Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova
  3. Kragujevac

Prodaja stanova | više lokacija, Dvosoban stan

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

16 oglasa

Dragoslava Srejovića | 4zida.rs
Dragoslava Srejovića | 4zida.rs
Dragoslava Srejovića | 4zida.rs
Dragoslava Srejovića | 4zida.rs
Dragoslava Srejovića | 4zida.rs
Premijum
11
Logo agencije

Dragoslava Srejovića

Lepa Brena, Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

78.000 €

1.500 €/m²

52m² | 2 sobe | prizemlje/8 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 04.05.2026.
Erdoglija | 4zida.rs
Erdoglija | 4zida.rs
Erdoglija | 4zida.rs
Erdoglija | 4zida.rs
Erdoglija | 4zida.rs
Top
povoljno
10
Logo agencije

Erdoglija

Gradske lokacije, Kragujevac

75.000 €

1.563 €/m²

48m² | 2 sobe | 5/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 13.05.2026.
▾Reklama▾
Erdoglija | 4zida.rs
Erdoglija | 4zida.rs
Erdoglija | 4zida.rs
Erdoglija | 4zida.rs
Erdoglija | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
11
Logo agencije

Erdoglija

Gradske lokacije, Kragujevac

78.000 €

1.592 €/m²

49m² | 2 sobe | 5/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 15.05.2026.
Bagremar | 4zida.rs
Bagremar | 4zida.rs
Bagremar | 4zida.rs
Bagremar | 4zida.rs
Bagremar | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
7

Bagremar

Gradske lokacije, Kragujevac

69.500 €

1.479 €/m²

47m² | 2 sobe | 1/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 15.05.2026.
Toše Jovanovića 50b | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Projekat Toše Jovanovića 50

Lesnina, Gradske lokacije, Zrenjanin

Cena na upit

71m² | 3 sobe | potkrovlje/3 sprata
Toše Jovanovića 50b | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Projekat Toše Jovanovića 50

Lesnina, Gradske lokacije, Zrenjanin

Cena na upit

90m² | 3 sobe | potkrovlje/3 sprata
Bagremar | 4zida.rs
Bagremar | 4zida.rs
Bagremar | 4zida.rs
Bagremar | 4zida.rs
Bagremar | 4zida.rs
11

Bagremar

Gradske lokacije, Kragujevac

69.000 €

1.468 €/m²

47m² | 2 sobe | 1. sprat
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 11.05.2026.
Bagremar | 4zida.rs
Bagremar | 4zida.rs
Bagremar | 4zida.rs
Bagremar | 4zida.rs
Bagremar | 4zida.rs
18

Bagremar

Gradske lokacije, Kragujevac

80.000 €

1.481 €/m²

54m² | 2 sobe | prizemlje/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum • Parking
Ažurirano 09.05.2026.
Bagremar | 4zida.rs
Bagremar | 4zida.rs
Bagremar | 4zida.rs
Bagremar | 4zida.rs
Bagremar | 4zida.rs
6

Bagremar

Gradske lokacije, Kragujevac

85.000 €

1.518 €/m²

56m² | 2 sobe | 5/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum • Parking
Ažurirano 09.05.2026.
Bagremar | 4zida.rs
Bagremar | 4zida.rs
Bagremar | 4zida.rs
Bagremar | 4zida.rs
Bagremar | 4zida.rs
15

Bagremar

Gradske lokacije, Kragujevac

69.500 €

1.479 €/m²

47m² | 2 sobe | 1. sprat
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 05.05.2026.

Ponuda agencija u Kragujevcu

Savremen Dom | 4zida.rs
Savremen Dom
9 godina na 4zida
100 oglasa u ponudi
Zrenjanin, Mala Amerika | 4zida.rs
Zrenjanin, Mala Amerika | 4zida.rs
Zrenjanin, Mala Amerika | 4zida.rs
Zrenjanin, Mala Amerika | 4zida.rs
Zrenjanin, Mala Amerika | 4zida.rs
7
Logo agencije

Zrenjanin, Mala Amerika

Mala Amerika, Gradske lokacije, Zrenjanin

63.000 €

1.432 €/m²

44m² | 2 sobe | 3. sprat
Agencija • Uknjižen • Podrum
Ažurirano 05.05.2026.
Bagljaš | 4zida.rs
Novogradnja
MOŽE NA KREDIT

GARDEN PARK

Gradske lokacije, Zrenjanin

Cena na upit

66m² | 2 sobe | 7/7 spratova
Bagljaš | 4zida.rs
Novogradnja
MOŽE NA KREDIT

GARDEN PARK

Gradske lokacije, Zrenjanin

Cena na upit

75m² | 3 sobe | 7/7 spratova
Aerodrom | 4zida.rs
Aerodrom | 4zida.rs
Aerodrom | 4zida.rs
Aerodrom | 4zida.rs
Aerodrom | 4zida.rs
10

Aerodrom

Gradske lokacije, Kragujevac

94.500 €

1.500 €/m²

63m² | 2 sobe | 5/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Podrum
Ažurirano 04.05.2026.
Bagremar | 4zida.rs
Bagremar | 4zida.rs
Bagremar | 4zida.rs
Bagremar | 4zida.rs
Bagremar | 4zida.rs
16

Bagremar

Gradske lokacije, Kragujevac

69.500 €

1.479 €/m²

47m² | 2 sobe | 1/1 sprat
Agencija • Uknjižen • Podrum
Ažurirano 04.05.2026.
Prvog Maja | 4zida.rs
Prvog Maja | 4zida.rs
Prvog Maja | 4zida.rs
Prvog Maja | 4zida.rs
Prvog Maja | 4zida.rs
15

Prvog Maja

1. Maj, Gradske lokacije, Kragujevac

89.000 €

1.561 €/m²

57m² | 2 sobe
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Podrum
Ažurirano 02.05.2026.
▾Reklama▾
Bagremar | 4zida.rs
Bagremar | 4zida.rs
Bagremar | 4zida.rs
Bagremar | 4zida.rs
Bagremar | 4zida.rs
12

Bagremar

Gradske lokacije, Kragujevac

82.500 €

1.473 €/m²

56m² | 2 sobe | 4. sprat
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 16.04.2026.
Bagremar | 4zida.rs
Bagremar | 4zida.rs
Bagremar | 4zida.rs
Bagremar | 4zida.rs
Bagremar | 4zida.rs
15

Bagremar

Gradske lokacije, Kragujevac

69.500 €

1.479 €/m²

47m² | 2 sobe | 1/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 20.04.2026.
Mite Đorđevića 20 | 4zida.rs
Novogradnja
7
Logo projekta

4Dame

Bagljaš, Gradske lokacije, Zrenjanin

58.451 €

1.683 €/m²

34m² | 1 soba | 2/4 sprata
Mite Đorđevića 20 | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

4Dame

Bagljaš, Gradske lokacije, Zrenjanin

136.553 €

1.694 €/m²

80m² | 3 sobe
Mite Đorđevića 20 | 4zida.rs
1
Logo agencije

Mite Đorđevića 20

Bagljaš, Gradske lokacije, Zrenjanin

96.703 €

1.584 €/m²

61m² | 2 sobe | prizemlje/4 sprata
Investitor
Ažurirano 15.03.2026.
Milana Stanivukovića | 4zida.rs
Milana Stanivukovića | 4zida.rs
Milana Stanivukovića | 4zida.rs
Milana Stanivukovića | 4zida.rs
Milana Stanivukovića | 4zida.rs
22

Milana Stanivukovića

Bagljaš, Gradske lokacije, Zrenjanin

92.000 €

1.533 €/m²

60m² | 2 sobe | 2/9 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 06.05.2026.

prodaja stanova Kragujevac

39 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju stanova, Kragujevac

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju stanova Kragujevac

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena stanova — Kragujevac

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Kragujevac. Prosečna cena kvadrata stanova u starogradnji: 1887 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Kragujevac

  • Gradske lokacije, Kragujevac
  • Okolne lokacije, Kragujevac

Po tipu nekretnine — Kragujevac

Zanima te samo određeni tip stanova, npr. garsonjere ili dvosobni stanovi?

  • prodaja Četvorosoban
  • prodaja 4.5 i više soba