Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova
  3. Kragujevac

Prodaja stanova | više lokacija, Trosoban stan

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

207 oglasa

Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
7
Logo agencije

Centar

Gradske lokacije, Zrenjanin

85.000 €

1.012 €/m²

84m² | 3 sobe
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 27.04.2026.
Grada Sirena | 4zida.rs
Grada Sirena | 4zida.rs
Grada Sirena | 4zida.rs
Grada Sirena | 4zida.rs
Grada Sirena | 4zida.rs
17
Logo agencije

Grada Sirena

Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

109.000 €

1.787 €/m²

61m² | 3 sobe | 10/23 sprata
Agencija • Uknjižen • Podrum • Parking
Ažurirano 24.04.2026.
▾Reklama▾
Milana Vukosa bb | 4zida.rs
Milana Vukosa bb | 4zida.rs
Milana Vukosa bb | 4zida.rs
Milana Vukosa bb | 4zida.rs
Milana Vukosa bb | 4zida.rs
5

Milana Vukosa bb

Centar, Stanovo, Gradske lokacije, Kragujevac

171.000 €

1.900 €/m²

90m² | 3 sobe | 1/2 sprata
Agencija • U procesu uknjižavanja • Prazno • Podrum • Parking
Ažurirano 02.05.2026.
Lazarevo | 4zida.rs
Lazarevo | 4zida.rs
Lazarevo | 4zida.rs
Lazarevo | 4zida.rs
Lazarevo | 4zida.rs
16
Logo agencije

Lazarevo

Okolne lokacije, Zrenjanin

39.900 €

554 €/m²

72m² | 3 sobe | 2/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 11.05.2026.
Bubanj | 4zida.rs
Bubanj | 4zida.rs
Bubanj | 4zida.rs
Bubanj | 4zida.rs
Bubanj | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
14

Bubanj

Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

133.000 €

1.847 €/m²

72m² | 3 sobe | 8/8 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Garaža
Ažurirano 06.05.2026.
Vašarište | 4zida.rs
Vašarište | 4zida.rs
Vašarište | 4zida.rs
Vašarište | 4zida.rs
Vašarište | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
9

Vašarište

Gradske lokacije, Kragujevac

120.000 €

2.222 €/m²

54m² | 3 sobe | 1/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 07.05.2026.
Milovana Gušića | 4zida.rs
Milovana Gušića | 4zida.rs
Milovana Gušića | 4zida.rs
Milovana Gušića | 4zida.rs
Milovana Gušića | 4zida.rs
15

Milovana Gušića

Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

142.000 €

1.972 €/m²

72m² | 3 sobe | 8/8 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Garaža
Ažurirano 07.05.2026.
Erdoglija | 4zida.rs
Erdoglija | 4zida.rs
Erdoglija | 4zida.rs
Erdoglija | 4zida.rs
Erdoglija | 4zida.rs
17
Logo agencije

Erdoglija

Gradske lokacije, Kragujevac

110.000 €

1.467 €/m²

75m² | 3 sobe | 4/4 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 15.05.2026.

Ponuda agencija u Kragujevcu

Savremen Dom | 4zida.rs
Savremen Dom
9 godina na 4zida
100 oglasa u ponudi
Gradske lokacije | 4zida.rs
3
Logo agencije

Gradske lokacije

Kragujevac

113.980 €

1.925 €/m²

59m² | 3 sobe | 1/3 sprata
Investitor • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 21.03.2026.
Bubanj | 4zida.rs
Bubanj | 4zida.rs
Bubanj | 4zida.rs
Bubanj | 4zida.rs
Bubanj | 4zida.rs
8
Logo agencije

Bubanj

Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

191.500 €

1.807 €/m²

106m² | 3 sobe | 1/6 spratova
Agencija • Prazno • Parking
Ažurirano 15.05.2026.
Miodraga Vlajića Šuke | 4zida.rs
Miodraga Vlajića Šuke | 4zida.rs
Miodraga Vlajića Šuke | 4zida.rs
Miodraga Vlajića Šuke | 4zida.rs
Miodraga Vlajića Šuke | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
19

Miodraga Vlajića Šuke

Bubanj, Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

185.000 €

1.745 €/m²

106m² | 3 sobe | 1/5 spratova
Firma • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 18.04.2026.
Dragoljuba Milovanovića Bene 16, 18 | 4zida.rs
1

Dragoljuba Milovanovića Bene 16, 18

Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

Cena na upit

67m² | 3 sobe | prizemlje/5 spratova
Investitor
Ažurirano 16.02.2026.
▾Reklama▾
Bagljaš | 4zida.rs
Bagljaš | 4zida.rs
Bagljaš | 4zida.rs
Bagljaš | 4zida.rs
Bagljaš | 4zida.rs
5

Bagljaš

Gradske lokacije, Zrenjanin

144.500 €

1.700 €/m²

85m² | 3 sobe | 7/7 spratova
Agencija • U procesu uknjižavanja • Prazno
Ažurirano 05.05.2026.
Bagljaš | 4zida.rs
Bagljaš | 4zida.rs
Bagljaš | 4zida.rs
Bagljaš | 4zida.rs
Bagljaš | 4zida.rs
5

Bagljaš

Gradske lokacije, Zrenjanin

107.100 €

1.700 €/m²

63m² | 3 sobe | 2/7 spratova
Agencija • U procesu uknjižavanja • Prazno
Ažurirano 05.05.2026.
Žitni Trg | 4zida.rs
Žitni Trg | 4zida.rs
Žitni Trg | 4zida.rs
Žitni Trg | 4zida.rs
Žitni Trg | 4zida.rs
17
Logo agencije

Žitni Trg

Gradske lokacije, Zrenjanin

120.000 €

1.579 €/m²

76m² | 3 sobe | 2/8 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 08.05.2026.
Dimitrija Tucovića 28 | 4zida.rs
4
Logo agencije

Dimitrija Tucovića 28

Erdoglija, Gradske lokacije, Kragujevac

145.000 €

2.025 €/m²

71m² | 3 sobe | 8/9 spratova
Investitor • Uknjižen
Ažurirano 13.03.2026.
Dimitrija Tucovića 28 | 4zida.rs
4
Logo agencije

Dimitrija Tucovića 28

Erdoglija, Gradske lokacije, Kragujevac

145.000 €

2.025 €/m²

71m² | 3 sobe | 7/9 spratova
Investitor • Uknjižen
Ažurirano 13.03.2026.
Dimitrija Tucovića 28 | 4zida.rs
4
Logo agencije

Dimitrija Tucovića 28

Erdoglija, Gradske lokacije, Kragujevac

145.000 €

2.025 €/m²

71m² | 3 sobe | 6/9 spratova
Investitor • Uknjižen
Ažurirano 13.03.2026.
Dimitrija Tucovića 28 | 4zida.rs
4
Logo agencije

Dimitrija Tucovića 28

Erdoglija, Gradske lokacije, Kragujevac

140.000 €

1.955 €/m²

71m² | 3 sobe | 5/9 spratova
Investitor • Uknjižen
Ažurirano 13.03.2026.
Dimitrija Tucovića 28 | 4zida.rs
4
Logo agencije

Dimitrija Tucovića 28

Erdoglija, Gradske lokacije, Kragujevac

140.000 €

2.090 €/m²

67m² | 3 sobe | 6/9 spratova
Investitor • Uknjižen
Ažurirano 13.03.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
6789

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾
Kragujevac
Zrenjanin
Trosoban stan

prodaja stanova Kragujevac

39 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju stanova, Kragujevac

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju stanova Kragujevac

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena stanova — Kragujevac

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Kragujevac. Prosečna cena kvadrata stanova u starogradnji: 1887 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Kragujevac

  • Gradske lokacije, Kragujevac
  • Okolne lokacije, Kragujevac

Po tipu nekretnine — Kragujevac

Zanima te samo određeni tip stanova, npr. garsonjere ili dvosobni stanovi?

  • prodaja Četvorosoban
  • prodaja 4.5 i više soba