Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova
  3. Kragujevac

Prodaja stanova | više lokacija, Dvoiposoban stan

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

87 oglasa

Erdoglija | 4zida.rs
Erdoglija | 4zida.rs
2

Erdoglija

Gradske lokacije, Kragujevac

113.000 €

1.852 €/m²

61m² | 2.5 sobe | 2/5 spratova
Agencija • U procesu uknjižavanja • Prazno
Ažurirano 15.05.2026.
Andre Marinkovića | 4zida.rs
Andre Marinkovića | 4zida.rs
Andre Marinkovića | 4zida.rs
3
Logo agencije

Andre Marinkovića

Erdoglija, Gradske lokacije, Kragujevac

115.900 €

1.900 €/m²

61m² | 2.5 sobe | 1/4 sprata
Agencija • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 15.05.2026.
▾Reklama▾
Vašarište | 4zida.rs
Vašarište | 4zida.rs
Vašarište | 4zida.rs
Vašarište | 4zida.rs
Vašarište | 4zida.rs
15

Vašarište

Gradske lokacije, Kragujevac

115.000 €

2.130 €/m²

54m² | 2.5 sobe
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 05.05.2026.
Luja Pastera | 4zida.rs
Luja Pastera | 4zida.rs
Luja Pastera | 4zida.rs
Luja Pastera | 4zida.rs
Luja Pastera | 4zida.rs
14

Luja Pastera

Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

143.000 €

2.600 €/m²

55m² | 2.5 sobe | 4/5 spratova
Agencija • U procesu uknjižavanja • Prazno
Ažurirano 21.04.2026.
Ilije Kolovića 20-24A | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Ilije Kolovića

Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

Cena na upit

69m² | 3 sobe | 4/6 spratova
Ilije Kolovića 20-24A | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Ilije Kolovića

Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

Cena na upit

69m² | 3 sobe | 3/6 spratova
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
18

Centar

Gradske lokacije, Kragujevac

83.000 €

1.844 €/m²

45m² | 2.5 sobe | 4/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 05.05.2026.
Neznanog Junaka | 4zida.rs
Neznanog Junaka | 4zida.rs
Neznanog Junaka | 4zida.rs
Neznanog Junaka | 4zida.rs
Neznanog Junaka | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
16

Neznanog Junaka

Aerodrom, Gradske lokacije, Kragujevac

126.000 €

2.333 €/m²

54m² | 2.5 sobe | 1/6 spratova
Firma • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 11.05.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
6
Logo agencije

Centar

Gradske lokacije, Kragujevac

117.106 €

2.210 €/m²

53m² | 2.5 sobe | 2/6 spratova
Agencija • Prazno
Ažurirano 03.05.2026.
Stari Grad | 4zida.rs
Stari Grad | 4zida.rs
Stari Grad | 4zida.rs
Stari Grad | 4zida.rs
Stari Grad | 4zida.rs
18

Stari Grad

Gradske lokacije, Kragujevac

83.000 €

1.844 €/m²

45m² | 2.5 sobe
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 07.05.2026.

Ponuda agencija u Kragujevcu

Savremen Dom | 4zida.rs
Savremen Dom
9 godina na 4zida
100 oglasa u ponudi
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
13

Centar

Gradske lokacije, Kragujevac

83.000 €

1.844 €/m²

45m² | 2.5 sobe | 4/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 04.05.2026.
Toše Jovanovića 60 | 4zida.rs
Novogradnja
2

Stambeno-poslovni objekat Talija

Gradske lokacije, Zrenjanin

Cena na upit

36m² | 1 soba
Toše Jovanovića 60 | 4zida.rs
Novogradnja
2

Stambeno-poslovni objekat Talija

Gradske lokacije, Zrenjanin

Cena na upit

71m² | 3 sobe
Mala Vaga | 4zida.rs
Mala Vaga | 4zida.rs
Mala Vaga | 4zida.rs
Mala Vaga | 4zida.rs
Mala Vaga | 4zida.rs
16

Mala Vaga

Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

74.100 €

1.300 €/m²

57m² | 2.5 sobe | 1/1 sprat
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 20.04.2026.
Milovana Gušića | 4zida.rs
Milovana Gušića | 4zida.rs
2

Milovana Gušića

Bubanj, Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

98.900 €

1.433 €/m²

69m² | 2.5 sobe | 5/8 spratova
Agencija • U procesu uknjižavanja • Prazno • Garaža
Ažurirano 17.04.2026.
Milovana Gušića | 4zida.rs
1

Milovana Gušića

Bubanj, Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

109.984 €

1.594 €/m²

69m² | 2.5 sobe | 5/8 spratova
Firma • U procesu uknjižavanja • Prazno • Garaža
Ažurirano 23.04.2026.
▾Reklama▾
Milovana Gušića | 4zida.rs
1

Milovana Gušića

Bubanj, Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

110.857 €

1.630 €/m²

68m² | 2.5 sobe | 6/7 spratova
Firma • U procesu uknjižavanja • Prazno
Ažurirano 14.05.2026.
Vašarište | 4zida.rs
Vašarište | 4zida.rs
Vašarište | 4zida.rs
Vašarište | 4zida.rs
Vašarište | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
5

Vašarište

Gradske lokacije, Kragujevac

103.620 €

1.756 €/m²

59m² | 2.5 sobe | 2/4 sprata
Agencija • U procesu uknjižavanja • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 13.05.2026.
Milovana Gušića | 4zida.rs
Novogradnja
5
Logo projekta

Novogradnja Kragujevac - Janka Veselinovića - Milovana Gušića - Svetozara Markovića

Stari Grad, Gradske lokacije, Kragujevac

Cena na upit

141m² | 4.5 sobe | 4/6 spratova
Milovana Gušića | 4zida.rs
Novogradnja
5
Logo projekta

Stari Grad, Gradske lokacije, Kragujevac

Cena na upit

118m² | 4 sobe | 1/6 spratova
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
18

Centar

Gradske lokacije, Kragujevac

140.000 €

2.000 €/m²

70m² | 2.5 sobe | 3/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 30.04.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
4

Centar

Gradske lokacije, Kragujevac

144.210 €

2.090 €/m²

69m² | 2.5 sobe | 3/7 spratova
Firma • U procesu uknjižavanja • Prazno
Ažurirano 30.04.2026.
Vojvode Putnika 16 | 4zida.rs
Vojvode Putnika 16 | 4zida.rs
Vojvode Putnika 16 | 4zida.rs
Vojvode Putnika 16 | 4zida.rs
Vojvode Putnika 16 | 4zida.rs
13

Vojvode Putnika 16

Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

155.800 €

1.900 €/m²

82m² | 2.5 sobe | 1/7 spratova
Firma • U procesu uknjižavanja • Prazno
Ažurirano 29.04.2026.
Toše Jovanovića 50b | 4zida.rs
1
Logo agencije

Toše Jovanovića 50b

Lesnina, Gradske lokacije, Zrenjanin

Cena na upit

80m² | 2.5 sobe | potkrovlje/3 sprata
Investitor
Ažurirano 19.03.2026.
Ljubine Livade | 4zida.rs
Ljubine Livade | 4zida.rs
Ljubine Livade | 4zida.rs
Ljubine Livade | 4zida.rs
Ljubine Livade | 4zida.rs
21

Ljubine Livade

Palilule, Gradske lokacije, Kragujevac

90.000 €

989 €/m²

91m² | 2.5 sobe | prizemlje/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 30.04.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
12

Centar

Gradske lokacije, Kragujevac

150.000 €

1.875 €/m²

80m² | 2.5 sobe | 1/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 29.04.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
345

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

prodaja stanova Kragujevac

39 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju stanova, Kragujevac

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju stanova Kragujevac

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena stanova — Kragujevac

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Kragujevac. Prosečna cena kvadrata stanova u starogradnji: 1887 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Kragujevac

  • Gradske lokacije, Kragujevac
  • Okolne lokacije, Kragujevac

Po tipu nekretnine — Kragujevac

Zanima te samo određeni tip stanova, npr. garsonjere ili dvosobni stanovi?

  • prodaja Četvorosoban
  • prodaja 4.5 i više soba
Kragujevac
Zrenjanin
Dvoiposoban stan