Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova

Prodaja stanova | više lokacija

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

102 oglasa

Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
9

Centar

Stari Grad, Gradske lokacije, Kragujevac

45.000 €

1.184 €/m²

38m²
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 15.05.2026.
Zrenjanin, Širi centar | 4zida.rs
Zrenjanin, Širi centar | 4zida.rs
Zrenjanin, Širi centar | 4zida.rs
Zrenjanin, Širi centar | 4zida.rs
Zrenjanin, Širi centar | 4zida.rs
9
Logo agencije

Zrenjanin, Širi centar

Centar, Gradske lokacije, Zrenjanin

40.000 €

976 €/m²

41m² | 2 sobe | nisko prizemlje
Agencija • Uknjižen • Parking
Ažurirano 15.05.2026.
▾Reklama▾
Pupinova | 4zida.rs
Pupinova | 4zida.rs
Pupinova | 4zida.rs
Pupinova | 4zida.rs
Pupinova | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
6
Logo agencije

Pupinova

Centar, Gradske lokacije, Zrenjanin

67.000 €

1.081 €/m²

62m² | 3 sobe | 6/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Parking
Ažurirano 14.05.2026.
Žitni Trg | 4zida.rs
Žitni Trg | 4zida.rs
Žitni Trg | 4zida.rs
Žitni Trg | 4zida.rs
Žitni Trg | 4zida.rs
9

Žitni Trg

Gradske lokacije, Zrenjanin

26.000 €

897 €/m²

29m² | 1 soba
Agencija
Ažurirano 08.05.2026.
Brigadira Ristića | 4zida.rs
Brigadira Ristića | 4zida.rs
Brigadira Ristića | 4zida.rs
Brigadira Ristića | 4zida.rs
Brigadira Ristića | 4zida.rs
10

Brigadira Ristića

Gradske lokacije, Zrenjanin

50.000 €

685 €/m²

73m² | 4 sobe
Agencija
Ažurirano 06.05.2026.
Žarka Zrenjanina | 4zida.rs
Žarka Zrenjanina | 4zida.rs
Žarka Zrenjanina | 4zida.rs
Žarka Zrenjanina | 4zida.rs
Žarka Zrenjanina | 4zida.rs
14

Žarka Zrenjanina

Žarko Zrenjanin, Gradske lokacije, Zrenjanin

55.000 €

539 €/m²

102m² | 3 sobe | 1/1 sprat
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 06.05.2026.
Orlova | 4zida.rs
Orlova | 4zida.rs
Orlova | 4zida.rs
Orlova | 4zida.rs
Orlova | 4zida.rs
5
Logo agencije

Orlova

Gradske lokacije, Zrenjanin

49.000 €

778 €/m²

63m² | 2 sobe | prizemlje/1 sprat
Agencija • Uknjižen • Garaža
Ažurirano 25.04.2026.
Žitni Trg | 4zida.rs
Žitni Trg | 4zida.rs
Žitni Trg | 4zida.rs
Žitni Trg | 4zida.rs
Žitni Trg | 4zida.rs
6

Žitni Trg

Gradske lokacije, Zrenjanin

34.000 €

1.172 €/m²

29m² | 1 soba
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 11.05.2026.
Brigadira Ristića | 4zida.rs
Brigadira Ristića | 4zida.rs
Brigadira Ristića | 4zida.rs
Brigadira Ristića | 4zida.rs
Brigadira Ristića | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
14
Logo agencije

Brigadira Ristića

Gradske lokacije, Zrenjanin

77.000 €

963 €/m²

80m² | 4 sobe | 5/5 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 07.05.2026.
Bagljaš | 4zida.rs
Bagljaš | 4zida.rs
Bagljaš | 4zida.rs
Bagljaš | 4zida.rs
Bagljaš | 4zida.rs
9

Bagljaš

Gradske lokacije, Zrenjanin

77.000 €

987 €/m²

78m² | 3 sobe | 5/5 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 07.05.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
18

Centar

Gradske lokacije, Zrenjanin

53.000 €

828 €/m²

64m² | 2 sobe | prizemlje
Agencija • Uknjižen • Prazno • Garaža
Ažurirano 17.04.2026.
Bagljaš | 4zida.rs
Bagljaš | 4zida.rs
Bagljaš | 4zida.rs
Bagljaš | 4zida.rs
Bagljaš | 4zida.rs
11

Bagljaš

Gradske lokacije, Zrenjanin

49.000 €

1.089 €/m²

45m² | 1 soba | 5/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 17.04.2026.
▾Reklama▾
Zrenjanin, Lesnina | 4zida.rs
Zrenjanin, Lesnina | 4zida.rs
Zrenjanin, Lesnina | 4zida.rs
Zrenjanin, Lesnina | 4zida.rs
Zrenjanin, Lesnina | 4zida.rs
Top
8
Logo agencije

Zrenjanin, Lesnina

Lesnina, Gradske lokacije, Zrenjanin

112.320 €

1.170 €/m²

96m² | 2 sobe | 1. sprat
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 05.05.2026.
Žitni Trg | 4zida.rs
Žitni Trg | 4zida.rs
Žitni Trg | 4zida.rs
Žitni Trg | 4zida.rs
4

Žitni Trg

Gradske lokacije, Zrenjanin

34.000 €

1.172 €/m²

29m² | 1 soba
Agencija
Ažurirano 16.04.2026.
Bagljaš | 4zida.rs
Bagljaš | 4zida.rs
Bagljaš | 4zida.rs
Bagljaš | 4zida.rs
Bagljaš | 4zida.rs
20
Logo agencije

Bagljaš

Gradske lokacije, Zrenjanin

120.000 €

1.200 €/m²

100m² | 4 sobe | 4/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 14.05.2026.
4. Jula | 4zida.rs
4. Jula | 4zida.rs
4. Jula | 4zida.rs
4. Jula | 4zida.rs
4. Jula | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
27
Logo agencije

4. Jula

Gradske lokacije, Zrenjanin

89.500 €

1.105 €/m²

81m² | 3 sobe | 4/5 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 25.04.2026.
Bagljaš | 4zida.rs
Bagljaš | 4zida.rs
Bagljaš | 4zida.rs
Bagljaš | 4zida.rs
Bagljaš | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
9

Bagljaš

Gradske lokacije, Zrenjanin

49.000 €

1.089 €/m²

45m² | 1.5 soba | 5/5 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 09.05.2026.
Bagljaš | 4zida.rs
Bagljaš | 4zida.rs
Bagljaš | 4zida.rs
Bagljaš | 4zida.rs
Bagljaš | 4zida.rs
15

Bagljaš

Gradske lokacije, Zrenjanin

49.000 €

1.089 €/m²

45m² | 1 soba | 5. sprat
Agencija
Ažurirano 07.05.2026.
Zrenjanin, Ruža Šulman | 4zida.rs
Zrenjanin, Ruža Šulman | 4zida.rs
Zrenjanin, Ruža Šulman | 4zida.rs
Zrenjanin, Ruža Šulman | 4zida.rs
Zrenjanin, Ruža Šulman | 4zida.rs
Top
6
Logo agencije

Zrenjanin, Ruža Šulman

Ruža Šulman, Gradske lokacije, Zrenjanin

56.000 €

1.098 €/m²

51m² | 2 sobe | 3. sprat
Agencija • Uknjižen • Podrum
Ažurirano 07.05.2026.
Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
11

Cara Dušana

Centar, Gradske lokacije, Zrenjanin

103.000 €

896 €/m²

115m² | 3 sobe | 1/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Garaža i parking
Ažurirano 03.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
123456

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

prodaja stanova Kragujevac

39 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju stanova, Kragujevac

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju stanova Kragujevac

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena stanova — Kragujevac

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Kragujevac. Prosečna cena kvadrata stanova u starogradnji: 1887 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Kragujevac

  • Gradske lokacije, Kragujevac
  • Okolne lokacije, Kragujevac

Po tipu nekretnine — Kragujevac

Zanima te samo određeni tip stanova, npr. garsonjere ili dvosobni stanovi?

  • prodaja Četvorosoban
  • prodaja 4.5 i više soba
Kragujevac
Zrenjanin