Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova
  3. Kragujevac

Prodaja stanova | više lokacija, Trosoban stan

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

207 oglasa

Mala Amerika | 4zida.rs
Mala Amerika | 4zida.rs
Mala Amerika | 4zida.rs
Mala Amerika | 4zida.rs
Mala Amerika | 4zida.rs
10

Mala Amerika

Gradske lokacije, Zrenjanin

70.000 €

1.228 €/m²

57m² | 3 sobe | 4/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 04.05.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
10

Centar

Gradske lokacije, Zrenjanin

40.000 €

615 €/m²

65m² | 3 sobe | prizemlje/1 sprat
Agencija • Delimično uknjižen • Prazno
Ažurirano 29.04.2026.
▾Reklama▾
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
21
Logo agencije

Centar

Gradske lokacije, Zrenjanin

150.000 €

2.083 €/m²

72m² | 3 sobe | 2/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 14.05.2026.
Toše Jovanovića 60 | 4zida.rs
2

Toše Jovanovića 60

Gradske lokacije, Zrenjanin

Cena na upit

71m² | 3 sobe
Investitor • Uknjižen
Ažurirano 20.03.2026.
Toše Jovanovića 60 | 4zida.rs
2

Toše Jovanovića 60

Gradske lokacije, Zrenjanin

Cena na upit

80m² | 3 sobe | 1/3 sprata
Investitor • Uknjižen
Ažurirano 20.03.2026.
Toše Jovanovića 60 | 4zida.rs
2

Toše Jovanovića 60

Gradske lokacije, Zrenjanin

Cena na upit

82m² | 3 sobe | 1/3 sprata
Investitor • Uknjižen
Ažurirano 20.03.2026.
Toše Jovanovića 60 | 4zida.rs
2

Toše Jovanovića 60

Gradske lokacije, Zrenjanin

Cena na upit

80m² | 3 sobe
Investitor • Uknjižen
Ažurirano 20.03.2026.
Toše Jovanovića 60 | 4zida.rs
2

Toše Jovanovića 60

Gradske lokacije, Zrenjanin

Cena na upit

87m² | 3 sobe | 1/3 sprata
Investitor • Uknjižen
Ažurirano 20.03.2026.

Ponuda agencija u Kragujevcu

Savremen Dom | 4zida.rs
Savremen Dom
9 godina na 4zida
100 oglasa u ponudi
Toše Jovanovića 60 | 4zida.rs
2

Toše Jovanovića 60

Gradske lokacije, Zrenjanin

Cena na upit

82m² | 3 sobe | 1/3 sprata
Investitor • Uknjižen
Ažurirano 20.03.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
10

Centar

Gradske lokacije, Zrenjanin

85.000 €

885 €/m²

96m² | 3 sobe
Agencija
Ažurirano 13.05.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
15

Centar

Gradske lokacije, Kragujevac

140.000 €

2.000 €/m²

70m² | 3 sobe | 3/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 13.05.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
22

Centar

Gradske lokacije, Kragujevac

140.000 €

2.000 €/m²

70m² | 3 sobe | 3/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 01.05.2026.
▾Reklama▾
Ilije Kolovića 20-24A | 4zida.rs
1
Logo agencije

Ilije Kolovića 20-24A

Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

Cena na upit

69m² | 3 sobe | 4/6 spratova
Investitor • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 31.03.2026.
Ilije Kolovića 20-24A | 4zida.rs
1
Logo agencije

Ilije Kolovića 20-24A

Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

Cena na upit

69m² | 3 sobe | 3/6 spratova
Investitor • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 31.03.2026.
Miodraga Vlajića Šuke | 4zida.rs
Miodraga Vlajića Šuke | 4zida.rs
2

Miodraga Vlajića Šuke

Bubanj, Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

119.200 €

1.753 €/m²

68m² | 3 sobe | 2/8 spratova
Agencija • U procesu uknjižavanja • Prazno • Garaža
Ažurirano 13.05.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
16

Centar

Gradske lokacije, Kragujevac

130.000 €

1.757 €/m²

74m² | 3 sobe | 9. sprat
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 07.05.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
11

Centar

Gradske lokacije, Zrenjanin

20.000 €

230 €/m²

87m² | 3 sobe
Agencija
Ažurirano 18.04.2026.
Dragana Petrovica 20, Donja Erdoglija | 4zida.rs
1

Dragana Petrovica 20, Donja Erdoglija

Erdoglija, Gradske lokacije, Kragujevac

131.000 €

1.949 €/m²

67m² | 3 sobe | 4/4 sprata
Investitor • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 13.03.2026.
Dragana Petrovica 20, Donja Erdoglija | 4zida.rs
1

Dragana Petrovica 20, Donja Erdoglija

Erdoglija, Gradske lokacije, Kragujevac

115.000 €

1.950 €/m²

58m² | 3 sobe | 1/4 sprata
Investitor • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 13.03.2026.
Dragana Petrovica 20, Donja Erdoglija | 4zida.rs
1

Dragana Petrovica 20, Donja Erdoglija

Erdoglija, Gradske lokacije, Kragujevac

121.680 €

1.950 €/m²

62m² | 3 sobe | 1/4 sprata
Investitor • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 13.03.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
78910

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

prodaja stanova Kragujevac

39 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju stanova, Kragujevac

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju stanova Kragujevac

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena stanova — Kragujevac

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Kragujevac. Prosečna cena kvadrata stanova u starogradnji: 1887 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Kragujevac

  • Gradske lokacije, Kragujevac
  • Okolne lokacije, Kragujevac

Po tipu nekretnine — Kragujevac

Zanima te samo određeni tip stanova, npr. garsonjere ili dvosobni stanovi?

  • prodaja Četvorosoban
  • prodaja 4.5 i više soba
Kragujevac
Zrenjanin
Trosoban stan