Dvosoban stan na prodaju, Šamačka, 183.500€, 62m²

183.500 €
2.960 € / m2
- Centralno grejanje
- Uobičajeno stanje
- Prostorije: kupatilo
- Opremljenost: Prazno - klima
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 339
- 1 lift
- Zgrada poseduje: podrum, lođa
- 1 telefonska linija
Opis oglasa
Na prodaju fantastičan, kompletno renoviran stan na jednoj od najfunkcionalnijih i najtraženijih lokacija u gradu.
U besprekornom je stanju, apsolutno bez ikakvih dodatnih ulaganja, odmah useljiv i spreman za novog vlasnika.
Ono što ovaj stan izdvaja jeste izuzetan raspored prostorija – iz prostranog hodnika se direktno ulazi u sve sobe, što maksimalno koristi svaki kvadratni metar i pruža osećaj komfora.
Struktura:
- Dve velike, prostrane sobe (mogu se organizovati kao dnevni boravak i velika spavaća soba)
- Odvojena kuhinja sa komotnom trpezarijom
- Velika lođa – idealna za odmor i uživanje
- Kupatilo i hodnik
- Ostava
Zgrada se nalazi na samom uglu Vojislava Ilića i Ustaničke ulice, što predstavlja jedno od najboljih saobraćajnih i infrastrukturnih čvorišta na Zvezdari.
- Prevoz: Izuzetna povezanost sa svim delovima grada (brojne linije autobusa i trolejbusa staju na svega par koraka od zgrade).
- Sadržaji: U neposrednoj blizini se nalaze tržni centri Beo Shopping Center, Aviv Park, Super Vero, Lidl, vrtići, osnovne škole, pošta, banke i brojne prodavnice.
- Auto-put je na svega par minuta vožnje, što lokaciju čini idealnom za brzi izlazak iz grada.
- Stanje: Kompletno renovirano (zamenjene instalacije, spoljna stolarija).
- Pogodnost: Zbog visine od 3 metra od zemlje i odlične pozicije na visokom prizemlju, stan je idealan kako za udoban život, tako i za poslovni prostor (ordinacija, kancelarija, salon).