Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova

Prodaja stanova | više lokacija

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

870 oglasa

Dragoljuba Milovanovića Bene | 4zida.rs
Dragoljuba Milovanovića Bene | 4zida.rs
Dragoljuba Milovanovića Bene | 4zida.rs
Dragoljuba Milovanovića Bene | 4zida.rs
Dragoljuba Milovanovića Bene | 4zida.rs
Premijum
14
Logo agencije

Dragoljuba Milovanovića Bene

Erdoglija, Gradske lokacije, Kragujevac

165.000 €

2.115 €/m²

78m² | 4 sobe | 4. sprat
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno • Garaža
Ažurirano 14.05.2026.
Prijateljstva | 4zida.rs
1

Prijateljstva

Sunčani breg, Gradske lokacije, Kragujevac

173.261 €

2.087 €/m²

83m² | 3.5 sobe | prizemlje/3 sprata
Firma • U procesu uknjižavanja • Prazno • Parking
Ažurirano 09.05.2026.
▾Reklama▾
Zrenjanin, Bagljaš | 4zida.rs
Zrenjanin, Bagljaš | 4zida.rs
Zrenjanin, Bagljaš | 4zida.rs
Zrenjanin, Bagljaš | 4zida.rs
Zrenjanin, Bagljaš | 4zida.rs
8
Logo agencije

Zrenjanin, Bagljaš

Bagljaš, Gradske lokacije, Zrenjanin

97.000 €

1.702 €/m²

57m² | 3 sobe | 2. sprat
Agencija
Ažurirano 05.05.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
17

Centar

Gradske lokacije, Kragujevac

150.000 €

2.000 €/m²

75m² | 3 sobe | 5/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Garaža
Ažurirano 03.05.2026.
Hasana Brkića | 4zida.rs
Hasana Brkića | 4zida.rs
2

Hasana Brkića

Okolne lokacije, Kragujevac

124.440 €

1.830 €/m²

68m² | 2.5 sobe | 2/2 sprata
Agencija • U procesu uknjižavanja • Prazno • Garaža
Ažurirano 03.05.2026.
Vašarište | 4zida.rs
Vašarište | 4zida.rs
Vašarište | 4zida.rs
Vašarište | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
4

Vašarište

Gradske lokacije, Kragujevac

83.000 €

1.694 €/m²

49m² | 1.5 soba
Agencija • U procesu uknjižavanja • Prazno • Garaža
Ažurirano 13.05.2026.
Pančevačka | 4zida.rs
Pančevačka | 4zida.rs
Pančevačka | 4zida.rs
Pančevačka | 4zida.rs
Pančevačka | 4zida.rs
15

Pančevačka

Ruža Šulman, Gradske lokacije, Zrenjanin

135.000 €

1.753 €/m²

77m² | 3 sobe | 1/8 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 03.05.2026.
4. jula | 4zida.rs
4. jula | 4zida.rs
4. jula | 4zida.rs
4. jula | 4zida.rs
4. jula | 4zida.rs
Top
7
Logo agencije

4. jula

4. Juli, Gradske lokacije, Zrenjanin

40.000 €

1.026 €/m²

39m² | 1 soba
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 12.05.2026.

Ponuda agencija u Kragujevcu

Savremen Dom | 4zida.rs
Savremen Dom
9 godina na 4zida
100 oglasa u ponudi
Luja Pastera | 4zida.rs
Luja Pastera | 4zida.rs
Luja Pastera | 4zida.rs
Luja Pastera | 4zida.rs
Luja Pastera | 4zida.rs
21

Luja Pastera

Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

110.000 €

2.157 €/m²

51m² | 2 sobe | 3/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 02.05.2026.
Kopitareva | 4zida.rs
Kopitareva | 4zida.rs
Kopitareva | 4zida.rs
Kopitareva | 4zida.rs
Kopitareva | 4zida.rs
10

Kopitareva

Vašarište, Gradske lokacije, Kragujevac

50.000 €

2.174 €/m²

23m² | 0.5 soba | 1/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 02.05.2026.
Gradnulica | 4zida.rs
Gradnulica | 4zida.rs
Gradnulica | 4zida.rs
Gradnulica | 4zida.rs
Gradnulica | 4zida.rs
17

Gradnulica

Gradske lokacije, Zrenjanin

39.000 €

639 €/m²

61m² | 2 sobe | prizemlje
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 30.04.2026.
Centar | 4zida.rs
1

Centar

Gradske lokacije, Kragujevac

75.273 €

1.636 €/m²

46m² | 0.5 soba
Agencija • U procesu uknjižavanja • Prazno
Ažurirano 29.04.2026.
▾Reklama▾
Stanovo | 4zida.rs
Stanovo | 4zida.rs
Stanovo | 4zida.rs
Stanovo | 4zida.rs
Stanovo | 4zida.rs
9

Stanovo

Gradske lokacije, Kragujevac

72.000 €

1.800 €/m²

40m² | 1 soba | 2/5 spratova
Agencija • Namešteno
Ažurirano 20.04.2026.
Bubanj | 4zida.rs
Bubanj | 4zida.rs
Bubanj | 4zida.rs
Bubanj | 4zida.rs
Bubanj | 4zida.rs
10

Bubanj

Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

120.000 €

2.264 €/m²

53m² | 2.5 sobe | 1. sprat
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 28.04.2026.
4. Juli | 4zida.rs
4. Juli | 4zida.rs
4. Juli | 4zida.rs
4. Juli | 4zida.rs
4. Juli | 4zida.rs
Premijum
15
Logo agencije

4. Juli

Gradske lokacije, Zrenjanin

135.000 €

1.753 €/m²

77m² | 3 sobe | 1. sprat
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 14.05.2026.
4. jula | 4zida.rs
4. jula | 4zida.rs
4. jula | 4zida.rs
4. jula | 4zida.rs
4. jula | 4zida.rs
Top
18
Logo agencije

4. jula

4. Juli, Gradske lokacije, Zrenjanin

89.500 €

1.105 €/m²

81m² | 3 sobe | 4/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 11.05.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
4

Centar

Gradske lokacije, Kragujevac

160.000 €

1.778 €/m²

90m² | 4 sobe | 2/2 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 26.04.2026.
Koče Kolarova 60 | 4zida.rs
Koče Kolarova 60 | 4zida.rs
Koče Kolarova 60 | 4zida.rs
Koče Kolarova 60 | 4zida.rs
Koče Kolarova 60 | 4zida.rs
Top
20

Koče Kolarova 60

Lesnina, Gradske lokacije, Zrenjanin

91.000 €

1.264 €/m²

72m² | 3 sobe | prizemlje/1 sprat
Vlasnik • Uknjižen • Polunamešteno • Podrum
Ažurirano 20.04.2026.
Episkopa Save | 4zida.rs
Episkopa Save | 4zida.rs
Episkopa Save | 4zida.rs
Episkopa Save | 4zida.rs
Episkopa Save | 4zida.rs
26

Episkopa Save

Bubanj, Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

94.000 €

2.000 €/m²

47m² | 2.5 sobe | 5/5 spratova
Firma • Uknjižen • Namešteno • 3D tura
Ažurirano 30.04.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
17

Centar

Gradske lokacije, Kragujevac

140.000 €

2.000 €/m²

70m² | 2 sobe | 3/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 24.04.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
22232425

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

prodaja stanova Kragujevac

39 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju stanova, Kragujevac

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju stanova Kragujevac

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena stanova — Kragujevac

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Kragujevac. Prosečna cena kvadrata stanova u starogradnji: 1887 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Kragujevac

  • Gradske lokacije, Kragujevac
  • Okolne lokacije, Kragujevac

Po tipu nekretnine — Kragujevac

Zanima te samo određeni tip stanova, npr. garsonjere ili dvosobni stanovi?

  • prodaja Četvorosoban
  • prodaja 4.5 i više soba
Kragujevac
Zrenjanin