Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova
  3. Kragujevac

Prodaja stanova | više lokacija, Trosoban stan

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

216 oglasa

4. Jula | 4zida.rs
4. Jula | 4zida.rs
4. Jula | 4zida.rs
4. Jula | 4zida.rs
4. Jula | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
27
Logo agencije

4. Jula

Gradske lokacije, Zrenjanin

89.500 €

1.105 €/m²

81m² | 3 sobe | 4/5 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 25.04.2026.
Bagljaš | 4zida.rs
Bagljaš | 4zida.rs
Bagljaš | 4zida.rs
Bagljaš | 4zida.rs
Bagljaš | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
11
Logo agencije

Bagljaš

Gradske lokacije, Zrenjanin

90.000 €

1.216 €/m²

74m² | 3 sobe | 6/10 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 10.05.2026.
▾Reklama▾
Bulevar Veljka Vlahovića | 4zida.rs
Bulevar Veljka Vlahovića | 4zida.rs
Bulevar Veljka Vlahovića | 4zida.rs
Bulevar Veljka Vlahovića | 4zida.rs
Bulevar Veljka Vlahovića | 4zida.rs
16
Logo agencije

Bulevar Veljka Vlahovića

Bagljaš, Gradske lokacije, Zrenjanin

90.000 €

1.216 €/m²

74m² | 3 sobe | 5/13 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 09.05.2026.
Zrenjanin, Bagljaš | 4zida.rs
Zrenjanin, Bagljaš | 4zida.rs
Zrenjanin, Bagljaš | 4zida.rs
Zrenjanin, Bagljaš | 4zida.rs
Zrenjanin, Bagljaš | 4zida.rs
9
Logo agencije

Zrenjanin, Bagljaš

Bagljaš, Gradske lokacije, Zrenjanin

100.000 €

1.351 €/m²

74m² | 3 sobe | 6. sprat
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 09.05.2026.
Dragoljuba Milovanovića Bene 16, 18 | 4zida.rs
Novogradnja
1

CENTRAL RESIDENCE B16

Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

Cena na upit

42m² | 2 sobe | 5/5 spratova
Dragoljuba Milovanovića Bene 16, 18 | 4zida.rs
Novogradnja
1

CENTRAL RESIDENCE B16

Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

Cena na upit

109m² | 4 sobe | 5/5 spratova
Ozon | 4zida.rs
Ozon | 4zida.rs
Ozon | 4zida.rs
Ozon | 4zida.rs
Ozon | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
15

Ozon

Gradske lokacije, Kragujevac

165.000 €

2.230 €/m²

74m² | 3 sobe | 3/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 08.05.2026.
Kralja Aleksandra I Karađorđevića | 4zida.rs
Kralja Aleksandra I Karađorđevića | 4zida.rs
Kralja Aleksandra I Karađorđevića | 4zida.rs
Kralja Aleksandra I Karađorđevića | 4zida.rs
Kralja Aleksandra I Karađorđevića | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
16

Kralja Aleksandra I Karađorđevića

Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

135.000 €

2.045 €/m²

66m² | 3 sobe | 2/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 13.05.2026.
Bubanj | 4zida.rs
Bubanj | 4zida.rs
Bubanj | 4zida.rs
Bubanj | 4zida.rs
Bubanj | 4zida.rs
Top
dobra ponuda
12
Logo agencije

Bubanj

Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

140.000 €

1.944 €/m²

72m² | 3 sobe | 8/8 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Garaža
Ažurirano 13.05.2026.
4. Juli | 4zida.rs
4. Juli | 4zida.rs
4. Juli | 4zida.rs
4. Juli | 4zida.rs
4. Juli | 4zida.rs
6

4. Juli

Gradske lokacije, Zrenjanin

196.800 €

1.654 €/m²

119m² | 3 sobe | 2. sprat
Agencija
Ažurirano 06.05.2026.

Ponuda agencija u Kragujevcu

Savremen Dom | 4zida.rs
Savremen Dom
9 godina na 4zida
100 oglasa u ponudi
Milovana Gušića 93 | 4zida.rs
Milovana Gušića 93 | 4zida.rs
Milovana Gušića 93 | 4zida.rs
Milovana Gušića 93 | 4zida.rs
Milovana Gušića 93 | 4zida.rs
22

Milovana Gušića 93

Bubanj, Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

130.000 €

1.806 €/m²

72m² | 3 sobe | 8/8 spratova
Firma • Uknjižen • Prazno • 3D tura
Ažurirano 07.05.2026.
Dragana Petrovica 20, Donja Erdoglija | 4zida.rs
Novogradnja
1

Dragana Petrovica

Erdoglija, Gradske lokacije, Kragujevac

115.000 €

1.950 €/m²

58m² | 3 sobe | 1/4 sprata
Dragana Petrovica 20, Donja Erdoglija | 4zida.rs
Novogradnja
1

Dragana Petrovica

Erdoglija, Gradske lokacije, Kragujevac

131.000 €

1.949 €/m²

67m² | 3 sobe | 4/4 sprata
Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
11

Cara Dušana

Centar, Gradske lokacije, Zrenjanin

103.000 €

896 €/m²

115m² | 3 sobe | 1/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Garaža i parking
Ažurirano 03.05.2026.
Mala Vaga | 4zida.rs
Mala Vaga | 4zida.rs
2

Mala Vaga

Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

108.900 €

1.650 €/m²

66m² | 3 sobe | 1/3 sprata
Agencija
Ažurirano 03.05.2026.
Vašarište | 4zida.rs
Vašarište | 4zida.rs
Vašarište | 4zida.rs
Vašarište | 4zida.rs
Vašarište | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
12

Vašarište

Gradske lokacije, Kragujevac

115.000 €

2.130 €/m²

54m² | 3 sobe | 1/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 11.05.2026.
▾Reklama▾
Tome Vučića | 4zida.rs
Top
1

Tome Vučića

Mala Vaga, Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

99.000 €

1.500 €/m²

66m² | 3 sobe | 1/3 sprata
Firma • U procesu uknjižavanja • Prazno
Ažurirano 14.05.2026.
Erdoglija | 4zida.rs
Erdoglija | 4zida.rs
Erdoglija | 4zida.rs
Erdoglija | 4zida.rs
Erdoglija | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
12

Erdoglija

Gradske lokacije, Kragujevac

110.000 €

1.447 €/m²

76m² | 3 sobe | 4/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 12.05.2026.
Dimitrija Tucovića 28 | 4zida.rs
Novogradnja
4
Logo projekta

Sokolis

Erdoglija, Gradske lokacije, Kragujevac

140.000 €

2.090 €/m²

67m² | 3 sobe | 6/9 spratova
Dimitrija Tucovića 28 | 4zida.rs
Novogradnja
5
Logo projekta

Sokolis

Erdoglija, Gradske lokacije, Kragujevac

106.000 €

2.275 €/m²

46m² | 2 sobe | 10/9 spratova
Tome Vučića 25 | 4zida.rs
1

Tome Vučića 25

Palilule, Gradske lokacije, Kragujevac

115.500 €

1.750 €/m²

66m² | 3 sobe
Agencija • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 01.05.2026.
Tome Vučića 25 | 4zida.rs
1

Tome Vučića 25

Palilule, Gradske lokacije, Kragujevac

99.750 €

1.750 €/m²

57m² | 3 sobe
Agencija • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 01.05.2026.
Tome Vučića 25 | 4zida.rs
1

Tome Vučića 25

Palilule, Gradske lokacije, Kragujevac

82.250 €

1.750 €/m²

47m² | 3 sobe
Agencija • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 01.05.2026.
Bubanj | 4zida.rs
Bubanj | 4zida.rs
Bubanj | 4zida.rs
Bubanj | 4zida.rs
Bubanj | 4zida.rs
10

Bubanj

Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

119.000 €

2.245 €/m²

53m² | 3 sobe
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 06.05.2026.
Bubanj | 4zida.rs
Bubanj | 4zida.rs
Bubanj | 4zida.rs
Bubanj | 4zida.rs
Bubanj | 4zida.rs
13

Bubanj

Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

118.500 €

2.236 €/m²

53m² | 3 sobe
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 07.05.2026.
Tome Vučića | 4zida.rs
Tome Vučića | 4zida.rs
2

Tome Vučića

Mala Vaga, Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

91.200 €

1.600 €/m²

57m² | 3 sobe | 1/3 sprata
Firma • U procesu uknjižavanja • Prazno
Ažurirano 26.04.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
123456

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾
Kragujevac
Zrenjanin
Trosoban stan

prodaja stanova Kragujevac

39 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju stanova, Kragujevac

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju stanova Kragujevac

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena stanova — Kragujevac

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Kragujevac. Prosečna cena kvadrata stanova u starogradnji: 1887 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Kragujevac

  • Gradske lokacije, Kragujevac
  • Okolne lokacije, Kragujevac

Po tipu nekretnine — Kragujevac

Zanima te samo određeni tip stanova, npr. garsonjere ili dvosobni stanovi?

  • prodaja Četvorosoban
  • prodaja 4.5 i više soba