Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova

Prodaja stanova | više lokacija

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

871 oglas

4. Jula | 4zida.rs
4. Jula | 4zida.rs
4. Jula | 4zida.rs
4. Jula | 4zida.rs
4. Jula | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
27
Logo agencije

4. Jula

Gradske lokacije, Zrenjanin

89.500 €

1.105 €/m²

81m² | 3 sobe | 4/5 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 25.04.2026.
Erdoglija | 4zida.rs
Erdoglija | 4zida.rs
Erdoglija | 4zida.rs
Erdoglija | 4zida.rs
Erdoglija | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
10

Erdoglija

Gradske lokacije, Kragujevac

76.000 €

2.000 €/m²

38m² | 1 soba | 4. sprat
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 16.04.2026.
▾Reklama▾
Stanovo | 4zida.rs
Stanovo | 4zida.rs
Stanovo | 4zida.rs
Stanovo | 4zida.rs
Stanovo | 4zida.rs
8

Stanovo

Gradske lokacije, Kragujevac

69.900 €

1.664 €/m²

42m² | 1 soba | 3/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum • Parking
Ažurirano 16.04.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
14

Centar

Gradske lokacije, Kragujevac

100.000 €

2.000 €/m²

50m² | 2 sobe
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 15.05.2026.
Kralja Petra Prvog | 4zida.rs
Kralja Petra Prvog | 4zida.rs
Kralja Petra Prvog | 4zida.rs
Kralja Petra Prvog | 4zida.rs
Kralja Petra Prvog | 4zida.rs
14

Kralja Petra Prvog

Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

105.000 €

1.615 €/m²

65m² | 2.5 sobe | 2/3 sprata
Firma • Uknjižen • Namešteno • 3D tura
Ažurirano 15.04.2026.
Stanovo | 4zida.rs
Stanovo | 4zida.rs
Stanovo | 4zida.rs
Stanovo | 4zida.rs
Stanovo | 4zida.rs
10

Stanovo

Gradske lokacije, Kragujevac

70.000 €

1.842 €/m²

38m² | 1 soba | 3. sprat
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 15.05.2026.
Vojvode Putnika | 4zida.rs
Vojvode Putnika | 4zida.rs
Vojvode Putnika | 4zida.rs
Vojvode Putnika | 4zida.rs
Vojvode Putnika | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
14

Vojvode Putnika

Vašarište, Gradske lokacije, Kragujevac

115.000 €

2.130 €/m²

54m² | 2.5 sobe | 1/3 sprata
Firma • Uknjižen • Prazno • 3D tura
Ažurirano 03.05.2026.
Save Kovačevića 11A | 4zida.rs
Premijum

Save Kovačevića 11A

Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

96.500 €

1.755 €/m²

55m² | 1 soba | 4/5 spratova
Vlasnik • Uknjižen
Ažurirano 16.05.2026.

Ponuda agencija u Kragujevcu

Savremen Dom | 4zida.rs
Savremen Dom
9 godina na 4zida
100 oglasa u ponudi
Dositeja Obradovića 1A | 4zida.rs
Dositeja Obradovića 1A | 4zida.rs
Dositeja Obradovića 1A | 4zida.rs
Dositeja Obradovića 1A | 4zida.rs
Dositeja Obradovića 1A | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
13
Logo agencije

Dositeja Obradovića 1A

Lesnina, Gradske lokacije, Zrenjanin

70.000 €

1.346 €/m²

52m² | 2 sobe | 3/4 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 14.05.2026.
Episkopa Save | 4zida.rs
Episkopa Save | 4zida.rs
Episkopa Save | 4zida.rs
Episkopa Save | 4zida.rs
Episkopa Save | 4zida.rs
14

Episkopa Save

Bubanj, Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

88.000 €

1.956 €/m²

45m² | 2.5 sobe | 1/6 spratova
Firma • Uknjižen • Namešteno • 3D tura
Ažurirano 11.05.2026.
Bagljaš | 4zida.rs
Bagljaš | 4zida.rs
Bagljaš | 4zida.rs
Bagljaš | 4zida.rs
Bagljaš | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
11
Logo agencije

Bagljaš

Gradske lokacije, Zrenjanin

90.000 €

1.216 €/m²

74m² | 3 sobe | 6/10 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 10.05.2026.
Bubanj | 4zida.rs
Bubanj | 4zida.rs
Bubanj | 4zida.rs
Bubanj | 4zida.rs
Bubanj | 4zida.rs
Top
7
Logo agencije

Bubanj

Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

87.500 €

1.944 €/m²

45m² | 2 sobe | 1/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 10.05.2026.
▾Reklama▾
Aerodrom | 4zida.rs
Aerodrom | 4zida.rs
Aerodrom | 4zida.rs
Aerodrom | 4zida.rs
Aerodrom | 4zida.rs
10

Aerodrom

Gradske lokacije, Kragujevac

67.000 €

1.763 €/m²

38m² | 1.5 soba | 4/4 sprata
Agencija • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 10.05.2026.
Bagljaš | 4zida.rs
Bagljaš | 4zida.rs
Bagljaš | 4zida.rs
Bagljaš | 4zida.rs
Bagljaš | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
9

Bagljaš

Gradske lokacije, Zrenjanin

49.000 €

1.089 €/m²

45m² | 1.5 soba | 5/5 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 09.05.2026.
Aerodrom | 4zida.rs
Aerodrom | 4zida.rs
Aerodrom | 4zida.rs
Aerodrom | 4zida.rs
Aerodrom | 4zida.rs
12

Aerodrom

Gradske lokacije, Kragujevac

66.950 €

1.762 €/m²

38m² | 2 sobe | 4/4 sprata
Agencija
Ažurirano 20.04.2026.
Bulevar Veljka Vlahovića | 4zida.rs
Bulevar Veljka Vlahovića | 4zida.rs
Bulevar Veljka Vlahovića | 4zida.rs
Bulevar Veljka Vlahovića | 4zida.rs
Bulevar Veljka Vlahovića | 4zida.rs
16
Logo agencije

Bulevar Veljka Vlahovića

Bagljaš, Gradske lokacije, Zrenjanin

90.000 €

1.216 €/m²

74m² | 3 sobe | 5/13 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 09.05.2026.
Bagremar | 4zida.rs
Bagremar | 4zida.rs
Bagremar | 4zida.rs
Bagremar | 4zida.rs
Bagremar | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
7

Bagremar

Gradske lokacije, Kragujevac

69.500 €

1.479 €/m²

47m² | 2 sobe | 1/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 15.05.2026.
Zrenjanin, Bagljaš | 4zida.rs
Zrenjanin, Bagljaš | 4zida.rs
Zrenjanin, Bagljaš | 4zida.rs
Zrenjanin, Bagljaš | 4zida.rs
Zrenjanin, Bagljaš | 4zida.rs
9
Logo agencije

Zrenjanin, Bagljaš

Bagljaš, Gradske lokacije, Zrenjanin

100.000 €

1.351 €/m²

74m² | 3 sobe | 6. sprat
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 09.05.2026.
Ozon | 4zida.rs
Ozon | 4zida.rs
Ozon | 4zida.rs
Ozon | 4zida.rs
Ozon | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
15

Ozon

Gradske lokacije, Kragujevac

165.000 €

2.230 €/m²

74m² | 3 sobe | 3/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 08.05.2026.
Dr Zorana Đinđića | 4zida.rs
Dr Zorana Đinđića | 4zida.rs
Dr Zorana Đinđića | 4zida.rs
Dr Zorana Đinđića | 4zida.rs
Dr Zorana Đinđića | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
13

Dr Zorana Đinđića

Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

118.000 €

1.844 €/m²

64m² | 2.5 sobe | prizemlje/3 sprata
Firma • Uknjižen • Prazno • Podrum • 3D tura
Ažurirano 09.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾
Kragujevac
Zrenjanin
1
...
9
10
11
12

prodaja stanova Kragujevac

39 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju stanova, Kragujevac

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju stanova Kragujevac

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena stanova — Kragujevac

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Kragujevac. Prosečna cena kvadrata stanova u starogradnji: 1887 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Kragujevac

  • Gradske lokacije, Kragujevac
  • Okolne lokacije, Kragujevac

Po tipu nekretnine — Kragujevac

Zanima te samo određeni tip stanova, npr. garsonjere ili dvosobni stanovi?

  • prodaja Četvorosoban
  • prodaja 4.5 i više soba