Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova
  3. Kragujevac

Prodaja stanova | više lokacija, Dvoiposoban stan

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

87 oglasa

Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
11

Centar

Gradske lokacije, Zrenjanin

102.000 €

1.700 €/m²

60m² | 2.5 sobe | 3/4 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 03.05.2026.
4. Juli | 4zida.rs
4. Juli | 4zida.rs
4. Juli | 4zida.rs
4. Juli | 4zida.rs
4. Juli | 4zida.rs
Top
5
Logo agencije

4. Juli

Gradske lokacije, Zrenjanin

69.000 €

1.190 €/m²

58m² | 2.5 sobe | 1/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 05.05.2026.
▾Reklama▾
Tanaska Rajića | 4zida.rs
Tanaska Rajića | 4zida.rs
Tanaska Rajića | 4zida.rs
Tanaska Rajića | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
4

Tanaska Rajića

Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

136.400 €

2.200 €/m²

62m² | 2.5 sobe | 2/7 spratova
Firma • U procesu uknjižavanja • Prazno • Garaža
Ažurirano 30.04.2026.
Tanaska Rajića | 4zida.rs
Tanaska Rajića | 4zida.rs
Tanaska Rajića | 4zida.rs
Tanaska Rajića | 4zida.rs
Tanaska Rajića | 4zida.rs
5

Tanaska Rajića

Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

116.600 €

2.200 €/m²

53m² | 2.5 sobe | 1/7 spratova
Firma • U procesu uknjižavanja • Prazno • Garaža
Ažurirano 30.04.2026.
Dragoljuba Milovanovića Bene 16, 18 | 4zida.rs
Novogradnja
1

CENTRAL RESIDENCE B16

Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

Cena na upit

42m² | 2 sobe | 5/5 spratova
Dragoljuba Milovanovića Bene 16, 18 | 4zida.rs
Novogradnja
1

CENTRAL RESIDENCE B16

Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

Cena na upit

109m² | 4 sobe | 5/5 spratova
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
15

Centar

Gradske lokacije, Kragujevac

90.000 €

1.552 €/m²

58m² | 2.5 sobe | 4/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 22.04.2026.
Bubanj | 4zida.rs
Bubanj | 4zida.rs
Bubanj | 4zida.rs
Bubanj | 4zida.rs
Bubanj | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
14
Logo agencije

Bubanj

Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

94.000 €

1.880 €/m²

50m² | 2.5 sobe | 5/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 15.05.2026.
Ljubiše Bogdanovića | 4zida.rs
Ljubiše Bogdanovića | 4zida.rs
Ljubiše Bogdanovića | 4zida.rs
Ljubiše Bogdanovića | 4zida.rs
Ljubiše Bogdanovića | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
11

Ljubiše Bogdanovića

Stanovo, Gradske lokacije, Kragujevac

94.000 €

1.774 €/m²

53m² | 2.5 sobe | 4/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 08.05.2026.
Ljubiše Bogdanovića | 4zida.rs
Ljubiše Bogdanovića | 4zida.rs
Ljubiše Bogdanovića | 4zida.rs
Ljubiše Bogdanovića | 4zida.rs
Ljubiše Bogdanovića | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
11

Ljubiše Bogdanovića

Stanovo, Gradske lokacije, Kragujevac

94.000 €

1.649 €/m²

57m² | 2.5 sobe | 4/5 spratova
Firma • Uknjižen • Polunamešteno • 3D tura
Ažurirano 11.05.2026.

Ponuda agencija u Kragujevcu

Savremen Dom | 4zida.rs
Savremen Dom
9 godina na 4zida
100 oglasa u ponudi
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
10

Centar

Stari Grad, Gradske lokacije, Kragujevac

127.500 €

2.406 €/m²

53m² | 2.5 sobe | 3/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno • Garaža
Ažurirano 07.05.2026.
Dragana Petrovica 20, Donja Erdoglija | 4zida.rs
Novogradnja
1

Dragana Petrovica

Erdoglija, Gradske lokacije, Kragujevac

115.000 €

1.950 €/m²

58m² | 3 sobe | 1/4 sprata
Dragana Petrovica 20, Donja Erdoglija | 4zida.rs
Novogradnja
1

Dragana Petrovica

Erdoglija, Gradske lokacije, Kragujevac

131.000 €

1.949 €/m²

67m² | 3 sobe | 4/4 sprata
Mala Vaga | 4zida.rs
Mala Vaga | 4zida.rs
Mala Vaga | 4zida.rs
Mala Vaga | 4zida.rs
Mala Vaga | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
20

Mala Vaga

Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

127.000 €

1.896 €/m²

67m² | 2.5 sobe | 2/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 04.05.2026.
Hasana Brkića | 4zida.rs
Hasana Brkića | 4zida.rs
2

Hasana Brkića

Okolne lokacije, Kragujevac

124.440 €

1.830 €/m²

68m² | 2.5 sobe | 2/2 sprata
Agencija • U procesu uknjižavanja • Prazno • Garaža
Ažurirano 03.05.2026.
Bubanj | 4zida.rs
Bubanj | 4zida.rs
Bubanj | 4zida.rs
Bubanj | 4zida.rs
Bubanj | 4zida.rs
10

Bubanj

Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

120.000 €

2.264 €/m²

53m² | 2.5 sobe | 1. sprat
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 28.04.2026.
▾Reklama▾
Episkopa Save | 4zida.rs
Episkopa Save | 4zida.rs
Episkopa Save | 4zida.rs
Episkopa Save | 4zida.rs
Episkopa Save | 4zida.rs
26

Episkopa Save

Bubanj, Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

94.000 €

2.000 €/m²

47m² | 2.5 sobe | 5/5 spratova
Firma • Uknjižen • Namešteno • 3D tura
Ažurirano 30.04.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Top
10
Logo agencije

Centar

Gradske lokacije, Kragujevac

115.000 €

2.130 €/m²

54m² | 2.5 sobe | 1/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 05.05.2026.
Dimitrija Tucovića 28 | 4zida.rs
Novogradnja
4
Logo projekta

Sokolis

Erdoglija, Gradske lokacije, Kragujevac

140.000 €

2.090 €/m²

67m² | 3 sobe | 6/9 spratova
Dimitrija Tucovića 28 | 4zida.rs
Novogradnja
5
Logo projekta

Sokolis

Erdoglija, Gradske lokacije, Kragujevac

106.000 €

2.275 €/m²

46m² | 2 sobe | 10/9 spratova
Bubanj | 4zida.rs
Bubanj | 4zida.rs
Bubanj | 4zida.rs
Bubanj | 4zida.rs
Bubanj | 4zida.rs
45

Bubanj

Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

94.000 €

2.000 €/m²

47m² | 2.5 sobe | 5/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 20.04.2026.
Bubanj | 4zida.rs
Bubanj | 4zida.rs
Bubanj | 4zida.rs
Bubanj | 4zida.rs
Bubanj | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
14

Bubanj

Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

94.000 €

2.000 €/m²

47m² | 2.5 sobe | 5/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 05.05.2026.
Janka Veselinovića | 4zida.rs
Janka Veselinovića | 4zida.rs
Janka Veselinovića | 4zida.rs
Janka Veselinovića | 4zida.rs
4

Janka Veselinovića

Bubanj, Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

136.000 €

2.000 €/m²

68m² | 2.5 sobe | 2/7 spratova
Firma • U procesu uknjižavanja • Prazno
Ažurirano 17.04.2026.
Slobode | 4zida.rs
Slobode | 4zida.rs
Slobode | 4zida.rs
Slobode | 4zida.rs
Slobode | 4zida.rs
13

Slobode

Bubanj, Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

121.000 €

1.779 €/m²

68m² | 2.5 sobe | 2/5 spratova
Firma • U procesu uknjižavanja • Prazno • 3D tura
Ažurirano 14.05.2026.
Kralja Petra Prvog | 4zida.rs
Kralja Petra Prvog | 4zida.rs
Kralja Petra Prvog | 4zida.rs
Kralja Petra Prvog | 4zida.rs
Kralja Petra Prvog | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
13

Kralja Petra Prvog

Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

99.000 €

1.800 €/m²

55m² | 2.5 sobe | 1/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 12.05.2026.
Milana Vukosa | 4zida.rs
Milana Vukosa | 4zida.rs
Milana Vukosa | 4zida.rs
Milana Vukosa | 4zida.rs
Milana Vukosa | 4zida.rs
8

Milana Vukosa

Stanovo, Gradske lokacije, Kragujevac

166.500 €

1.850 €/m²

90m² | 2.5 sobe | 1/2 sprata
Firma • U procesu uknjižavanja • Prazno • Garaža
Ažurirano 20.04.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
12345

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

prodaja stanova Kragujevac

39 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju stanova, Kragujevac

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju stanova Kragujevac

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena stanova — Kragujevac

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Kragujevac. Prosečna cena kvadrata stanova u starogradnji: 1887 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Kragujevac

  • Gradske lokacije, Kragujevac
  • Okolne lokacije, Kragujevac

Po tipu nekretnine — Kragujevac

Zanima te samo određeni tip stanova, npr. garsonjere ili dvosobni stanovi?

  • prodaja Četvorosoban
  • prodaja 4.5 i više soba
Kragujevac
Zrenjanin
Dvoiposoban stan