tip stanova, npr. garsonjere ili dvosobni stanovi?

  • prodaja Četvorosoban
  • prodaja 4.5 i više soba