Jednoiposoban stan na prodaju, Klisa, 66.950€, 28m²

66.950 €
2.391 € / m2
- Stan u zgradi
- Podno grejanje
- Prostorije: terasa
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1594
- 1 parking mesto
Opis oglasa
Predstavljamo Vam potpuno nov, jednoiposoban stan sa gratis dvorištem od 16 m².
Nekretnina se nalazi na odličnoj lokaciji, na svega 100 metara od Najlon pijace i JKP „Gradsko zelenilo“, dok je tržni centar BIG udaljen oko 2 km, a centar Novog Sada svega 3,5 km.
Stan je upravo završen i nikada nije useljavan. Sve u stanu je novo – PVC stolarija, kvalitetna keramika i sanitarije. Grejanje je podno, na električni kotao nove generacije, što obezbeđuje ravnomernu temperaturu i komfor tokom cele godine.
Odličan izbor kako za život, tako i kao investicija za izdavanje.
U cenu je uračunata agencijska provizija.
Za više informacija, pozovite!
REG. BR. Posrednika : 1594
Sky 021 Nekretnine
060... (prikaži broj telefona)
061... (prikaži broj telefona)
ID:1330
Prikaz stana na mapi
Obeležja kulture u blizini
- Spomen ploča Albertu Ajnštajnu i Milevi Marić11 min
- Katolička plebanija11 min
- Matičarsko zdanje13 min

Škole/Fakulteti/Vrtići u blizini
- Osnovna škola (Osnovna škola Dušan Radović)8 min
- Srednja škola (Privatna srednja škola Sveti Nikola)4 min
- Vrtić (Dečiji vrtić Skočko Hop)7 min
- Fakultet (Fakultet za pravne i poslovne studije Dr Lazar Vrkatić)13 min

- Bolnica (Specijalna bolnica za bolesti zavisnosti Dr Boro Lazić)8 min
- Klinika (Poliklinika Pekić)11 min