Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova
  3. Kragujevac

Prodaja stanova | više lokacija, Dvosoban stan

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

209 oglasa

Zrenjanin, Lesnina | 4zida.rs
Zrenjanin, Lesnina | 4zida.rs
Zrenjanin, Lesnina | 4zida.rs
Zrenjanin, Lesnina | 4zida.rs
Zrenjanin, Lesnina | 4zida.rs
Top
9
Logo agencije

Zrenjanin, Lesnina

Lesnina, Gradske lokacije, Zrenjanin

89.000 €

1.679 €/m²

53m² | 2 sobe | 3. sprat
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 06.05.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
11

Centar

Gradske lokacije, Kragujevac

125.000 €

1.645 €/m²

76m² | 2 sobe | 3/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 08.05.2026.
▾Reklama▾
Dolja | 4zida.rs
Dolja | 4zida.rs
Dolja | 4zida.rs
Dolja | 4zida.rs
Dolja | 4zida.rs
12

Dolja

Gradske lokacije, Zrenjanin

32.000 €

667 €/m²

48m² | 2 sobe
Agencija
Ažurirano 05.05.2026.
Episkopa Save | 4zida.rs
Episkopa Save | 4zida.rs
Episkopa Save | 4zida.rs
Episkopa Save | 4zida.rs
Episkopa Save | 4zida.rs
8

Episkopa Save

Bubanj, Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

86.500 €

1.922 €/m²

45m² | 2 sobe | 1/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 08.05.2026.
MILANA STAVUKOVIĆA  BB | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

STAMBENI KOMPLEKS

Bagljaš, Gradske lokacije, Zrenjanin

Cena na upit

111m² | 4 sobe | potkrovlje/5 spratova
MILANA STAVUKOVIĆA  BB | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

STAMBENI KOMPLEKS

Bagljaš, Gradske lokacije, Zrenjanin

Cena na upit

109m² | 5 soba | 4/5 spratova
Bubanj | 4zida.rs
Bubanj | 4zida.rs
Bubanj | 4zida.rs
Bubanj | 4zida.rs
Bubanj | 4zida.rs
24
Logo agencije

Bubanj

Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

94.000 €

2.000 €/m²

47m² | 2 sobe | 5/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 04.05.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Top
12
Logo agencije

Centar

Gradske lokacije, Zrenjanin

88.500 €

1.770 €/m²

50m² | 2 sobe | 5/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 11.05.2026.
Nikole Pašića | 4zida.rs
Nikole Pašića | 4zida.rs
Nikole Pašića | 4zida.rs
Nikole Pašića | 4zida.rs
Nikole Pašića | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
11

Nikole Pašića

Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

104.500 €

2.133 €/m²

49m² | 2 sobe | 1/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 06.05.2026.
Zrenjanin, Bagljaš | 4zida.rs
Zrenjanin, Bagljaš | 4zida.rs
Zrenjanin, Bagljaš | 4zida.rs
Zrenjanin, Bagljaš | 4zida.rs
Zrenjanin, Bagljaš | 4zida.rs
8
Logo agencije

Zrenjanin, Bagljaš

Bagljaš, Gradske lokacije, Zrenjanin

96.000 €

1.846 €/m²

52m² | 2 sobe | 4. sprat
Agencija
Ažurirano 05.05.2026.

Ponuda agencija u Kragujevcu

Savremen Dom | 4zida.rs
Savremen Dom
9 godina na 4zida
100 oglasa u ponudi
Stanovo | 4zida.rs
Stanovo | 4zida.rs
Stanovo | 4zida.rs
Stanovo | 4zida.rs
Stanovo | 4zida.rs
14

Stanovo

Gradske lokacije, Kragujevac

69.500 €

1.264 €/m²

55m² | 2 sobe | 5. sprat
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 27.04.2026.
Zrenjanin, Žitni trg | 4zida.rs
Zrenjanin, Žitni trg | 4zida.rs
Zrenjanin, Žitni trg | 4zida.rs
Zrenjanin, Žitni trg | 4zida.rs
Zrenjanin, Žitni trg | 4zida.rs
7
Logo agencije

Zrenjanin, Žitni trg

Žitni Trg, Gradske lokacije, Zrenjanin

75.000 €

1.103 €/m²

68m² | 2 sobe | 2. sprat
Agencija • Uknjižen • Parking
Ažurirano 25.04.2026.
Erdoglija | 4zida.rs
Erdoglija | 4zida.rs
Erdoglija | 4zida.rs
Erdoglija | 4zida.rs
Erdoglija | 4zida.rs
Premijum
10
Logo agencije

Erdoglija

Gradske lokacije, Kragujevac

94.000 €

1.709 €/m²

55m² | 2 sobe | 3/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 12.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
6

Gradske lokacije

Zrenjanin

32.000 €

615 €/m²

52m² | 2 sobe
Vlasnik • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 30.04.2026.
▾Reklama▾
Erdoglija | 4zida.rs
Erdoglija | 4zida.rs
Erdoglija | 4zida.rs
Erdoglija | 4zida.rs
Erdoglija | 4zida.rs
7

Erdoglija

Gradske lokacije, Kragujevac

99.990 €

1.695 €/m²

59m² | 2 sobe | 3/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Podrum • Parking
Ažurirano 20.04.2026.
Vašarište | 4zida.rs
Vašarište | 4zida.rs
Vašarište | 4zida.rs
Vašarište | 4zida.rs
Vašarište | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
6
Logo agencije

Vašarište

Gradske lokacije, Kragujevac

135.000 €

2.755 €/m²

49m² | 2 sobe | 6/7 spratova
Agencija • U procesu uknjižavanja • Prazno • Garaža
Ažurirano 19.04.2026.
Makedonska | 4zida.rs
Makedonska | 4zida.rs
Makedonska | 4zida.rs
Makedonska | 4zida.rs
Makedonska | 4zida.rs
11
Logo agencije

Makedonska

Gradske lokacije, Zrenjanin

85.000 €

1.667 €/m²

51m² | 2 sobe | 2/3 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 15.05.2026.
Mite Đorđevića 20 | 4zida.rs
1
Logo agencije

Mite Đorđevića 20

Bagljaš, Gradske lokacije, Zrenjanin

81.481 €

1.617 €/m²

50m² | 2 sobe
Investitor
Ažurirano 15.03.2026.
Mite Đorđevića 20 | 4zida.rs
1
Logo agencije

Mite Đorđevića 20

Bagljaš, Gradske lokacije, Zrenjanin

98.750 €

1.617 €/m²

61m² | 2 sobe
Investitor
Ažurirano 15.03.2026.
Mite Đorđevića 20 | 4zida.rs
1
Logo agencije

Mite Đorđevića 20

Bagljaš, Gradske lokacije, Zrenjanin

79.783 €

1.617 €/m²

49m² | 2 sobe
Investitor
Ažurirano 15.03.2026.
Mite Đorđevića 20 | 4zida.rs
1
Logo agencije

Mite Đorđevića 20

Bagljaš, Gradske lokacije, Zrenjanin

102.109 €

1.672 €/m²

61m² | 2 sobe | 4/4 sprata
Investitor
Ažurirano 15.03.2026.
Mite Đorđevića 20 | 4zida.rs
1
Logo agencije

Mite Đorđevića 20

Bagljaš, Gradske lokacije, Zrenjanin

84.586 €

1.672 €/m²

50m² | 2 sobe | 4/4 sprata
Investitor
Ažurirano 15.03.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
4567

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

prodaja stanova Kragujevac

39 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju stanova, Kragujevac

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju stanova Kragujevac

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena stanova — Kragujevac

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Kragujevac. Prosečna cena kvadrata stanova u starogradnji: 1887 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Kragujevac

  • Gradske lokacije, Kragujevac
  • Okolne lokacije, Kragujevac

Po tipu nekretnine — Kragujevac

Zanima te samo određeni tip stanova, npr. garsonjere ili dvosobni stanovi?

  • prodaja Četvorosoban
  • prodaja 4.5 i više soba
Kragujevac
Zrenjanin
Dvosoban stan