Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova

Prodaja stanova | više lokacija

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

871 oglas

Žitni Trg | 4zida.rs
Žitni Trg | 4zida.rs
Žitni Trg | 4zida.rs
Žitni Trg | 4zida.rs
Žitni Trg | 4zida.rs
Top
20
Logo agencije

Žitni Trg

Gradske lokacije, Zrenjanin

179.000 €

1.772 €/m²

101m² | 3 sobe | 3/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Garaža
Ažurirano 11.05.2026.
Zrenjanin, Mala Amerika | 4zida.rs
Zrenjanin, Mala Amerika | 4zida.rs
Zrenjanin, Mala Amerika | 4zida.rs
Zrenjanin, Mala Amerika | 4zida.rs
Zrenjanin, Mala Amerika | 4zida.rs
9
Logo agencije

Zrenjanin, Mala Amerika

Mala Amerika, Gradske lokacije, Zrenjanin

70.000 €

1.228 €/m²

57m² | 3 sobe | 3. sprat
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 26.04.2026.
▾Reklama▾
Lesnina | 4zida.rs
Lesnina | 4zida.rs
Lesnina | 4zida.rs
Lesnina | 4zida.rs
Lesnina | 4zida.rs
9

Lesnina

Gradske lokacije, Zrenjanin

94.000 €

1.343 €/m²

70m² | 3 sobe
Agencija
Ažurirano 25.04.2026.
Zrenjanin, Žitni trg | 4zida.rs
Zrenjanin, Žitni trg | 4zida.rs
Zrenjanin, Žitni trg | 4zida.rs
Zrenjanin, Žitni trg | 4zida.rs
Zrenjanin, Žitni trg | 4zida.rs
7
Logo agencije

Zrenjanin, Žitni trg

Žitni Trg, Gradske lokacije, Zrenjanin

75.000 €

1.103 €/m²

68m² | 2 sobe | 2. sprat
Agencija • Uknjižen • Parking
Ažurirano 25.04.2026.
Erdoglija | 4zida.rs
Erdoglija | 4zida.rs
Erdoglija | 4zida.rs
Erdoglija | 4zida.rs
Erdoglija | 4zida.rs
Premijum
10
Logo agencije

Erdoglija

Gradske lokacije, Kragujevac

94.000 €

1.709 €/m²

55m² | 2 sobe | 3/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 12.05.2026.
Stanovo | 4zida.rs
Stanovo | 4zida.rs
Stanovo | 4zida.rs
Stanovo | 4zida.rs
Stanovo | 4zida.rs
7

Stanovo

Gradske lokacije, Kragujevac

68.000 €

1.789 €/m²

38m² | 1 soba | 3/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 12.05.2026.
Maglićka | 4zida.rs
Maglićka | 4zida.rs
Maglićka | 4zida.rs
Maglićka | 4zida.rs
Maglićka | 4zida.rs
12

Maglićka

Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

85.000 €

1.809 €/m²

47m² | 1 soba | 3/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum • Parking
Ažurirano 24.04.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
15

Centar

Gradske lokacije, Zrenjanin

139.000 €

1.112 €/m²

125m² | 4 sobe | 3/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum • Parking
Ažurirano 24.04.2026.

Ponuda agencija u Kragujevcu

Savremen Dom | 4zida.rs
Savremen Dom
9 godina na 4zida
100 oglasa u ponudi
Stanovo | 4zida.rs
Stanovo | 4zida.rs
Stanovo | 4zida.rs
Stanovo | 4zida.rs
Stanovo | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
9

Stanovo

Gradske lokacije, Kragujevac

68.000 €

1.789 €/m²

38m² | 1.5 soba | 3/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 24.04.2026.
Tanaska Rajića | 4zida.rs
Tanaska Rajića | 4zida.rs
Tanaska Rajića | 4zida.rs
3

Tanaska Rajića

Stari Grad, Gradske lokacije, Kragujevac

85.100 €

2.300 €/m²

37m² | 1.5 soba | 2/6 spratova
Agencija • U procesu uknjižavanja • Prazno
Ažurirano 02.05.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
13

Centar

Gradske lokacije, Kragujevac

67.000 €

2.792 €/m²

24m² | 0.5 soba | 4/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 20.04.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
15

Centar

Gradske lokacije, Kragujevac

90.000 €

1.552 €/m²

58m² | 2.5 sobe | 4/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 22.04.2026.
▾Reklama▾
Mala Vaga | 4zida.rs
Mala Vaga | 4zida.rs
Mala Vaga | 4zida.rs
Mala Vaga | 4zida.rs
Mala Vaga | 4zida.rs
8

Mala Vaga

Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

67.500 €

1.055 €/m²

64m² | 3 sobe | 2/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 21.04.2026.
Mala Vaga | 4zida.rs
Mala Vaga | 4zida.rs
Mala Vaga | 4zida.rs
Mala Vaga | 4zida.rs
Mala Vaga | 4zida.rs
9

Mala Vaga

Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

57.000 €

1.056 €/m²

54m² | 2/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 21.04.2026.
Mala Vaga | 4zida.rs
Mala Vaga | 4zida.rs
Mala Vaga | 4zida.rs
Mala Vaga | 4zida.rs
Mala Vaga | 4zida.rs
17

Mala Vaga

Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

95.000 €

1.056 €/m²

90m² | 5 soba | 1/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 21.04.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
6

Gradske lokacije

Zrenjanin

32.000 €

615 €/m²

52m² | 2 sobe
Vlasnik • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 30.04.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Top
dobra lokacija
30
Logo agencije

Centar

Gradske lokacije, Kragujevac

120.000 €

1.600 €/m²

75m² | 3 sobe | 8/10 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 09.05.2026.
Erdoglija | 4zida.rs
Erdoglija | 4zida.rs
Erdoglija | 4zida.rs
Erdoglija | 4zida.rs
Erdoglija | 4zida.rs
7

Erdoglija

Gradske lokacije, Kragujevac

99.990 €

1.695 €/m²

59m² | 2 sobe | 3/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Podrum • Parking
Ažurirano 20.04.2026.
Tanaska Rajića | 4zida.rs
Tanaska Rajića | 4zida.rs
Tanaska Rajića | 4zida.rs
3

Tanaska Rajića

Stari Grad, Gradske lokacije, Kragujevac

94.600 €

2.200 €/m²

43m² | 1.5 soba | 3/5 spratova
Agencija • U procesu uknjižavanja • Prazno • Garaža
Ažurirano 02.05.2026.
Pančevačka | 4zida.rs
Pančevačka | 4zida.rs
Pančevačka | 4zida.rs
Pančevačka | 4zida.rs
Pančevačka | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
16

Pančevačka

Ruža Šulman, Gradske lokacije, Zrenjanin

92.000 €

2.300 €/m²

40m² | 1.5 soba | 2/9 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 19.04.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
17181920

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

prodaja stanova Kragujevac

39 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju stanova, Kragujevac

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju stanova Kragujevac

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena stanova — Kragujevac

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Kragujevac. Prosečna cena kvadrata stanova u starogradnji: 1887 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Kragujevac

  • Gradske lokacije, Kragujevac
  • Okolne lokacije, Kragujevac

Po tipu nekretnine — Kragujevac

Zanima te samo određeni tip stanova, npr. garsonjere ili dvosobni stanovi?

  • prodaja Četvorosoban
  • prodaja 4.5 i više soba
Kragujevac
Zrenjanin