Dvoiposoban stan na prodaju, Smederevski Put, 75.000€, 42m²

75.000 €
1.786 € / m2
- Stan u zgradi
- Etažno grejanje
- Novo
- Prostorije: kupatilo, terasa
- U procesu uknjižavanja
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 278
- Javni parking van zone
- Godina izgradnje: 2026.
- Kablovska
- Autobuske linije: 301, 302, 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 310, 312...
Opis oglasa
Kaluđerica novi stanovi u blizini Smederevskog puta koje se grade u kvalitetu; zidanje termo blokom, debljina zida sa demit fasadom od 35cm, PVC stolarija sa troslojnim staklima , niskoemisionim punjeno argonom, aluminijumske termo roletne sa podizanjem i spuštanjem elektromotorima na taster, komarnici Plise i rolo, podovi hrastov parket, kvalitetna keramika u kupatilima, kuhinjama i terasama, kupatila sa geberit ugradnim vodokotlićima, zidane tuš kabine sa sigurnosnim staklima. Zgrada se gradi sa građevinskom dozvolom a ne preko legalizacije, useljiva krajem leta 2026 http://god.Do zgrade se dolazi širokom dvosmernom ulicom na 250m2 od Smederevskog puta u delu gde je put sa četiri trake i sa više linija gsp prevoza, kao i brza komunikacija sa obilaznicom. Grejanje je preko inverter klima i norveških radijatora, gde je najbolji efekat uštede. U zgradi su stanovi od oko 40m2 kao jednosoban sa jednom spavaćom sobom oko 42m2 a sa dve spavaće i dnevnom oko 47, 50 i 52m2.
Cena stanova je od 1750-1800 eur/m2 , za stanove se ne plaća i ne vraća PDV, kupci prvog stana su oslobođeni poreza na prenos apsolutnih prava od 2.5%.
Preporuka kod pojedenih banako koje dalju najbolje uslove, ag. provizija 1% , obezbeđena pravna pomoć, kao i pomoć pri prenosu vlasništva i regulisanju poreza i sve ono što prati pravni posao.