Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova

Prodaja stanova | više lokacija

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

102 oglasa

Mala Amerika | 4zida.rs
Mala Amerika | 4zida.rs
Mala Amerika | 4zida.rs
Mala Amerika | 4zida.rs
Mala Amerika | 4zida.rs
8

Mala Amerika

Gradske lokacije, Zrenjanin

42.000 €

1.167 €/m²

36m² | 0.5 soba | 1/1 sprat
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 11.05.2026.
Bagljaš | 4zida.rs
Bagljaš | 4zida.rs
Bagljaš | 4zida.rs
Bagljaš | 4zida.rs
Bagljaš | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
9

Bagljaš

Gradske lokacije, Zrenjanin

49.000 €

1.089 €/m²

45m² | 1.5 soba | 5/5 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 09.05.2026.
▾Reklama▾
Zrenjanin, Lesnina | 4zida.rs
Zrenjanin, Lesnina | 4zida.rs
Zrenjanin, Lesnina | 4zida.rs
Zrenjanin, Lesnina | 4zida.rs
Zrenjanin, Lesnina | 4zida.rs
5
Logo agencije

Zrenjanin, Lesnina

Lesnina, Gradske lokacije, Zrenjanin

58.000 €

1.115 €/m²

52m² | 2 sobe | 4. sprat
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 09.05.2026.
Žitni Trg | 4zida.rs
Žitni Trg | 4zida.rs
Žitni Trg | 4zida.rs
Žitni Trg | 4zida.rs
Žitni Trg | 4zida.rs
9

Žitni Trg

Gradske lokacije, Zrenjanin

26.000 €

897 €/m²

29m² | 1 soba
Agencija
Ažurirano 08.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Dominus Tim

Kragujevac

229.520 €

1.760 €/m²

130m² | 4 sobe | 3/3 sprata
Gradske lokacije | 4zida.rs
Novogradnja
Logo projekta

Dominus Tim

Kragujevac

91.290 €

1.870 €/m²

48m² | 2 sobe | prizemlje/3 sprata
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
14

Centar

Gradske lokacije, Kragujevac

96.000 €

1.200 €/m²

80m² | suteren/4 sprata
Agencija • U procesu uknjižavanja • Prazno
Ažurirano 08.05.2026.
Bagljaš | 4zida.rs
Bagljaš | 4zida.rs
Bagljaš | 4zida.rs
Bagljaš | 4zida.rs
Bagljaš | 4zida.rs
9
Logo agencije

Bagljaš

Gradske lokacije, Zrenjanin

48.000 €

1.143 €/m²

42m² | 1 soba | 5/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 08.05.2026.
Zrenjanin, Centar | 4zida.rs
Zrenjanin, Centar | 4zida.rs
Zrenjanin, Centar | 4zida.rs
Zrenjanin, Centar | 4zida.rs
Zrenjanin, Centar | 4zida.rs
9
Logo agencije

Zrenjanin, Centar

Centar, Gradske lokacije, Zrenjanin

100.000 €

763 €/m²

131m² | 3 sobe | 1. sprat
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 08.05.2026.
Bagljaš | 4zida.rs
Bagljaš | 4zida.rs
Bagljaš | 4zida.rs
Bagljaš | 4zida.rs
Bagljaš | 4zida.rs
9

Bagljaš

Gradske lokacije, Zrenjanin

77.000 €

987 €/m²

78m² | 3 sobe | 5/5 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 07.05.2026.

Ponuda agencija u Kragujevcu

Savremen Dom | 4zida.rs
Savremen Dom
9 godina na 4zida
100 oglasa u ponudi
Brigadira Ristića | 4zida.rs
Brigadira Ristića | 4zida.rs
Brigadira Ristića | 4zida.rs
Brigadira Ristića | 4zida.rs
Brigadira Ristića | 4zida.rs
9
Logo agencije

Brigadira Ristića

Gradske lokacije, Zrenjanin

27.500 €

1.196 €/m²

23m² | 0.5 soba | suteren/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 07.05.2026.
Tome Vučića bb | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Lepenički cvet

Mala Vaga, Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

115.000 €

1.793 €/m²

64m² | 3 sobe | 4/6 spratova
Tome Vučića bb | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Lepenički cvet

Mala Vaga, Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

64.000 €

2.052 €/m²

31m² | 0.5 soba | 6/6 spratova
Lesnina | 4zida.rs
Lesnina | 4zida.rs
Lesnina | 4zida.rs
Lesnina | 4zida.rs
Lesnina | 4zida.rs
10
Logo agencije

Lesnina

Gradske lokacije, Zrenjanin

48.000 €

762 €/m²

63m² | 3 sobe
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 07.05.2026.
Bagljaš | 4zida.rs
Bagljaš | 4zida.rs
Bagljaš | 4zida.rs
Bagljaš | 4zida.rs
Bagljaš | 4zida.rs
15

Bagljaš

Gradske lokacije, Zrenjanin

49.000 €

1.089 €/m²

45m² | 1 soba | 5. sprat
Agencija
Ažurirano 07.05.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
6

Centar

Gradske lokacije, Zrenjanin

60.000 €

923 €/m²

65m² | 2 sobe
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 06.05.2026.
▾Reklama▾
Brigadira Ristića | 4zida.rs
Brigadira Ristića | 4zida.rs
Brigadira Ristića | 4zida.rs
Brigadira Ristića | 4zida.rs
Brigadira Ristića | 4zida.rs
10

Brigadira Ristića

Gradske lokacije, Zrenjanin

50.000 €

685 €/m²

73m² | 4 sobe
Agencija
Ažurirano 06.05.2026.
Žarka Zrenjanina | 4zida.rs
Žarka Zrenjanina | 4zida.rs
Žarka Zrenjanina | 4zida.rs
Žarka Zrenjanina | 4zida.rs
Žarka Zrenjanina | 4zida.rs
14

Žarka Zrenjanina

Žarko Zrenjanin, Gradske lokacije, Zrenjanin

55.000 €

539 €/m²

102m² | 3 sobe | 1/1 sprat
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 06.05.2026.
Janka Veselinovića 48 | 4zida.rs
Novogradnja
8
Logo projekta

Janka Veselinovića 48-50

Stari Grad, Gradske lokacije, Kragujevac

Cena na upit

168m² | 5 soba | potkrovlje/5 spratova
Janka Veselinovića 48 | 4zida.rs
Novogradnja
8
Logo projekta

Janka Veselinovića 48-50

Stari Grad, Gradske lokacije, Kragujevac

Cena na upit

72m² | 3 sobe
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
20
Logo agencije

Centar

Gradske lokacije, Zrenjanin

139.000 €

1.121 €/m²

124m² | 4 sobe | 3/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 05.05.2026.
Zrenjanin, Centar | 4zida.rs
Zrenjanin, Centar | 4zida.rs
Zrenjanin, Centar | 4zida.rs
Zrenjanin, Centar | 4zida.rs
Zrenjanin, Centar | 4zida.rs
6
Logo agencije

Zrenjanin, Centar

Centar, Gradske lokacije, Zrenjanin

60.000 €

822 €/m²

73m² | 4 sobe | 1. sprat
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 05.05.2026.
Dolja | 4zida.rs
Dolja | 4zida.rs
Dolja | 4zida.rs
Dolja | 4zida.rs
Dolja | 4zida.rs
12

Dolja

Gradske lokacije, Zrenjanin

32.000 €

667 €/m²

48m² | 2 sobe
Agencija
Ažurirano 05.05.2026.
Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
11

Cara Dušana

Centar, Gradske lokacije, Zrenjanin

103.000 €

896 €/m²

115m² | 3 sobe | 1/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Garaža i parking
Ažurirano 03.05.2026.
Žitni Trg | 4zida.rs
Žitni Trg | 4zida.rs
Žitni Trg | 4zida.rs
Žitni Trg | 4zida.rs
Žitni Trg | 4zida.rs
11
Logo agencije

Žitni Trg

Gradske lokacije, Zrenjanin

30.000 €

667 €/m²

45m² | 1 soba
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 03.05.2026.
4. Juli | 4zida.rs
4. Juli | 4zida.rs
4. Juli | 4zida.rs
4. Juli | 4zida.rs
4. Juli | 4zida.rs
6

4. Juli

Gradske lokacije, Zrenjanin

71.000 €

855 €/m²

83m² | 3 sobe | 5/5 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 30.04.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
123456

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

prodaja stanova Kragujevac

39 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju stanova, Kragujevac

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju stanova Kragujevac

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena stanova — Kragujevac

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Kragujevac. Prosečna cena kvadrata stanova u starogradnji: 1887 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Kragujevac

  • Gradske lokacije, Kragujevac
  • Okolne lokacije, Kragujevac

Po tipu nekretnine — Kragujevac

Zanima te samo određeni tip stanova, npr. garsonjere ili dvosobni stanovi?

  • prodaja Četvorosoban
  • prodaja 4.5 i više soba
Kragujevac
Zrenjanin