Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova
  3. Kragujevac

Prodaja stanova | više lokacija, Dvosoban stan

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

36 oglasa

Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Premijum
16
Logo agencije

Centar

Gradske lokacije, Kragujevac

105.000 €

2.625 €/m²

40m² | 2 sobe | 3/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 13.05.2026.
Erdoglija | 4zida.rs
Erdoglija | 4zida.rs
Erdoglija | 4zida.rs
Erdoglija | 4zida.rs
Erdoglija | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
10
Logo agencije

Erdoglija

Gradske lokacije, Kragujevac

108.000 €

2.000 €/m²

54m² | 2 sobe | 4/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 11.05.2026.
▾Reklama▾
Gavrila Principa 2 | 4zida.rs
Gavrila Principa 2 | 4zida.rs
Gavrila Principa 2 | 4zida.rs
Gavrila Principa 2 | 4zida.rs
Gavrila Principa 2 | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
14

Gavrila Principa 2

Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

116.000 €

2.468 €/m²

47m² | 2 sobe | 1/4 sprata
Vlasnik • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 28.04.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
14

Centar

Gradske lokacije, Kragujevac

100.000 €

2.000 €/m²

50m² | 2 sobe
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 15.05.2026.
Toše Jovanovića 50b | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Projekat Toše Jovanovića 50

Lesnina, Gradske lokacije, Zrenjanin

Cena na upit

71m² | 3 sobe | potkrovlje/3 sprata
Toše Jovanovića 50b | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Projekat Toše Jovanovića 50

Lesnina, Gradske lokacije, Zrenjanin

Cena na upit

90m² | 3 sobe | potkrovlje/3 sprata
Stari Grad | 4zida.rs
Stari Grad | 4zida.rs
Stari Grad | 4zida.rs
Stari Grad | 4zida.rs
Stari Grad | 4zida.rs
8

Stari Grad

Gradske lokacije, Kragujevac

117.785 €

2.142 €/m²

55m² | 2 sobe | 1/7 spratova
Agencija
Ažurirano 12.05.2026.
Bubanj | 4zida.rs
Bubanj | 4zida.rs
Bubanj | 4zida.rs
Bubanj | 4zida.rs
Bubanj | 4zida.rs
8

Bubanj

Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

108.000 €

2.298 €/m²

47m² | 2 sobe
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 11.05.2026.
Majora Vladana Mikićevića | 4zida.rs
Majora Vladana Mikićevića | 4zida.rs
Majora Vladana Mikićevića | 4zida.rs
Majora Vladana Mikićevića | 4zida.rs
Majora Vladana Mikićevića | 4zida.rs
16

Majora Vladana Mikićevića

Bubanj, Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

130.100 €

2.768 €/m²

47m² | 2 sobe | 7/8 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Garaža
Ažurirano 11.05.2026.
Milovana Gušića 99 | 4zida.rs
Milovana Gušića 99 | 4zida.rs
Milovana Gušića 99 | 4zida.rs
Milovana Gušića 99 | 4zida.rs
Milovana Gušića 99 | 4zida.rs
13

Milovana Gušića 99

Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

110.000 €

2.391 €/m²

46m² | 2 sobe | 8/8 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 11.05.2026.

Ponuda agencija u Kragujevcu

Savremen Dom | 4zida.rs
Savremen Dom
9 godina na 4zida
100 oglasa u ponudi
Aerodrom | 4zida.rs
Aerodrom | 4zida.rs
Aerodrom | 4zida.rs
Aerodrom | 4zida.rs
Aerodrom | 4zida.rs
12

Aerodrom

Gradske lokacije, Kragujevac

92.000 €

2.000 €/m²

46m² | 2 sobe | 1/5 spratova
Agencija • U procesu uknjižavanja • Prazno
Ažurirano 11.05.2026.
Bagljaš | 4zida.rs
Novogradnja
MOŽE NA KREDIT

GARDEN PARK

Gradske lokacije, Zrenjanin

Cena na upit

66m² | 2 sobe | 7/7 spratova
Bagljaš | 4zida.rs
Novogradnja
MOŽE NA KREDIT

GARDEN PARK

Gradske lokacije, Zrenjanin

Cena na upit

75m² | 3 sobe | 7/7 spratova
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
18

Centar

Gradske lokacije, Kragujevac

76.000 €

2.000 €/m²

38m² | 2 sobe
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 11.05.2026.
Atinska | 4zida.rs
Atinska | 4zida.rs
Atinska | 4zida.rs
Atinska | 4zida.rs
Atinska | 4zida.rs
10

Atinska

Aerodrom, Gradske lokacije, Kragujevac

92.000 €

2.000 €/m²

46m² | 2 sobe | 1/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 09.05.2026.
Erdoglija | 4zida.rs
Erdoglija | 4zida.rs
Erdoglija | 4zida.rs
Erdoglija | 4zida.rs
Erdoglija | 4zida.rs
14

Erdoglija

Gradske lokacije, Kragujevac

113.000 €

2.216 €/m²

51m² | 2 sobe | 4/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 09.05.2026.
▾Reklama▾
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
19

Centar

Gradske lokacije, Kragujevac

120.000 €

2.000 €/m²

60m² | 2 sobe | 2. sprat
Agencija • Namešteno
Ažurirano 08.05.2026.
Bagljaš | 4zida.rs
Bagljaš | 4zida.rs
Bagljaš | 4zida.rs
Bagljaš | 4zida.rs
Bagljaš | 4zida.rs
10
Logo agencije

Bagljaš

Gradske lokacije, Zrenjanin

105.000 €

2.333 €/m²

45m² | 2 sobe | 2. sprat
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 12.05.2026.
Mite Đorđevića 20 | 4zida.rs
Novogradnja
7
Logo projekta

4Dame

Bagljaš, Gradske lokacije, Zrenjanin

58.451 €

1.683 €/m²

34m² | 1 soba | 2/4 sprata
Mite Đorđevića 20 | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

4Dame

Bagljaš, Gradske lokacije, Zrenjanin

136.553 €

1.694 €/m²

80m² | 3 sobe
Nikole Pašića | 4zida.rs
Nikole Pašića | 4zida.rs
Nikole Pašića | 4zida.rs
Nikole Pašića | 4zida.rs
Nikole Pašića | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
11

Nikole Pašića

Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

104.500 €

2.133 €/m²

49m² | 2 sobe | 1/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 06.05.2026.
Zrenjanin, Širi centar | 4zida.rs
Zrenjanin, Širi centar | 4zida.rs
Zrenjanin, Širi centar | 4zida.rs
Zrenjanin, Širi centar | 4zida.rs
Zrenjanin, Širi centar | 4zida.rs
10
Logo agencije

Zrenjanin, Širi centar

Centar, Gradske lokacije, Zrenjanin

120.000 €

2.000 €/m²

60m² | 2 sobe | 1. sprat
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 05.05.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
10

Centar

Gradske lokacije, Kragujevac

116.000 €

2.000 €/m²

58m² | 2 sobe | 6/6 spratova
Agencija • U procesu uknjižavanja • Namešteno
Ažurirano 05.05.2026.
Bubanj | 4zida.rs
Bubanj | 4zida.rs
Bubanj | 4zida.rs
Bubanj | 4zida.rs
Bubanj | 4zida.rs
24
Logo agencije

Bubanj

Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

94.000 €

2.000 €/m²

47m² | 2 sobe | 5/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 04.05.2026.
Erdoglija | 4zida.rs
Erdoglija | 4zida.rs
Erdoglija | 4zida.rs
Erdoglija | 4zida.rs
Erdoglija | 4zida.rs
12

Erdoglija

Gradske lokacije, Kragujevac

113.000 €

2.568 €/m²

44m² | 2 sobe | 1/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 04.05.2026.
Luja Pastera | 4zida.rs
Luja Pastera | 4zida.rs
Luja Pastera | 4zida.rs
Luja Pastera | 4zida.rs
Luja Pastera | 4zida.rs
21

Luja Pastera

Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

110.000 €

2.157 €/m²

51m² | 2 sobe | 3/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 02.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
12

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

prodaja stanova Kragujevac

39 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju stanova, Kragujevac

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju stanova Kragujevac

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena stanova — Kragujevac

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Kragujevac. Prosečna cena kvadrata stanova u starogradnji: 1887 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Kragujevac

  • Gradske lokacije, Kragujevac
  • Okolne lokacije, Kragujevac

Po tipu nekretnine — Kragujevac

Zanima te samo određeni tip stanova, npr. garsonjere ili dvosobni stanovi?

  • prodaja Četvorosoban
  • prodaja 4.5 i više soba
Kragujevac
Zrenjanin
Dvosoban stan