Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova
  3. Kragujevac

Prodaja stanova | više lokacija, Jednoiposoban stan

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

72 oglasa

Milovana Gušića | 4zida.rs
Milovana Gušića | 4zida.rs
Milovana Gušića | 4zida.rs
Milovana Gušića | 4zida.rs
Milovana Gušića | 4zida.rs
8
Logo agencije

Milovana Gušića

Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

121.000 €

2.200 €/m²

55m² | 1.5 soba | 1/7 spratova
Agencija • Prazno
Ažurirano 22.04.2026.
Erdoglija | 4zida.rs
Erdoglija | 4zida.rs
Erdoglija | 4zida.rs
Erdoglija | 4zida.rs
Erdoglija | 4zida.rs
15

Erdoglija

Gradske lokacije, Kragujevac

62.000 €

1.590 €/m²

39m² | 1.5 soba | nisko prizemlje/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 11.05.2026.
▾Reklama▾
Kralja Milana Iv | 4zida.rs
Kralja Milana Iv | 4zida.rs
Kralja Milana Iv | 4zida.rs
Kralja Milana Iv | 4zida.rs
Kralja Milana Iv | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
5

Kralja Milana Iv

Vašarište, Gradske lokacije, Kragujevac

194.000 €

2.000 €/m²

97m² | 1.5 soba | 3/5 spratova
Agencija • U procesu uknjižavanja • Prazno • Garaža
Ažurirano 05.05.2026.
Zrenjanin, Centar | 4zida.rs
Zrenjanin, Centar | 4zida.rs
Zrenjanin, Centar | 4zida.rs
Zrenjanin, Centar | 4zida.rs
Zrenjanin, Centar | 4zida.rs
7
Logo agencije

Zrenjanin, Centar

Centar, Gradske lokacije, Zrenjanin

60.000 €

2.609 €/m²

23m² | 1.5 soba | 1. sprat
Agencija • Uknjižen • Podrum • Parking
Ažurirano 26.04.2026.
Ilije Kolovića 20-24A | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Ilije Kolovića

Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

Cena na upit

69m² | 3 sobe | 4/6 spratova
Ilije Kolovića 20-24A | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Ilije Kolovića

Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

Cena na upit

69m² | 3 sobe | 3/6 spratova
Vašarište | 4zida.rs
Vašarište | 4zida.rs
Vašarište | 4zida.rs
Vašarište | 4zida.rs
Vašarište | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
5

Vašarište

Gradske lokacije, Kragujevac

76.700 €

1.743 €/m²

44m² | 1.5 soba | 2/4 sprata
Agencija • U procesu uknjižavanja • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 13.05.2026.
Zrenjanin, Lesnina | 4zida.rs
Zrenjanin, Lesnina | 4zida.rs
Zrenjanin, Lesnina | 4zida.rs
Zrenjanin, Lesnina | 4zida.rs
Zrenjanin, Lesnina | 4zida.rs
11
Logo agencije

Zrenjanin, Lesnina

Lesnina, Gradske lokacije, Zrenjanin

78.000 €

1.814 €/m²

43m² | 1.5 soba | 2. sprat
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 01.05.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
4

Centar

Gradske lokacije, Kragujevac

96.800 €

2.200 €/m²

44m² | 1.5 soba | 3/7 spratova
Firma • U procesu uknjižavanja • Prazno
Ažurirano 30.04.2026.
Erdoglija | 4zida.rs
Erdoglija | 4zida.rs
Erdoglija | 4zida.rs
Erdoglija | 4zida.rs
Erdoglija | 4zida.rs
13

Erdoglija

Gradske lokacije, Kragujevac

113.300 €

2.575 €/m²

44m² | 1.5 soba | 1/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 20.04.2026.

Ponuda agencija u Kragujevcu

Savremen Dom | 4zida.rs
Savremen Dom
9 godina na 4zida
100 oglasa u ponudi
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
4

Centar

Gradske lokacije, Kragujevac

101.200 €

2.200 €/m²

46m² | 1.5 soba | 3/7 spratova
Firma • U procesu uknjižavanja • Prazno
Ažurirano 30.04.2026.
Toše Jovanovića 60 | 4zida.rs
Novogradnja
2

Stambeno-poslovni objekat Talija

Gradske lokacije, Zrenjanin

Cena na upit

36m² | 1 soba
Toše Jovanovića 60 | 4zida.rs
Novogradnja
2

Stambeno-poslovni objekat Talija

Gradske lokacije, Zrenjanin

Cena na upit

71m² | 3 sobe
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
8

Centar

Gradske lokacije, Kragujevac

167.500 €

2.326 €/m²

72m² | 1.5 soba
Agencija • Prazno
Ažurirano 17.04.2026.
MILANA STAVUKOVIĆA  BB | 4zida.rs
1
Logo agencije

MILANA STAVUKOVIĆA BB

Bagljaš, Gradske lokacije, Zrenjanin

Cena na upit

53m² | 1.5 soba
Investitor
Ažurirano 16.02.2026.
Mala Amerika | 4zida.rs
Mala Amerika | 4zida.rs
Mala Amerika | 4zida.rs
Mala Amerika | 4zida.rs
Mala Amerika | 4zida.rs
17
Logo agencije

Mala Amerika

Gradske lokacije, Zrenjanin

60.000 €

1.277 €/m²

47m² | 1.5 soba
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 30.04.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
34

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

prodaja stanova Kragujevac

39 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju stanova, Kragujevac

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju stanova Kragujevac

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena stanova — Kragujevac

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Kragujevac. Prosečna cena kvadrata stanova u starogradnji: 1887 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Kragujevac

  • Gradske lokacije, Kragujevac
  • Okolne lokacije, Kragujevac

Po tipu nekretnine — Kragujevac

Zanima te samo određeni tip stanova, npr. garsonjere ili dvosobni stanovi?

  • prodaja Četvorosoban
  • prodaja 4.5 i više soba
Kragujevac
Zrenjanin
Jednoiposoban stan