Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova

Prodaja stanova | više lokacija

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

872 oglasa

Tome Vučića bb | 4zida.rs
1
Logo agencije

Tome Vučića bb

Mala Vaga, Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

108.000 €

1.815 €/m²

59m² | 3 sobe | 2/6 spratova
Investitor • Uknjižen
Ažurirano 20.03.2026.
Tome Vučića bb | 4zida.rs
1
Logo agencije

Tome Vučića bb

Mala Vaga, Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

88.000 €

1.873 €/m²

46m² | 2 sobe | 6/6 spratova
Investitor • Uknjižen
Ažurirano 20.03.2026.
▾Reklama▾
Tome Vučića bb | 4zida.rs
1
Logo agencije

Tome Vučića bb

Mala Vaga, Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

84.000 €

1.936 €/m²

43m² | 2 sobe | 6/6 spratova
Investitor • Uknjižen
Ažurirano 20.03.2026.
Tome Vučića bb | 4zida.rs
1
Logo agencije

Tome Vučića bb

Mala Vaga, Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

64.000 €

2.052 €/m²

31m² | 0.5 soba | 6/6 spratova
Investitor • Uknjižen
Ažurirano 20.03.2026.
Tome Vučića bb | 4zida.rs
1
Logo agencije

Tome Vučića bb

Mala Vaga, Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

63.000 €

2.042 €/m²

30m² | 0.5 soba | 6/6 spratova
Investitor • Uknjižen
Ažurirano 20.03.2026.
Toše Jovanovića 50b | 4zida.rs
1
Logo agencije

Toše Jovanovića 50b

Lesnina, Gradske lokacije, Zrenjanin

Cena na upit

80m² | 2.5 sobe | potkrovlje/3 sprata
Investitor
Ažurirano 19.03.2026.
Kopaonička | 4zida.rs
Kopaonička | 4zida.rs
Kopaonička | 4zida.rs
Kopaonička | 4zida.rs
Kopaonička | 4zida.rs
9
Logo agencije

Kopaonička

Erdoglija, Gradske lokacije, Kragujevac

90.000 €

1.765 €/m²

51m² | 2 sobe | 1/4 sprata
Agencija • Garaža
Ažurirano 16.05.2026.
Ljubine Livade | 4zida.rs
Ljubine Livade | 4zida.rs
Ljubine Livade | 4zida.rs
Ljubine Livade | 4zida.rs
Ljubine Livade | 4zida.rs
21

Ljubine Livade

Palilule, Gradske lokacije, Kragujevac

90.000 €

989 €/m²

91m² | 2.5 sobe | prizemlje/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 30.04.2026.

Ponuda agencija u Kragujevcu

Savremen Dom | 4zida.rs
Savremen Dom
9 godina na 4zida
100 oglasa u ponudi
Gradnulica | 4zida.rs
Gradnulica | 4zida.rs
Gradnulica | 4zida.rs
Gradnulica | 4zida.rs
Gradnulica | 4zida.rs
10
Logo agencije

Gradnulica

Gradske lokacije, Zrenjanin

39.000 €

639 €/m²

61m² | 2 sobe
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 29.04.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
12

Centar

Gradske lokacije, Kragujevac

150.000 €

1.875 €/m²

80m² | 2.5 sobe | 1/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 29.04.2026.
Gradnulica | 4zida.rs
Gradnulica | 4zida.rs
Gradnulica | 4zida.rs
Gradnulica | 4zida.rs
Gradnulica | 4zida.rs
9

Gradnulica

Gradske lokacije, Zrenjanin

49.000 €

628 €/m²

78m² | 3 sobe
Agencija
Ažurirano 28.04.2026.
Gradnulica | 4zida.rs
Gradnulica | 4zida.rs
Gradnulica | 4zida.rs
Gradnulica | 4zida.rs
Gradnulica | 4zida.rs
16
Logo agencije

Gradnulica

Gradske lokacije, Zrenjanin

39.000 €

629 €/m²

62m² | 3 sobe
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 27.04.2026.
▾Reklama▾
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
17

Centar

Gradske lokacije, Kragujevac

165.000 €

2.750 €/m²

60m² | 3 sobe | prizemlje/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 24.04.2026.
Vašarište | 4zida.rs
Vašarište | 4zida.rs
Vašarište | 4zida.rs
Vašarište | 4zida.rs
Vašarište | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
26

Vašarište

Gradske lokacije, Kragujevac

186.000 €

1.232 €/m²

151m² | 6 soba | 3. sprat
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Podrum • Parking
Ažurirano 22.04.2026.
Kralja Milana IV | 4zida.rs
Kralja Milana IV | 4zida.rs
Kralja Milana IV | 4zida.rs
Kralja Milana IV | 4zida.rs
Kralja Milana IV | 4zida.rs
20
Logo agencije

Kralja Milana IV

Vašarište, Gradske lokacije, Kragujevac

185.500 €

1.228 €/m²

151m² | 4 sobe | 3/4 sprata
Agencija • Parking
Ažurirano 21.04.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
17

Centar

Gradske lokacije, Kragujevac

88.900 €

1.368 €/m²

65m² | 3 sobe | prizemlje/1 sprat
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 16.05.2026.
4. Juli | 4zida.rs
4. Juli | 4zida.rs
4. Juli | 4zida.rs
4. Juli | 4zida.rs
4. Juli | 4zida.rs
13
Logo agencije

4. Juli

Gradske lokacije, Zrenjanin

205.000 €

2.113 €/m²

97m² | 3 sobe | 4. sprat
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 16.05.2026.
Dimitrija Tucovića 28 | 4zida.rs
15
Logo agencije

Dimitrija Tucovića 28

Erdoglija, Gradske lokacije, Kragujevac

195.000 €

1.950 €/m²

100m² | 4 sobe | 6/9 spratova
Investitor • Uknjižen
Ažurirano 11.03.2026.
Dimitrija Tucovića 28 | 4zida.rs
15
Logo agencije

Dimitrija Tucovića 28

Erdoglija, Gradske lokacije, Kragujevac

195.000 €

1.950 €/m²

100m² | 4 sobe | 2/9 spratova
Investitor • Uknjižen
Ažurirano 11.03.2026.
Dimitrija Tucovića 28 | 4zida.rs
12
Logo agencije

Dimitrija Tucovića 28

Erdoglija, Gradske lokacije, Kragujevac

143.000 €

2.167 €/m²

66m² | 3 sobe | 9/9 spratova
Investitor • Uknjižen
Ažurirano 11.03.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
37383940

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾
Kragujevac
Zrenjanin

prodaja stanova Kragujevac

39 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju stanova, Kragujevac

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju stanova Kragujevac

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena stanova — Kragujevac

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Kragujevac. Prosečna cena kvadrata stanova u starogradnji: 1887 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Kragujevac

  • Gradske lokacije, Kragujevac
  • Okolne lokacije, Kragujevac

Po tipu nekretnine — Kragujevac

Zanima te samo određeni tip stanova, npr. garsonjere ili dvosobni stanovi?

  • prodaja Četvorosoban
  • prodaja 4.5 i više soba