Šestosoban stan na prodaju, Klisa, 219.200€, 137m²

219.200 €
1.600 € / m2
- Stan u zgradi
- Grejanje na gas
- U izgradnji
- Prostorije: terasa
- Opremljenost: interfon
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1949
- Godina izgradnje: 2026.
Opis oglasa
NEKRETNINE NOVI SAD – ID OGLASA 1003438
KLISA, ŠESTOSOBAN, 137m2
LEVEL PROPERTY agencija za nekretnine Vam predstavlja
Prostran duplex stan površine 137 m², smešten u
objektu koji je u fazi rekonstrukcije. Nekretnina je idealna za veću porodicu
ili kupce koji traže funkcionalan raspored, komfor i dodatni prostor za
savremen način života.
Stan je organizovan na dva nivoa. Na donjoj
etaži nalazi se komforan dnevni boravak u sklopu kojeg su
kuhinjsko-trpezarijski deo i izlaz na terasu. Kuhinja i trpezarija pružaju
mogućnost lepog i funkcionalnog odvajanja pomoću šanka ili dekorativnog zida,
čime se prostor može dodatno prilagoditi potrebama budućih vlasnika. Hodnikom
su povezane još dve spavaće sobe i kupatilo.
Gornja etaža namenjena je mirnijem i privatnijem
delu stana, gde se nalaze tri spavaće sobe i dodatno kupatilo, što ovu
nekretninu čini izuzetno praktičnom za porodičan život.
U cenu stana uključeni su garaža i parking mesto
u dvorištu zgrade, dok će stanarima biti dostupno i zajedničko dvorište koje je
planirano za dodatno uređenje i oplemenjivanje prostora.
Odlična prilika za kupce koji žele prostran i
funkcionalan porodičan stan sa svim prednostima modernog stanovanja u mirnom
okruženju.
Za više informacija ili zakazivanje gledanja ove nekretnine,
kontaktirajte nas.
Za više informacija ili zakazivanje gledanja ove nekretnine, kontaktirajte nas.