Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova

Prodaja stanova | više lokacija

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

870 oglasa

Andre Marinkovića | 4zida.rs
Andre Marinkovića | 4zida.rs
Andre Marinkovića | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
3
Logo agencije

Andre Marinkovića

Erdoglija, Gradske lokacije, Kragujevac

81.900 €

2.100 €/m²

39m² | 1.5 soba | prizemlje/4 sprata
Agencija • U procesu uknjižavanja • Prazno
Ažurirano 15.05.2026.
Mala Amerika | 4zida.rs
Mala Amerika | 4zida.rs
Mala Amerika | 4zida.rs
Mala Amerika | 4zida.rs
Mala Amerika | 4zida.rs
25

Mala Amerika

Gradske lokacije, Zrenjanin

195.000 €

1.912 €/m²

102m² | 5 soba | 4/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Podrum • Garaža
Ažurirano 07.05.2026.
▾Reklama▾
Atinska | 4zida.rs
Atinska | 4zida.rs
Atinska | 4zida.rs
Atinska | 4zida.rs
Atinska | 4zida.rs
6

Atinska

Aerodrom, Gradske lokacije, Kragujevac

25.000 €

1.316 €/m²

19m² | 1 soba
Agencija • Uknjižen • Prazno • Tavan
Ažurirano 05.05.2026.
Vašarište | 4zida.rs
Vašarište | 4zida.rs
Vašarište | 4zida.rs
Vašarište | 4zida.rs
Vašarište | 4zida.rs
15

Vašarište

Gradske lokacije, Kragujevac

115.000 €

2.130 €/m²

54m² | 2.5 sobe
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 05.05.2026.
Lesnina | 4zida.rs
Lesnina | 4zida.rs
Lesnina | 4zida.rs
Lesnina | 4zida.rs
Lesnina | 4zida.rs
5

Lesnina

Gradske lokacije, Zrenjanin

83.000 €

1.694 €/m²

49m² | 2 sobe | 1/4 sprata
Agencija • U procesu uknjižavanja • Polunamešteno
Ažurirano 04.05.2026.
Gružanska | 4zida.rs
Gružanska | 4zida.rs
Gružanska | 4zida.rs
Gružanska | 4zida.rs
Gružanska | 4zida.rs
Premijum
15
Logo agencije

Gružanska

Mala Vaga, Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

140.000 €

1.538 €/m²

91m² | 4 sobe | 10/10 spratova
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno • Parking
Ažurirano 14.05.2026.
Aerodrom | 4zida.rs
Aerodrom | 4zida.rs
Aerodrom | 4zida.rs
Aerodrom | 4zida.rs
Aerodrom | 4zida.rs
10

Aerodrom

Gradske lokacije, Kragujevac

94.500 €

1.500 €/m²

63m² | 2 sobe | 5/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Podrum
Ažurirano 04.05.2026.
Bagljaš | 4zida.rs
Bagljaš | 4zida.rs
Bagljaš | 4zida.rs
Bagljaš | 4zida.rs
Bagljaš | 4zida.rs
14

Bagljaš

Gradske lokacije, Zrenjanin

165.600 €

1.800 €/m²

92m² | 3 sobe | 5/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 27.04.2026.

Ponuda agencija u Kragujevcu

Savremen Dom | 4zida.rs
Savremen Dom
9 godina na 4zida
100 oglasa u ponudi
Bagljaš | 4zida.rs
Bagljaš | 4zida.rs
Bagljaš | 4zida.rs
Bagljaš | 4zida.rs
Bagljaš | 4zida.rs
14

Bagljaš

Gradske lokacije, Zrenjanin

147.600 €

1.800 €/m²

82m² | 3 sobe | 5/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 27.04.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
7
Logo agencije

Centar

Gradske lokacije, Zrenjanin

85.000 €

1.012 €/m²

84m² | 3 sobe
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 27.04.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
12

Centar

Gradske lokacije, Zrenjanin

62.000 €

1.127 €/m²

55m² | 2 sobe | 1/1 sprat
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 27.04.2026.
Dragoljuba Milovanovića Bene | 4zida.rs
Dragoljuba Milovanovića Bene | 4zida.rs
Dragoljuba Milovanovića Bene | 4zida.rs
3
Logo agencije

Dragoljuba Milovanovića Bene

Erdoglija, Gradske lokacije, Kragujevac

103.100 €

2.148 €/m²

48m² | 2 sobe | 3/4 sprata
Agencija • Prazno • Parking
Ažurirano 26.04.2026.
▾Reklama▾
Dragoljuba Milovanovića Bene | 4zida.rs
Dragoljuba Milovanovića Bene | 4zida.rs
Dragoljuba Milovanovića Bene | 4zida.rs
3
Logo agencije

Dragoljuba Milovanovića Bene

Erdoglija, Gradske lokacije, Kragujevac

99.100 €

2.154 €/m²

46m² | 2 sobe | 4/4 sprata
Agencija • Prazno • Parking
Ažurirano 26.04.2026.
Dragoljuba Milovanovića Bene | 4zida.rs
Dragoljuba Milovanovića Bene | 4zida.rs
Dragoljuba Milovanovića Bene | 4zida.rs
3
Logo agencije

Dragoljuba Milovanovića Bene

Erdoglija, Gradske lokacije, Kragujevac

98.550 €

2.142 €/m²

46m² | 2 sobe | 2/4 sprata
Agencija • Prazno • Garaža
Ažurirano 26.04.2026.
Dragoljuba Milovanovića Bene | 4zida.rs
Dragoljuba Milovanovića Bene | 4zida.rs
Dragoljuba Milovanovića Bene | 4zida.rs
3
Logo agencije

Dragoljuba Milovanovića Bene

Erdoglija, Gradske lokacije, Kragujevac

93.400 €

2.076 €/m²

45m² | 2 sobe | prizemlje/4 sprata
Agencija • Prazno • Parking
Ažurirano 26.04.2026.
Dragoljuba Milovanovića Bene | 4zida.rs
Dragoljuba Milovanovića Bene | 4zida.rs
Dragoljuba Milovanovića Bene | 4zida.rs
3
Logo agencije

Dragoljuba Milovanovića Bene

Erdoglija, Gradske lokacije, Kragujevac

91.950 €

2.138 €/m²

43m² | 2 sobe | 1/4 sprata
Agencija • Prazno • Parking
Ažurirano 26.04.2026.
Skerlićeva | 4zida.rs
Skerlićeva | 4zida.rs
Skerlićeva | 4zida.rs
Skerlićeva | 4zida.rs
Skerlićeva | 4zida.rs
8

Skerlićeva

Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

49.900 €

3.564 €/m²

14m² | 0.5 soba
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 24.04.2026.
Grada Sirena | 4zida.rs
Grada Sirena | 4zida.rs
Grada Sirena | 4zida.rs
Grada Sirena | 4zida.rs
Grada Sirena | 4zida.rs
17
Logo agencije

Grada Sirena

Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

109.000 €

1.787 €/m²

61m² | 3 sobe | 10/23 sprata
Agencija • Uknjižen • Podrum • Parking
Ažurirano 24.04.2026.
Erdoglija | 4zida.rs
Erdoglija | 4zida.rs
Erdoglija | 4zida.rs
Erdoglija | 4zida.rs
Erdoglija | 4zida.rs
13

Erdoglija

Gradske lokacije, Kragujevac

110.000 €

1.447 €/m²

76m² | 3.5 sobe | 4/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 20.04.2026.
Bubanj | 4zida.rs
Bubanj | 4zida.rs
Bubanj | 4zida.rs
Bubanj | 4zida.rs
Bubanj | 4zida.rs
Top
38
Logo agencije

Bubanj

Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

165.000 €

1.897 €/m²

87m² | 3.5 sobe | 5/6 spratova
Agencija • Prazno • Garaža • Video
Ažurirano 02.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
26272829

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾
Kragujevac
Zrenjanin

prodaja stanova Kragujevac

39 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju stanova, Kragujevac

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju stanova Kragujevac

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena stanova — Kragujevac

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Kragujevac. Prosečna cena kvadrata stanova u starogradnji: 1887 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Kragujevac

  • Gradske lokacije, Kragujevac
  • Okolne lokacije, Kragujevac

Po tipu nekretnine — Kragujevac

Zanima te samo određeni tip stanova, npr. garsonjere ili dvosobni stanovi?

  • prodaja Četvorosoban
  • prodaja 4.5 i više soba