Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova

Prodaja stanova | više lokacija

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

871 oglas

Milovana Gušića | 4zida.rs
5
Logo agencije

Milovana Gušića

Stari Grad, Gradske lokacije, Kragujevac

Cena na upit

141m² | 4.5 sobe | 3/6 spratova
Investitor
Ažurirano 16.02.2026.
Milovana Gušića | 4zida.rs
5
Logo agencije

Milovana Gušića

Stari Grad, Gradske lokacije, Kragujevac

Cena na upit

141m² | 4.5 sobe | 2/6 spratova
Investitor
Ažurirano 16.02.2026.
▾Reklama▾
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
7

Centar

Gradske lokacije, Kragujevac

129.980 €

1.911 €/m²

68m² | 2.5 sobe | 3/6 spratova
Agencija • Prazno
Ažurirano 16.05.2026.
Centar | 4zida.rs
1

Centar

Gradske lokacije, Kragujevac

157.000 €

1.915 €/m²

82m² | 3 sobe | 6/7 spratova
Agencija • Prazno
Ažurirano 16.05.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
7

Centar

Gradske lokacije, Kragujevac

129.980 €

1.911 €/m²

68m² | 2.5 sobe | 2/6 spratova
Agencija • Prazno
Ažurirano 16.05.2026.
Zrenjanin, Lesnina | 4zida.rs
Zrenjanin, Lesnina | 4zida.rs
Zrenjanin, Lesnina | 4zida.rs
Zrenjanin, Lesnina | 4zida.rs
Zrenjanin, Lesnina | 4zida.rs
12
Logo agencije

Zrenjanin, Lesnina

Lesnina, Gradske lokacije, Zrenjanin

115.000 €

1.533 €/m²

75m² | 3.5 sobe | 2. sprat
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 25.04.2026.
Janka Veselinovića | 4zida.rs
Janka Veselinovića | 4zida.rs
Janka Veselinovića | 4zida.rs
Janka Veselinovića | 4zida.rs
4

Janka Veselinovića

Bubanj, Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

164.000 €

2.000 €/m²

82m² | 3 sobe | 6/7 spratova
Firma • U procesu uknjižavanja • Prazno
Ažurirano 30.04.2026.
Zmaj Jovina | 4zida.rs
Zmaj Jovina | 4zida.rs
Zmaj Jovina | 4zida.rs
3
Logo agencije

Zmaj Jovina

Centar, Stari Grad, Gradske lokacije, Kragujevac

148.650 €

1.813 €/m²

82m² | 3 sobe | 5. sprat
Agencija • Garaža
Ažurirano 16.05.2026.

Ponuda agencija u Kragujevcu

Savremen Dom | 4zida.rs
Savremen Dom
9 godina na 4zida
100 oglasa u ponudi
Zmaj Jovina | 4zida.rs
Zmaj Jovina | 4zida.rs
Zmaj Jovina | 4zida.rs
Zmaj Jovina | 4zida.rs
Zmaj Jovina | 4zida.rs
6
Logo agencije

Zmaj Jovina

Centar, Stari Grad, Gradske lokacije, Kragujevac

181.654 €

2.215 €/m²

82m² | 3.5 sobe | 3. sprat
Agencija • Garaža
Ažurirano 18.04.2026.
Zmaj Jovina | 4zida.rs
Zmaj Jovina | 4zida.rs
Zmaj Jovina | 4zida.rs
Zmaj Jovina | 4zida.rs
4
Logo agencije

Zmaj Jovina

Centar, Stari Grad, Gradske lokacije, Kragujevac

172.348 €

2.210 €/m²

78m² | 3 sobe | 3/7 spratova
Agencija • Garaža
Ažurirano 18.04.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
9

Centar

Aerodrom, Gradske lokacije, Kragujevac

44.000 €

1.467 €/m²

30m² | 1 soba | 6/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 16.05.2026.
Kralja Milana Iv | 4zida.rs
Kralja Milana Iv | 4zida.rs
Kralja Milana Iv | 4zida.rs
Kralja Milana Iv | 4zida.rs
Kralja Milana Iv | 4zida.rs
10

Kralja Milana Iv

Veliki Park, Vašarište, Gradske lokacije, Kragujevac

152.000 €

2.000 €/m²

76m² | 3 sobe | 2/5 spratova
Agencija • Prazno • Podrum • Garaža
Ažurirano 05.05.2026.
▾Reklama▾
Daničićeva | 4zida.rs
Daničićeva | 4zida.rs
Daničićeva | 4zida.rs
Daničićeva | 4zida.rs
Daničićeva | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
20

Daničićeva

Stari Grad, Gradske lokacije, Kragujevac

270.000 €

1.915 €/m²

141m² | 4 sobe | 3/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Garaža i parking
Ažurirano 02.05.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
14

Centar

Gradske lokacije, Zrenjanin

90.000 €

1.233 €/m²

73m² | 1 soba
Agencija
Ažurirano 16.05.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
8

Centar

Gradske lokacije, Kragujevac

120.000 €

1.500 €/m²

80m² | 3 sobe | 1. sprat
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 16.05.2026.
Mala Amerika | 4zida.rs
Mala Amerika | 4zida.rs
Mala Amerika | 4zida.rs
Mala Amerika | 4zida.rs
Mala Amerika | 4zida.rs
17
Logo agencije

Mala Amerika

Gradske lokacije, Zrenjanin

60.000 €

1.277 €/m²

47m² | 1.5 soba
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 30.04.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
19
Logo agencije

Centar

Gradske lokacije, Zrenjanin

160.000 €

889 €/m²

180m² | 6.5 soba | prizemlje/1 sprat
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum • Tavan
Ažurirano 15.05.2026.
Vašarište | 4zida.rs
Vašarište | 4zida.rs
Vašarište | 4zida.rs
Vašarište | 4zida.rs
Vašarište | 4zida.rs
23

Vašarište

Gradske lokacije, Kragujevac

114.800 €

1.400 €/m²

82m² | 4 sobe | 3/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 02.05.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
10

Centar

Gradske lokacije, Kragujevac

145.200 €

2.200 €/m²

66m² | 3 sobe | 5/6 spratova
Agencija • Prazno • Garaža
Ažurirano 16.05.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
10

Centar

Gradske lokacije, Kragujevac

151.800 €

2.200 €/m²

69m² | 3 sobe | 3/6 spratova
Agencija • Prazno • Garaža
Ažurirano 16.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾
1
...
40
41
42
43

prodaja stanova Kragujevac

39 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju stanova, Kragujevac

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju stanova Kragujevac

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena stanova — Kragujevac

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Kragujevac. Prosečna cena kvadrata stanova u starogradnji: 1887 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Kragujevac

  • Gradske lokacije, Kragujevac
  • Okolne lokacije, Kragujevac

Po tipu nekretnine — Kragujevac

Zanima te samo određeni tip stanova, npr. garsonjere ili dvosobni stanovi?

  • prodaja Četvorosoban
  • prodaja 4.5 i više soba
Kragujevac
Zrenjanin