Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova
  3. Kragujevac

Prodaja stanova | više lokacija, Trosoban stan

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

63 oglasa

4. Juli | 4zida.rs
4. Juli | 4zida.rs
4. Juli | 4zida.rs
4. Juli | 4zida.rs
4. Juli | 4zida.rs
Premijum
15
Logo agencije

4. Juli

Gradske lokacije, Zrenjanin

135.000 €

1.753 €/m²

77m² | 3 sobe | 1. sprat
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 14.05.2026.
Žitni Trg | 4zida.rs
Žitni Trg | 4zida.rs
Žitni Trg | 4zida.rs
Žitni Trg | 4zida.rs
Žitni Trg | 4zida.rs
Top
20
Logo agencije

Žitni Trg

Gradske lokacije, Zrenjanin

179.000 €

1.772 €/m²

101m² | 3 sobe | 3/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Garaža
Ažurirano 11.05.2026.
▾Reklama▾
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Top
dobra lokacija
30
Logo agencije

Centar

Gradske lokacije, Kragujevac

120.000 €

1.600 €/m²

75m² | 3 sobe | 8/10 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 09.05.2026.
Pivara | 4zida.rs
Pivara | 4zida.rs
Pivara | 4zida.rs
Pivara | 4zida.rs
Pivara | 4zida.rs
16
Logo agencije

Pivara

Gradske lokacije, Kragujevac

202.000 €

1.683 €/m²

120m² | 3 sobe | 3/3 sprata
Agencija • Namešteno
Ažurirano 15.05.2026.
Toše Jovanovića 50b | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Projekat Toše Jovanovića 50

Lesnina, Gradske lokacije, Zrenjanin

Cena na upit

71m² | 3 sobe | potkrovlje/3 sprata
Toše Jovanovića 50b | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Projekat Toše Jovanovića 50

Lesnina, Gradske lokacije, Zrenjanin

Cena na upit

90m² | 3 sobe | potkrovlje/3 sprata
Veliki Park | 4zida.rs
Veliki Park | 4zida.rs
Veliki Park | 4zida.rs
Veliki Park | 4zida.rs
Veliki Park | 4zida.rs
17

Veliki Park

Vašarište, Gradske lokacije, Kragujevac

144.000 €

1.800 €/m²

80m² | 3 sobe | 2/4 sprata
Agencija • U procesu uknjižavanja • Prazno
Ažurirano 15.05.2026.
Veliki Park | 4zida.rs
Veliki Park | 4zida.rs
Veliki Park | 4zida.rs
Veliki Park | 4zida.rs
Veliki Park | 4zida.rs
14

Veliki Park

Vašarište, Gradske lokacije, Kragujevac

117.000 €

1.800 €/m²

65m² | 3 sobe | 4/4 sprata
Agencija • U procesu uknjižavanja • Prazno
Ažurirano 15.05.2026.
Mala Vaga | 4zida.rs
Mala Vaga | 4zida.rs
2

Mala Vaga

Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

94.050 €

1.650 €/m²

57m² | 3 sobe | prizemlje/3 sprata
Agencija
Ažurirano 14.05.2026.
Miodraga Vlajića Šuke | 4zida.rs
Miodraga Vlajića Šuke | 4zida.rs
2

Miodraga Vlajića Šuke

Bubanj, Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

119.200 €

1.753 €/m²

68m² | 3 sobe | 2/8 spratova
Agencija • U procesu uknjižavanja • Prazno • Garaža
Ažurirano 13.05.2026.

Ponuda agencija u Kragujevcu

Savremen Dom | 4zida.rs
Savremen Dom
9 godina na 4zida
100 oglasa u ponudi
Toše Jovanovića 50b | 4zida.rs
1
Logo agencije

Toše Jovanovića 50b

Lesnina, Gradske lokacije, Zrenjanin

Cena na upit

71m² | 3 sobe | potkrovlje/3 sprata
Investitor
Ažurirano 13.05.2026.
Bagljaš | 4zida.rs
Novogradnja
MOŽE NA KREDIT

GARDEN PARK

Gradske lokacije, Zrenjanin

Cena na upit

66m² | 2 sobe | 7/7 spratova
Bagljaš | 4zida.rs
Novogradnja
MOŽE NA KREDIT

GARDEN PARK

Gradske lokacije, Zrenjanin

Cena na upit

75m² | 3 sobe | 7/7 spratova
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
11

Centar

Gradske lokacije, Kragujevac

123.500 €

1.715 €/m²

72m² | 3 sobe | 3/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 13.05.2026.
Toše Jovanovića 50b | 4zida.rs
1
Logo agencije

Toše Jovanovića 50b

Lesnina, Gradske lokacije, Zrenjanin

Cena na upit

71m² | 3 sobe
Investitor
Ažurirano 13.05.2026.
Toše Jovanovića 50b | 4zida.rs
1
Logo agencije

Toše Jovanovića 50b

Lesnina, Gradske lokacije, Zrenjanin

Cena na upit

71m² | 3 sobe
Investitor
Ažurirano 13.05.2026.
▾Reklama▾
Gundulićeva 1G | 4zida.rs
Gundulićeva 1G | 4zida.rs
Gundulićeva 1G | 4zida.rs
Gundulićeva 1G | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
4

Gundulićeva 1G

Mala Amerika, Gradske lokacije, Zrenjanin

156.600 €

1.800 €/m²

87m² | 3 sobe | 1/4 sprata
Firma • Uknjižen • Garaža i parking
Ažurirano 12.05.2026.
Lepenički Bulevar | 4zida.rs
Lepenički Bulevar | 4zida.rs
Lepenički Bulevar | 4zida.rs
Lepenički Bulevar | 4zida.rs
Lepenički Bulevar | 4zida.rs
11

Lepenički Bulevar

Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

130.000 €

1.757 €/m²

74m² | 3 sobe | 9/15 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 11.05.2026.
Mite Đorđevića 20 | 4zida.rs
Novogradnja
7
Logo projekta

4Dame

Bagljaš, Gradske lokacije, Zrenjanin

58.451 €

1.683 €/m²

34m² | 1 soba | 2/4 sprata
Mite Đorđevića 20 | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

4Dame

Bagljaš, Gradske lokacije, Zrenjanin

136.553 €

1.694 €/m²

80m² | 3 sobe
Bagljaš | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT

Bagljaš

Gradske lokacije, Zrenjanin

Cena na upit

75m² | 3 sobe | 7/7 spratova
Investitor • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 11.05.2026.
Bagljaš | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT

Bagljaš

Gradske lokacije, Zrenjanin

Cena na upit

65m² | 3 sobe | 7/7 spratova
Investitor • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 11.05.2026.
Aerodrom | 4zida.rs
Aerodrom | 4zida.rs
Aerodrom | 4zida.rs
Aerodrom | 4zida.rs
Aerodrom | 4zida.rs
12

Aerodrom

Gradske lokacije, Kragujevac

123.000 €

1.640 €/m²

75m² | 3 sobe | 7/9 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 11.05.2026.
Miodraga Vlajića Šuke | 4zida.rs
Miodraga Vlajića Šuke | 4zida.rs
Miodraga Vlajića Šuke | 4zida.rs
Miodraga Vlajića Šuke | 4zida.rs
Miodraga Vlajića Šuke | 4zida.rs
8

Miodraga Vlajića Šuke

Bubanj, Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

122.000 €

1.794 €/m²

68m² | 3 sobe | 2/6 spratova
Agencija • U procesu uknjižavanja • Prazno
Ažurirano 08.05.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
16

Centar

Gradske lokacije, Kragujevac

130.000 €

1.757 €/m²

74m² | 3 sobe | 9. sprat
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 07.05.2026.
Bubanj | 4zida.rs
Bubanj | 4zida.rs
Bubanj | 4zida.rs
Bubanj | 4zida.rs
Bubanj | 4zida.rs
17

Bubanj

Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

98.500 €

1.698 €/m²

58m² | 3 sobe | 5. sprat
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 07.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1234

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

prodaja stanova Kragujevac

39 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju stanova, Kragujevac

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju stanova Kragujevac

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena stanova — Kragujevac

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Kragujevac. Prosečna cena kvadrata stanova u starogradnji: 1887 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Kragujevac

  • Gradske lokacije, Kragujevac
  • Okolne lokacije, Kragujevac

Po tipu nekretnine — Kragujevac

Zanima te samo određeni tip stanova, npr. garsonjere ili dvosobni stanovi?

  • prodaja Četvorosoban
  • prodaja 4.5 i više soba
Kragujevac
Zrenjanin
Trosoban stan