Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova

Prodaja stanova | više lokacija

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

100 oglasa

Gradnulica | 4zida.rs
Gradnulica | 4zida.rs
Gradnulica | 4zida.rs
Gradnulica | 4zida.rs
Gradnulica | 4zida.rs
17

Gradnulica

Gradske lokacije, Zrenjanin

39.000 €

639 €/m²

61m² | 2 sobe | prizemlje
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 30.04.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
10

Centar

Gradske lokacije, Zrenjanin

40.000 €

615 €/m²

65m² | 3 sobe | prizemlje/1 sprat
Agencija • Delimično uknjižen • Prazno
Ažurirano 29.04.2026.
▾Reklama▾
Gradnulica | 4zida.rs
Gradnulica | 4zida.rs
Gradnulica | 4zida.rs
Gradnulica | 4zida.rs
Gradnulica | 4zida.rs
10
Logo agencije

Gradnulica

Gradske lokacije, Zrenjanin

39.000 €

639 €/m²

61m² | 2 sobe
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 29.04.2026.
Gradnulica | 4zida.rs
Gradnulica | 4zida.rs
Gradnulica | 4zida.rs
Gradnulica | 4zida.rs
Gradnulica | 4zida.rs
9

Gradnulica

Gradske lokacije, Zrenjanin

49.000 €

628 €/m²

78m² | 3 sobe
Agencija
Ažurirano 28.04.2026.
Dragoljuba Milovanovića Bene 16, 18 | 4zida.rs
Novogradnja
1

CENTRAL RESIDENCE B16

Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

Cena na upit

42m² | 2 sobe | 5/5 spratova
Dragoljuba Milovanovića Bene 16, 18 | 4zida.rs
Novogradnja
1

CENTRAL RESIDENCE B16

Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

Cena na upit

109m² | 4 sobe | 5/5 spratova
4. Juli | 4zida.rs
4. Juli | 4zida.rs
4. Juli | 4zida.rs
4. Juli | 4zida.rs
4. Juli | 4zida.rs
17

4. Juli

Gradske lokacije, Zrenjanin

71.000 €

855 €/m²

83m² | 3 sobe | 5/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 27.04.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
7
Logo agencije

Centar

Gradske lokacije, Zrenjanin

85.000 €

1.012 €/m²

84m² | 3 sobe
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 27.04.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
12

Centar

Gradske lokacije, Zrenjanin

62.000 €

1.127 €/m²

55m² | 2 sobe | 1/1 sprat
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 27.04.2026.
Gradnulica | 4zida.rs
Gradnulica | 4zida.rs
Gradnulica | 4zida.rs
Gradnulica | 4zida.rs
Gradnulica | 4zida.rs
9

Gradnulica

Gradske lokacije, Zrenjanin

44.000 €

338 €/m²

130m² | 4 sobe | prizemlje/1 sprat
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 27.04.2026.

Ponuda agencija u Kragujevcu

Savremen Dom | 4zida.rs
Savremen Dom
9 godina na 4zida
100 oglasa u ponudi
Gradnulica | 4zida.rs
Gradnulica | 4zida.rs
Gradnulica | 4zida.rs
Gradnulica | 4zida.rs
Gradnulica | 4zida.rs
16
Logo agencije

Gradnulica

Gradske lokacije, Zrenjanin

39.000 €

629 €/m²

62m² | 3 sobe
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 27.04.2026.
Dragana Petrovica 20, Donja Erdoglija | 4zida.rs
Novogradnja
1

Dragana Petrovica

Erdoglija, Gradske lokacije, Kragujevac

115.000 €

1.950 €/m²

58m² | 3 sobe | 1/4 sprata
Dragana Petrovica 20, Donja Erdoglija | 4zida.rs
Novogradnja
1

Dragana Petrovica

Erdoglija, Gradske lokacije, Kragujevac

131.000 €

1.949 €/m²

67m² | 3 sobe | 4/4 sprata
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
11

Centar

Gradske lokacije, Zrenjanin

160.000 €

800 €/m²

200m² | 6 soba | 1/1 sprat
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 26.04.2026.
Elemir | 4zida.rs
Elemir | 4zida.rs
Elemir | 4zida.rs
Elemir | 4zida.rs
Elemir | 4zida.rs
12

Elemir

Okolne lokacije, Zrenjanin

30.000 €

500 €/m²

60m² | 2 sobe
Agencija
Ažurirano 26.04.2026.
Čegarska | 4zida.rs
Čegarska | 4zida.rs
Čegarska | 4zida.rs
Čegarska | 4zida.rs
Čegarska | 4zida.rs
13
Logo agencije

Čegarska

Bresnica, Gradske lokacije, Kragujevac

98.000 €

1.000 €/m²

98m² | 3.5 sobe | prizemlje/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Garaža
Ažurirano 26.04.2026.
▾Reklama▾
Orlova | 4zida.rs
Orlova | 4zida.rs
Orlova | 4zida.rs
Orlova | 4zida.rs
Orlova | 4zida.rs
5
Logo agencije

Orlova

Gradske lokacije, Zrenjanin

49.000 €

778 €/m²

63m² | 2 sobe | prizemlje/1 sprat
Agencija • Uknjižen • Garaža
Ažurirano 25.04.2026.
Dragoljuba Milovanovića Bene | 4zida.rs
Dragoljuba Milovanovića Bene | 4zida.rs
Dragoljuba Milovanovića Bene | 4zida.rs
Dragoljuba Milovanovića Bene | 4zida.rs
Dragoljuba Milovanovića Bene | 4zida.rs
25

Dragoljuba Milovanovića Bene

Ozon, Gradske lokacije, Kragujevac

100.000 €

833 €/m²

120m² | 3 sobe | 4/4 sprata
Agencija • Delimično uknjižen • Prazno • Garaža
Ažurirano 25.04.2026.
Dimitrija Tucovića 28 | 4zida.rs
Novogradnja
4
Logo projekta

Sokolis

Erdoglija, Gradske lokacije, Kragujevac

140.000 €

2.090 €/m²

67m² | 3 sobe | 6/9 spratova
Dimitrija Tucovića 28 | 4zida.rs
Novogradnja
5
Logo projekta

Sokolis

Erdoglija, Gradske lokacije, Kragujevac

106.000 €

2.275 €/m²

46m² | 2 sobe | 10/9 spratova
Žitni Trg | 4zida.rs
Žitni Trg | 4zida.rs
Žitni Trg | 4zida.rs
Žitni Trg | 4zida.rs
Žitni Trg | 4zida.rs
6

Žitni Trg

Gradske lokacije, Zrenjanin

34.000 €

1.172 €/m²

29m² | 1 soba
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 11.05.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
8

Centar

Gradske lokacije, Zrenjanin

51.000 €

981 €/m²

52m² | 2 sobe | prizemlje
Agencija • Prazno
Ažurirano 25.04.2026.
4. Jula | 4zida.rs
4. Jula | 4zida.rs
4. Jula | 4zida.rs
4. Jula | 4zida.rs
4. Jula | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
27
Logo agencije

4. Jula

Gradske lokacije, Zrenjanin

89.500 €

1.105 €/m²

81m² | 3 sobe | 4/5 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 25.04.2026.
Zrenjanin, Žitni trg | 4zida.rs
Zrenjanin, Žitni trg | 4zida.rs
Zrenjanin, Žitni trg | 4zida.rs
Zrenjanin, Žitni trg | 4zida.rs
Zrenjanin, Žitni trg | 4zida.rs
7
Logo agencije

Zrenjanin, Žitni trg

Žitni Trg, Gradske lokacije, Zrenjanin

75.000 €

1.103 €/m²

68m² | 2 sobe | 2. sprat
Agencija • Uknjižen • Parking
Ažurirano 25.04.2026.
Zrenjanin, 4. jul | 4zida.rs
Zrenjanin, 4. jul | 4zida.rs
Zrenjanin, 4. jul | 4zida.rs
Zrenjanin, 4. jul | 4zida.rs
Zrenjanin, 4. jul | 4zida.rs
7
Logo agencije

Zrenjanin, 4. jul

4. Juli, Gradske lokacije, Zrenjanin

40.000 €

1.026 €/m²

39m² | 1 soba | 5. sprat
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 25.04.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
15

Centar

Gradske lokacije, Zrenjanin

139.000 €

1.112 €/m²

125m² | 4 sobe | 3/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum • Parking
Ažurirano 24.04.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
12345

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

prodaja stanova Kragujevac

39 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju stanova, Kragujevac

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju stanova Kragujevac

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena stanova — Kragujevac

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Kragujevac. Prosečna cena kvadrata stanova u starogradnji: 1887 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Kragujevac

  • Gradske lokacije, Kragujevac
  • Okolne lokacije, Kragujevac

Po tipu nekretnine — Kragujevac

Zanima te samo određeni tip stanova, npr. garsonjere ili dvosobni stanovi?

  • prodaja Četvorosoban
  • prodaja 4.5 i više soba
Kragujevac
Zrenjanin