Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova

Prodaja stanova | više lokacija

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

871 oglas

Vašarište | 4zida.rs
Vašarište | 4zida.rs
Vašarište | 4zida.rs
Vašarište | 4zida.rs
Vašarište | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
6
Logo agencije

Vašarište

Gradske lokacije, Kragujevac

135.000 €

2.755 €/m²

49m² | 2 sobe | 6/7 spratova
Agencija • U procesu uknjižavanja • Prazno • Garaža
Ažurirano 19.04.2026.
Bubanj | 4zida.rs
Bubanj | 4zida.rs
Bubanj | 4zida.rs
Bubanj | 4zida.rs
Bubanj | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
14
Logo agencije

Bubanj

Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

94.000 €

1.880 €/m²

50m² | 2.5 sobe | 5/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 16.05.2026.
▾Reklama▾
Kneza Miloša | 4zida.rs
Kneza Miloša | 4zida.rs
Kneza Miloša | 4zida.rs
Kneza Miloša | 4zida.rs
Kneza Miloša | 4zida.rs
20

Kneza Miloša

Šumarice, Gradske lokacije, Kragujevac

220.000 €

759 €/m²

290m² | 4.5 sobe
Agencija • Uknjižen • Prazno • Tavan • Garaža
Ažurirano 18.04.2026.
Atinska | 4zida.rs
Atinska | 4zida.rs
Atinska | 4zida.rs
Atinska | 4zida.rs
Atinska | 4zida.rs
15

Atinska

Aerodrom, Gradske lokacije, Kragujevac

90.000 €

1.957 €/m²

46m² | 1.5 soba | 1/6 spratova
Firma • U procesu uknjižavanja • Prazno • 3D tura
Ažurirano 19.04.2026.
Slobode | 4zida.rs
Slobode | 4zida.rs
Slobode | 4zida.rs
Slobode | 4zida.rs
Slobode | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
10
Logo agencije

Slobode

Stari Grad, Gradske lokacije, Kragujevac

80.000 €

2.353 €/m²

34m² | 0.5 soba | 8/8 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 15.05.2026.
Makedonska | 4zida.rs
Makedonska | 4zida.rs
Makedonska | 4zida.rs
Makedonska | 4zida.rs
Makedonska | 4zida.rs
11
Logo agencije

Makedonska

Gradske lokacije, Zrenjanin

85.000 €

1.667 €/m²

51m² | 2 sobe | 2/3 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 15.05.2026.
Mite Đorđevića 20 | 4zida.rs
1
Logo agencije

Mite Đorđevića 20

Bagljaš, Gradske lokacije, Zrenjanin

69.097 €

1.727 €/m²

40m² | 1 soba
Investitor
Ažurirano 15.03.2026.
Mite Đorđevića 20 | 4zida.rs
1
Logo agencije

Mite Đorđevića 20

Bagljaš, Gradske lokacije, Zrenjanin

70.945 €

1.731 €/m²

40m² | 1 soba
Investitor
Ažurirano 15.03.2026.

Ponuda agencija u Kragujevcu

Savremen Dom | 4zida.rs
Savremen Dom
9 godina na 4zida
100 oglasa u ponudi
Mite Đorđevića 20 | 4zida.rs
1
Logo agencije

Mite Đorđevića 20

Bagljaš, Gradske lokacije, Zrenjanin

81.481 €

1.617 €/m²

50m² | 2 sobe
Investitor
Ažurirano 15.03.2026.
Mite Đorđevića 20 | 4zida.rs
1
Logo agencije

Mite Đorđevića 20

Bagljaš, Gradske lokacije, Zrenjanin

98.750 €

1.617 €/m²

61m² | 2 sobe
Investitor
Ažurirano 15.03.2026.
Mite Đorđevića 20 | 4zida.rs
1
Logo agencije

Mite Đorđevića 20

Bagljaš, Gradske lokacije, Zrenjanin

79.783 €

1.617 €/m²

49m² | 2 sobe
Investitor
Ažurirano 15.03.2026.
Mite Đorđevića 20 | 4zida.rs
1
Logo agencije

Mite Đorđevića 20

Bagljaš, Gradske lokacije, Zrenjanin

136.553 €

1.694 €/m²

80m² | 3 sobe
Investitor
Ažurirano 15.03.2026.
▾Reklama▾
Mite Đorđevića 20 | 4zida.rs
1
Logo agencije

Mite Đorđevića 20

Bagljaš, Gradske lokacije, Zrenjanin

110.436 €

1.672 €/m²

66m² | 3 sobe
Investitor
Ažurirano 15.03.2026.
Mite Đorđevića 20 | 4zida.rs
1
Logo agencije

Mite Đorđevića 20

Bagljaš, Gradske lokacije, Zrenjanin

88.984 €

1.616 €/m²

55m² | 3 sobe
Investitor
Ažurirano 15.03.2026.
Mite Đorđevića 20 | 4zida.rs
1
Logo agencije

Mite Đorđevića 20

Bagljaš, Gradske lokacije, Zrenjanin

102.109 €

1.672 €/m²

61m² | 2 sobe | 4/4 sprata
Investitor
Ažurirano 15.03.2026.
Mite Đorđevića 20 | 4zida.rs
1
Logo agencije

Mite Đorđevića 20

Bagljaš, Gradske lokacije, Zrenjanin

84.586 €

1.672 €/m²

50m² | 2 sobe | 4/4 sprata
Investitor
Ažurirano 15.03.2026.
Mite Đorđevića 20 | 4zida.rs
1
Logo agencije

Mite Đorđevića 20

Bagljaš, Gradske lokacije, Zrenjanin

69.649 €

1.721 €/m²

40m² | 1 soba | 4/4 sprata
Investitor
Ažurirano 15.03.2026.
Mite Đorđevića 20 | 4zida.rs
1
Logo agencije

Mite Đorđevića 20

Bagljaš, Gradske lokacije, Zrenjanin

68.012 €

1.705 €/m²

39m² | 1 soba | 4/4 sprata
Investitor
Ažurirano 15.03.2026.
Mite Đorđevića 20 | 4zida.rs
1
Logo agencije

Mite Đorđevića 20

Bagljaš, Gradske lokacije, Zrenjanin

89.711 €

1.629 €/m²

55m² | 3 sobe | 4/4 sprata
Investitor
Ažurirano 15.03.2026.
Mite Đorđevića 20 | 4zida.rs
1
Logo agencije

Mite Đorđevića 20

Bagljaš, Gradske lokacije, Zrenjanin

108.983 €

1.650 €/m²

66m² | 3 sobe | 4/4 sprata
Investitor
Ažurirano 15.03.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
18192021

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾
Kragujevac
Zrenjanin

prodaja stanova Kragujevac

39 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju stanova, Kragujevac

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju stanova Kragujevac

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena stanova — Kragujevac

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Kragujevac. Prosečna cena kvadrata stanova u starogradnji: 1887 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Kragujevac

  • Gradske lokacije, Kragujevac
  • Okolne lokacije, Kragujevac

Po tipu nekretnine — Kragujevac

Zanima te samo određeni tip stanova, npr. garsonjere ili dvosobni stanovi?

  • prodaja Četvorosoban
  • prodaja 4.5 i više soba