Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova
  3. Kragujevac

Prodaja stanova | više lokacija, Trosoban stan

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

216 oglasa

Stojana Protića | 4zida.rs
Stojana Protića | 4zida.rs
Stojana Protića | 4zida.rs
Stojana Protića | 4zida.rs
4
Logo agencije

Stojana Protića

Pivara, Gradske lokacije, Kragujevac

104.436 €

2.048 €/m²

51m² | 3 sobe | 2/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 14.05.2026.
Zrenjanin, Centar | 4zida.rs
Zrenjanin, Centar | 4zida.rs
Zrenjanin, Centar | 4zida.rs
Zrenjanin, Centar | 4zida.rs
Zrenjanin, Centar | 4zida.rs
9
Logo agencije

Zrenjanin, Centar

Centar, Gradske lokacije, Zrenjanin

100.000 €

763 €/m²

131m² | 3 sobe | 1. sprat
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 08.05.2026.
▾Reklama▾
Lesnina | 4zida.rs
Lesnina | 4zida.rs
Lesnina | 4zida.rs
Lesnina | 4zida.rs
Lesnina | 4zida.rs
10

Lesnina

Gradske lokacije, Zrenjanin

145.000 €

1.933 €/m²

75m² | 3 sobe | 1. sprat
Agencija
Ažurirano 07.05.2026.
Vojvode Petra Bojovića | 4zida.rs
Vojvode Petra Bojovića | 4zida.rs
Vojvode Petra Bojovića | 4zida.rs
Vojvode Petra Bojovića | 4zida.rs
Vojvode Petra Bojovića | 4zida.rs
Top
11
Logo agencije

Vojvode Petra Bojovića

Žitni Trg, Gradske lokacije, Zrenjanin

120.000 €

1.579 €/m²

76m² | 3 sobe | 6/8 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 11.05.2026.
Zrenjanin, Bagljaš | 4zida.rs
Zrenjanin, Bagljaš | 4zida.rs
Zrenjanin, Bagljaš | 4zida.rs
Zrenjanin, Bagljaš | 4zida.rs
Zrenjanin, Bagljaš | 4zida.rs
8
Logo agencije

Zrenjanin, Bagljaš

Bagljaš, Gradske lokacije, Zrenjanin

97.000 €

1.702 €/m²

57m² | 3 sobe | 2. sprat
Agencija
Ažurirano 05.05.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
17

Centar

Gradske lokacije, Kragujevac

150.000 €

2.000 €/m²

75m² | 3 sobe | 5/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Garaža
Ažurirano 03.05.2026.
Pančevačka | 4zida.rs
Pančevačka | 4zida.rs
Pančevačka | 4zida.rs
Pančevačka | 4zida.rs
Pančevačka | 4zida.rs
15

Pančevačka

Ruža Šulman, Gradske lokacije, Zrenjanin

135.000 €

1.753 €/m²

77m² | 3 sobe | 1/8 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 03.05.2026.
4. Juli | 4zida.rs
4. Juli | 4zida.rs
4. Juli | 4zida.rs
4. Juli | 4zida.rs
4. Juli | 4zida.rs
Premijum
15
Logo agencije

4. Juli

Gradske lokacije, Zrenjanin

135.000 €

1.753 €/m²

77m² | 3 sobe | 1. sprat
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 14.05.2026.

Ponuda agencija u Kragujevcu

Savremen Dom | 4zida.rs
Savremen Dom
9 godina na 4zida
100 oglasa u ponudi
4. jula | 4zida.rs
4. jula | 4zida.rs
4. jula | 4zida.rs
4. jula | 4zida.rs
4. jula | 4zida.rs
Top
18
Logo agencije

4. jula

4. Juli, Gradske lokacije, Zrenjanin

89.500 €

1.105 €/m²

81m² | 3 sobe | 4/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 11.05.2026.
Koče Kolarova 60 | 4zida.rs
Koče Kolarova 60 | 4zida.rs
Koče Kolarova 60 | 4zida.rs
Koče Kolarova 60 | 4zida.rs
Koče Kolarova 60 | 4zida.rs
Top
20

Koče Kolarova 60

Lesnina, Gradske lokacije, Zrenjanin

91.000 €

1.264 €/m²

72m² | 3 sobe | prizemlje/1 sprat
Vlasnik • Uknjižen • Polunamešteno • Podrum
Ažurirano 20.04.2026.
Bagljaš | 4zida.rs
Bagljaš | 4zida.rs
Bagljaš | 4zida.rs
Bagljaš | 4zida.rs
Bagljaš | 4zida.rs
14

Bagljaš

Gradske lokacije, Zrenjanin

164.000 €

1.802 €/m²

91m² | 3 sobe | 5/5 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 23.04.2026.
Bagljaš | 4zida.rs
Bagljaš | 4zida.rs
Bagljaš | 4zida.rs
Bagljaš | 4zida.rs
Bagljaš | 4zida.rs
12

Bagljaš

Gradske lokacije, Zrenjanin

150.000 €

1.807 €/m²

83m² | 3 sobe | 5/5 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 23.04.2026.
▾Reklama▾
Bolnica | 4zida.rs
Bolnica | 4zida.rs
Bolnica | 4zida.rs
Bolnica | 4zida.rs
Bolnica | 4zida.rs
9

Bolnica

Gradske lokacije, Zrenjanin

150.000 €

1.807 €/m²

83m² | 3 sobe | 5. sprat
Agencija
Ažurirano 22.04.2026.
Dr Ilije Kolovića 22 | 4zida.rs
1

Dr Ilije Kolovića 22

Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

320.430 €

2.210 €/m²

145m² | 3 sobe
Firma • U procesu uknjižavanja • Prazno • Parking
Ažurirano 23.04.2026.
Bubanj | 4zida.rs
Bubanj | 4zida.rs
Bubanj | 4zida.rs
Bubanj | 4zida.rs
Bubanj | 4zida.rs
14

Bubanj

Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

87.500 €

1.535 €/m²

57m² | 3 sobe | 3/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 16.04.2026.
Bubanj | 4zida.rs
Bubanj | 4zida.rs
Bubanj | 4zida.rs
Bubanj | 4zida.rs
Bubanj | 4zida.rs
13

Bubanj

Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

89.000 €

1.561 €/m²

57m² | 3 sobe | 3/5 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 16.04.2026.
Veliki Park | 4zida.rs
Veliki Park | 4zida.rs
Veliki Park | 4zida.rs
Veliki Park | 4zida.rs
Veliki Park | 4zida.rs
17

Veliki Park

Vašarište, Gradske lokacije, Kragujevac

144.000 €

1.800 €/m²

80m² | 3 sobe | 2/4 sprata
Agencija • U procesu uknjižavanja • Prazno
Ažurirano 15.05.2026.
Veliki Park | 4zida.rs
Veliki Park | 4zida.rs
Veliki Park | 4zida.rs
Veliki Park | 4zida.rs
Veliki Park | 4zida.rs
14

Veliki Park

Vašarište, Gradske lokacije, Kragujevac

117.000 €

1.800 €/m²

65m² | 3 sobe | 4/4 sprata
Agencija • U procesu uknjižavanja • Prazno
Ažurirano 15.05.2026.
Zrenjanin, 4. jul | 4zida.rs
Zrenjanin, 4. jul | 4zida.rs
Zrenjanin, 4. jul | 4zida.rs
Zrenjanin, 4. jul | 4zida.rs
Zrenjanin, 4. jul | 4zida.rs
11
Logo agencije

Zrenjanin, 4. jul

4. Juli, Gradske lokacije, Zrenjanin

89.500 €

1.105 €/m²

81m² | 3 sobe | 4. sprat
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 15.05.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
20

Centar

Gradske lokacije, Kragujevac

130.000 €

1.831 €/m²

71m² | 3 sobe | 4/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 20.04.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
5678

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

prodaja stanova Kragujevac

39 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju stanova, Kragujevac

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju stanova Kragujevac

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena stanova — Kragujevac

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Kragujevac. Prosečna cena kvadrata stanova u starogradnji: 1887 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Kragujevac

  • Gradske lokacije, Kragujevac
  • Okolne lokacije, Kragujevac

Po tipu nekretnine — Kragujevac

Zanima te samo određeni tip stanova, npr. garsonjere ili dvosobni stanovi?

  • prodaja Četvorosoban
  • prodaja 4.5 i više soba
Kragujevac
Zrenjanin
Trosoban stan