Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova

Prodaja stanova | više lokacija

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

871 oglas

Gundulićeva 1G | 4zida.rs
Gundulićeva 1G | 4zida.rs
Gundulićeva 1G | 4zida.rs
Gundulićeva 1G | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
4

Gundulićeva 1G

Mala Amerika, Gradske lokacije, Zrenjanin

156.600 €

1.800 €/m²

87m² | 3 sobe | 1/4 sprata
Firma • Uknjižen • Garaža i parking
Ažurirano 12.05.2026.
Pupinova | 4zida.rs
Pupinova | 4zida.rs
Pupinova | 4zida.rs
Pupinova | 4zida.rs
Pupinova | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
6
Logo agencije

Pupinova

Centar, Gradske lokacije, Zrenjanin

67.000 €

1.081 €/m²

62m² | 3 sobe | 6/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Parking
Ažurirano 14.05.2026.
▾Reklama▾
Kosovska 28 | 4zida.rs
Kosovska 28 | 4zida.rs
Kosovska 28 | 4zida.rs
Kosovska 28 | 4zida.rs
Kosovska 28 | 4zida.rs
17

Kosovska 28

Pivara, Gradske lokacije, Kragujevac

201.000 €

1.827 €/m²

110m² | 4 sobe | 3/3 sprata
Vlasnik • Delimično uknjižen • Namešteno • Garaža
Ažurirano 11.05.2026.
Bagljaš | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT

Bagljaš

Gradske lokacije, Zrenjanin

Cena na upit

66m² | 2 sobe | 7/7 spratova
Investitor • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 11.05.2026.
Dragoljuba Milovanovića Bene 16, 18 | 4zida.rs
Novogradnja
1

CENTRAL RESIDENCE B16

Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

Cena na upit

42m² | 2 sobe | 5/5 spratova
Dragoljuba Milovanovića Bene 16, 18 | 4zida.rs
Novogradnja
1

CENTRAL RESIDENCE B16

Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

Cena na upit

109m² | 4 sobe | 5/5 spratova
Bagljaš | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT

Bagljaš

Gradske lokacije, Zrenjanin

Cena na upit

75m² | 3 sobe | 7/7 spratova
Investitor • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 11.05.2026.
Bagljaš | 4zida.rs

Bagljaš

Gradske lokacije, Zrenjanin

Cena na upit

103m² | 4 sobe | 7/7 spratova
Investitor • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 11.05.2026.
Bagljaš | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT

Bagljaš

Gradske lokacije, Zrenjanin

Cena na upit

88m² | 4 sobe | 7/7 spratova
Investitor • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 11.05.2026.
Bagljaš | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT

Bagljaš

Gradske lokacije, Zrenjanin

Cena na upit

65m² | 3 sobe | 7/7 spratova
Investitor • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 11.05.2026.

Ponuda agencija u Kragujevcu

Savremen Dom | 4zida.rs
Savremen Dom
9 godina na 4zida
100 oglasa u ponudi
Bagljaš | 4zida.rs

Bagljaš

Gradske lokacije, Zrenjanin

Cena na upit

44m² | 2 sobe | 7/7 spratova
Investitor • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 11.05.2026.
Dragana Petrovica 20, Donja Erdoglija | 4zida.rs
Novogradnja
1

Dragana Petrovica

Erdoglija, Gradske lokacije, Kragujevac

115.000 €

1.950 €/m²

58m² | 3 sobe | 1/4 sprata
Dragana Petrovica 20, Donja Erdoglija | 4zida.rs
Novogradnja
1

Dragana Petrovica

Erdoglija, Gradske lokacije, Kragujevac

131.000 €

1.949 €/m²

67m² | 3 sobe | 4/4 sprata
Bagljaš | 4zida.rs
1

Bagljaš

Gradske lokacije, Zrenjanin

Cena na upit

37m² | 2 sobe | 1/7 spratova
Investitor • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 11.05.2026.
Atinska | 4zida.rs
Atinska | 4zida.rs
Atinska | 4zida.rs
Atinska | 4zida.rs
Atinska | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
9
Logo agencije

Atinska

Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

84.999 €

1.667 €/m²

51m² | 2 sobe | 2/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 14.05.2026.
Erdoglija | 4zida.rs
Erdoglija | 4zida.rs
Premijum
2
Logo agencije

Erdoglija

Gradske lokacije, Kragujevac

166.800 €

2.383 €/m²

70m² | 3 sobe
Agencija • U procesu uknjižavanja • Prazno
Ažurirano 11.05.2026.
▾Reklama▾
Vladimira Rolovića | 4zida.rs
Vladimira Rolovića | 4zida.rs
Vladimira Rolovića | 4zida.rs
Vladimira Rolovića | 4zida.rs
Vladimira Rolovića | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
21

Vladimira Rolovića

Aerodrom, Gradske lokacije, Kragujevac

97.000 €

1.702 €/m²

57m² | 2.5 sobe | 4/6 spratova
Firma • Uknjižen • Namešteno • Podrum • 3D tura
Ažurirano 11.05.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
18

Centar

Gradske lokacije, Kragujevac

76.000 €

2.000 €/m²

38m² | 2 sobe
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 11.05.2026.
Dimitrija Tucovića 28 | 4zida.rs
Novogradnja
4
Logo projekta

Sokolis

Erdoglija, Gradske lokacije, Kragujevac

140.000 €

2.090 €/m²

67m² | 3 sobe | 6/9 spratova
Dimitrija Tucovića 28 | 4zida.rs
Novogradnja
5
Logo projekta

Sokolis

Erdoglija, Gradske lokacije, Kragujevac

106.000 €

2.275 €/m²

46m² | 2 sobe | 10/9 spratova
Erdoglija | 4zida.rs
Erdoglija | 4zida.rs
Erdoglija | 4zida.rs
Erdoglija | 4zida.rs
Erdoglija | 4zida.rs
Premijum
18
Logo agencije

Erdoglija

Gradske lokacije, Kragujevac

76.000 €

2.000 €/m²

38m² | 1 soba
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 10.05.2026.
Aerodrom | 4zida.rs
Aerodrom | 4zida.rs
Aerodrom | 4zida.rs
Aerodrom | 4zida.rs
Aerodrom | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
11
Logo agencije

Aerodrom

Gradske lokacije, Kragujevac

97.000 €

1.644 €/m²

59m² | 2.5 sobe | 7/10 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 10.05.2026.
Erdoglija | 4zida.rs
Erdoglija | 4zida.rs
Erdoglija | 4zida.rs
Erdoglija | 4zida.rs
Erdoglija | 4zida.rs
14

Erdoglija

Gradske lokacije, Kragujevac

113.000 €

2.216 €/m²

51m² | 2 sobe | 4/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 09.05.2026.
Aerodrom | 4zida.rs
Aerodrom | 4zida.rs
Aerodrom | 4zida.rs
Aerodrom | 4zida.rs
Aerodrom | 4zida.rs
Top
13
Logo agencije

Aerodrom

Gradske lokacije, Kragujevac

65.000 €

1.548 €/m²

42m² | 1.5 soba
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 12.05.2026.
Veliki Park | 4zida.rs
Veliki Park | 4zida.rs
Veliki Park | 4zida.rs
Veliki Park | 4zida.rs
Veliki Park | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
7

Veliki Park

Vašarište, Gradske lokacije, Kragujevac

88.000 €

2.000 €/m²

44m² | 1.5 soba
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 13.05.2026.
Zrenjanin, Ruža Šulman | 4zida.rs
Zrenjanin, Ruža Šulman | 4zida.rs
Zrenjanin, Ruža Šulman | 4zida.rs
Zrenjanin, Ruža Šulman | 4zida.rs
Zrenjanin, Ruža Šulman | 4zida.rs
Top
7
Logo agencije

Zrenjanin, Ruža Šulman

Ruža Šulman, Gradske lokacije, Zrenjanin

85.000 €

1.667 €/m²

51m² | 2 sobe | 3. sprat
Agencija • Uknjižen • Podrum
Ažurirano 11.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
123456

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

prodaja stanova Kragujevac

39 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju stanova, Kragujevac

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju stanova Kragujevac

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena stanova — Kragujevac

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Kragujevac. Prosečna cena kvadrata stanova u starogradnji: 1887 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Kragujevac

  • Gradske lokacije, Kragujevac
  • Okolne lokacije, Kragujevac

Po tipu nekretnine — Kragujevac

Zanima te samo određeni tip stanova, npr. garsonjere ili dvosobni stanovi?

  • prodaja Četvorosoban
  • prodaja 4.5 i više soba
Kragujevac
Zrenjanin