Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova
  3. Kragujevac

Prodaja stanova | više lokacija, Dvosoban stan

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

209 oglasa

Dragoljuba Milovanovića Bene | 4zida.rs
Dragoljuba Milovanovića Bene | 4zida.rs
Dragoljuba Milovanovića Bene | 4zida.rs
3
Logo agencije

Dragoljuba Milovanovića Bene

Erdoglija, Gradske lokacije, Kragujevac

99.100 €

2.154 €/m²

46m² | 2 sobe | 4/4 sprata
Agencija • Prazno • Parking
Ažurirano 26.04.2026.
Dragoljuba Milovanovića Bene | 4zida.rs
Dragoljuba Milovanovića Bene | 4zida.rs
Dragoljuba Milovanovića Bene | 4zida.rs
3
Logo agencije

Dragoljuba Milovanovića Bene

Erdoglija, Gradske lokacije, Kragujevac

98.550 €

2.142 €/m²

46m² | 2 sobe | 2/4 sprata
Agencija • Prazno • Garaža
Ažurirano 26.04.2026.
▾Reklama▾
Dragoljuba Milovanovića Bene | 4zida.rs
Dragoljuba Milovanovića Bene | 4zida.rs
Dragoljuba Milovanovića Bene | 4zida.rs
3
Logo agencije

Dragoljuba Milovanovića Bene

Erdoglija, Gradske lokacije, Kragujevac

93.400 €

2.076 €/m²

45m² | 2 sobe | prizemlje/4 sprata
Agencija • Prazno • Parking
Ažurirano 26.04.2026.
Dragoljuba Milovanovića Bene | 4zida.rs
Dragoljuba Milovanovića Bene | 4zida.rs
Dragoljuba Milovanovića Bene | 4zida.rs
3
Logo agencije

Dragoljuba Milovanovića Bene

Erdoglija, Gradske lokacije, Kragujevac

91.950 €

2.138 €/m²

43m² | 2 sobe | 1/4 sprata
Agencija • Prazno • Parking
Ažurirano 26.04.2026.
4. Juli | 4zida.rs
4. Juli | 4zida.rs
4. Juli | 4zida.rs
4. Juli | 4zida.rs
4. Juli | 4zida.rs
5

4. Juli

Gradske lokacije, Zrenjanin

47.000 €

887 €/m²

53m² | 2 sobe | 5/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 18.04.2026.
Bagremar | 4zida.rs
Bagremar | 4zida.rs
Bagremar | 4zida.rs
Bagremar | 4zida.rs
Bagremar | 4zida.rs
15

Bagremar

Gradske lokacije, Kragujevac

69.500 €

1.479 €/m²

47m² | 2 sobe | 1/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 20.04.2026.
Palilule | 4zida.rs
Palilule | 4zida.rs
Palilule | 4zida.rs
Palilule | 4zida.rs
Palilule | 4zida.rs
9
Logo agencije

Palilule

Gradske lokacije, Kragujevac

74.100 €

1.300 €/m²

57m² | 2 sobe | 1/1 sprat
Agencija • Prazno • Podrum • Garaža
Ažurirano 02.05.2026.
Ljubiše Bogdanovića | 4zida.rs
Ljubiše Bogdanovića | 4zida.rs
Ljubiše Bogdanovića | 4zida.rs
Ljubiše Bogdanovića | 4zida.rs
Ljubiše Bogdanovića | 4zida.rs
10

Ljubiše Bogdanovića

Stanovo, Gradske lokacije, Kragujevac

68.500 €

1.269 €/m²

54m² | 2 sobe | 5/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 29.04.2026.

Ponuda agencija u Kragujevcu

Savremen Dom | 4zida.rs
Savremen Dom
9 godina na 4zida
100 oglasa u ponudi
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
18
Logo agencije

Centar

Gradske lokacije, Kragujevac

83.000 €

1.844 €/m²

45m² | 2 sobe | 4/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 15.05.2026.
Milana Stanivukovića | 4zida.rs
Milana Stanivukovića | 4zida.rs
Milana Stanivukovića | 4zida.rs
Milana Stanivukovića | 4zida.rs
Milana Stanivukovića | 4zida.rs
22

Milana Stanivukovića

Bagljaš, Gradske lokacije, Zrenjanin

92.000 €

1.533 €/m²

60m² | 2 sobe | 2/9 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 06.05.2026.
Lesnina | 4zida.rs
Lesnina | 4zida.rs
Lesnina | 4zida.rs
Lesnina | 4zida.rs
Lesnina | 4zida.rs
9

Lesnina

Gradske lokacije, Zrenjanin

75.000 €

1.316 €/m²

57m² | 2 sobe | 2/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 18.04.2026.
Lesnina | 4zida.rs
Lesnina | 4zida.rs
Lesnina | 4zida.rs
Lesnina | 4zida.rs
Lesnina | 4zida.rs
28

Lesnina

Gradske lokacije, Zrenjanin

73.000 €

1.281 €/m²

57m² | 2 sobe | 2/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 15.05.2026.
▾Reklama▾
Zrenjanin, Bagljaš | 4zida.rs
Zrenjanin, Bagljaš | 4zida.rs
Zrenjanin, Bagljaš | 4zida.rs
Zrenjanin, Bagljaš | 4zida.rs
Zrenjanin, Bagljaš | 4zida.rs
12
Logo agencije

Zrenjanin, Bagljaš

Bagljaš, Gradske lokacije, Zrenjanin

43.000 €

977 €/m²

44m² | 2 sobe | nisko prizemlje
Agencija • Uknjižen • Parking
Ažurirano 12.05.2026.
Lesnina | 4zida.rs
Lesnina | 4zida.rs
Lesnina | 4zida.rs
Lesnina | 4zida.rs
Lesnina | 4zida.rs
Top
8
Logo agencije

Lesnina

Gradske lokacije, Zrenjanin

73.000 €

1.281 €/m²

57m² | 2 sobe | 2/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 07.05.2026.
Stanovo | 4zida.rs
Stanovo | 4zida.rs
Stanovo | 4zida.rs
Stanovo | 4zida.rs
Stanovo | 4zida.rs
6

Stanovo

Gradske lokacije, Kragujevac

67.000 €

1.264 €/m²

53m² | 2 sobe | 5/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 06.05.2026.
Bagremar | 4zida.rs
Bagremar | 4zida.rs
Bagremar | 4zida.rs
Bagremar | 4zida.rs
Bagremar | 4zida.rs
15

Bagremar

Gradske lokacije, Kragujevac

69.500 €

1.479 €/m²

47m² | 2 sobe | 1. sprat
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 05.05.2026.
Bubanj | 4zida.rs
Bubanj | 4zida.rs
Bubanj | 4zida.rs
Bubanj | 4zida.rs
4

Bubanj

Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

83.950 €

1.749 €/m²

48m² | 2 sobe | 4/7 spratova
Agencija • U procesu uknjižavanja • Prazno • Garaža
Ažurirano 28.04.2026.
Bubanj | 4zida.rs
Bubanj | 4zida.rs
Bubanj | 4zida.rs
Bubanj | 4zida.rs
4

Bubanj

Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

85.440 €

1.709 €/m²

50m² | 2 sobe | 5/7 spratova
Agencija • U procesu uknjižavanja • Prazno • Garaža
Ažurirano 28.04.2026.
Bagremar | 4zida.rs
Bagremar | 4zida.rs
Bagremar | 4zida.rs
Bagremar | 4zida.rs
Bagremar | 4zida.rs
11

Bagremar

Gradske lokacije, Kragujevac

69.000 €

1.468 €/m²

47m² | 2 sobe | 1. sprat
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 11.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
3
Logo agencije

Gradske lokacije

Kragujevac

84.370 €

1.925 €/m²

43m² | 2 sobe | 2/3 sprata
Investitor • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 21.03.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
78910

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾
Kragujevac
Zrenjanin
Dvosoban stan

prodaja stanova Kragujevac

39 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju stanova, Kragujevac

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju stanova Kragujevac

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena stanova — Kragujevac

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Kragujevac. Prosečna cena kvadrata stanova u starogradnji: 1887 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Kragujevac

  • Gradske lokacije, Kragujevac
  • Okolne lokacije, Kragujevac

Po tipu nekretnine — Kragujevac

Zanima te samo određeni tip stanova, npr. garsonjere ili dvosobni stanovi?

  • prodaja Četvorosoban
  • prodaja 4.5 i više soba